حداقل دستمزد افزایش می یابد و برای برخی با وجود کسب و کار تظاهرات

ایلینوی, نوادا, اورگان, منطقه کلمبیا و برخی از شهرستانها خود را مطرح حداقل دستمزد در ژوئیه 1. برخی از صاحبان

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

ایلینوی, نوادا, اورگان, منطقه کلمبیا و برخی از شهرستانها خود را مطرح حداقل دستمزد در ژوئیه 1.

برخی از صاحبان کسب و کار می خواستم به افزایش پرداخت با تاخیر خود را به دلیل مبارزه با کروناویروس محدودیت. اما در بسیاری از مکان های بالا بردن زمان اثر به عنوان برنامه ریزی شده.

سندی Schoenborn دارای سه صفحه نمایش فیلم تئاتر در ایلینوی جنوبی. این بسته در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر. در مه, او نوشت: ایلینوی نماینده مجلس و فرماندار درخواست آنها را برای به تاخیر انداختن افزایش حداقل دستمزد.

"هزینه های اضافی هنگامی که ما پول زیادی ندارد در آینده ... بود که رفتن به آن را دشوار است به ماندن در یک کسب و کار ماندگار," او گفت:.

زمانی که تئاتر می کند و باز امیدوارم بعد از این ماه Schoenborn را به کارگران جدید حداقل است که 10 دلار در ساعت است. دیوید کوپر از موسسه سیاست اقتصادی می گوید حداقل دستمزد کارگران را در واقع صرف پول اضافی – شاید در چیزهایی مانند بلیط های فیلم.

"افزایش حداقل دستمزد یکی از ساده ترین و ساده ترین راه برای دریافت پول به دست مردم است که به احتمال بسیار زیاد به بیرون رفتن و صرف آن دلار حق دور" او گفت:.

کوپر اضافه می کند که بهترین راه برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مقابله با این بیماری همه گیر و بالاتر حداقل دستمزد بیشتر دولت وام و یا مالیات deferrals.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب