مینه سوتا هایش با بازگشت "snowbirds"

در سه سال گذشته رابین Argir و همسرش, جف, باید صرف زمستان در کوچک معدن شهر مادرید, New Mexico. جف مولتیپل اسکلر

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

در سه سال گذشته رابین Argir و همسرش, جف, باید صرف زمستان در کوچک معدن شهر مادرید, New Mexico. جف مولتیپل اسکلروزیس و آنها می خواستند یک گرمتر و خشک کن و جایی برای زندگی برای چند ماه از سال است.

زمانی که آب و هوا گرم آنها مهاجرت شمال به خانه خود در اوون لیک در مینه سوتا حدود چهار ساعت در شمال شهرهای دوقلو.

آنها معمولا بازگشت در ماه آوریل است. اما به عنوان COVID-19 شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده و ایالات متحده شروع به قرار دادن stay-at-home سفارشات در محل Argirs شروع به نگرانی در آنها ممکن است قادر به آن را به مینه سوتا است.

"بنابراین یک روز صبح ما فقط و تصمیم ما برای رفتن ... فقط انداخت همه چیز در پشت کامیون. و از همه ما رفت!" رابین گفت.

آن را اواسط ماه مارس. وجود ندارد بسیاری از اتومبیل در بزرگراه. و کسانی که به یاد می آورد رابین بیشتر از نه متعلق به شخص Minnesotans.

Robyn and Jeff Argir returned early this year to their summer home on Owen Lake in Minnesota, four hours north of the Twin Cities. They self-quarantined at their home for two weeks, and still are mostly staying at home.
رابین و جف Argir بازگشت در اوایل این سال به خانه تابستانی در اوون لیک در مینه سوتا چهار ساعت در شمال شهرهای دوقلو. آنها خود در قرنطینه خانه خود را به مدت دو هفته و هنوز هم عمدتا در خانه ماندن. (حسن نیت ارائه میدهد از رابین و جف Argir)

"همه تکان دادن و بوق می زدند" او گفت:. "همه ساخت حج بازگشت به جمع شوید."

ایالت مینه سوتا برآورد آن بیش از 44,000 snowbirds —افرادی که به یک حرکت گرمتر جنوبی کشور در زمستان. برخی مانند Argirs در حال حاضر دوباره به مینه سوتا است. دیگران خود را به تاخیر انداخته می گرداند. آنها وزن خطرات ناشی از سفر و آنچه که آنها در حال شنیدن از جوامع آنها می خواهند به بازگشت به.

"آنها در حال رفتن به گسترش ویروس. آنها در حال رفتن به تاخت و تاز کردن فروشگاه ما" برخی از نگرانی های کلی چندلر گفت که او شنیده ام از ساکنان ایالت مینه سوتا را Itasca County, که در آن Argirs زندگی می کنند و جایی که چندلر مدیریت بهداشت عمومی را بدست آورد.

کارول استیل که زندگی در خارج Grand Rapids, مینه سوتا, نزدیکی Argirs' محل گفت که او نگران زمانی که او می بیند افرادی که در بازگشت از خارج از شهر.

"و من تعجب می کنم که آنها از کجا آمده اند? آیا آنها دوباره در حال حاضر از جایی که نمی مراقبت با مقررات به نگه داشتن مردم بی خطر است؟"

در سراسر شمال مینه سوتا جوامع روستایی در حال تلاش برای حمله به یک روی حیله و تزویر تعادل بین حفاظت از ساکنان محلی از COVID-19 در حالی که هنوز هم استقبال از snowbirds کابین صاحبان و گردشگران که درایو تابستان اقتصاد است.

"ما می خواهیم همه به امن" سعید بن DeNucci یک Itasca County کمیساریای که او نیز صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در Nashwauk یک ساعت و نیم شرق گرند رپیدز ،

"ما می خواهیم همه به دنبال دستورالعمل. اما در همان زمان ما می دانیم که اگر ما این ترافیک آن را می شود واقعا دشوار است."

راه حل DeNucci به شهرستان آمد این بود که به درخواست بازگشت snowbirds به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

برخی از استان ها در این منطقه در زمان یک خط سخت تر در اوایل بهار. از آنها خواسته snowbirds و گردشگران به ماندن در حالی که برای.

Cook County, کمیسر هایدی دوو-Kirk گفت که نمی نشستن به خوبی با برخی از.

"من ایمیل از مردم itemizing مقدار پول آنها را صرف در اینجا و چگونه آنها حمایت جامعه" او گفت:.

اما آن را در مورد پول دوو-Kirk گفت: آن را در مورد نگه داشتن مردم بی خطر است. او گفت: بخش نرم زبان آن مشاوره و در حال حاضر یک رویکرد دو جانبه.

"اولین پیام اقامت در محل اقامت که در آن شما هستند. پیام دوم این است که اگر شما فقط تعیین می شود در اینجا و سپس هنگامی که شما در اینجا خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز است."

سایر استان ها در سراسر مینه سوتا شمالی نیز درخواست snowbirds به خود قرنطینه به مدت دو هفته زمانی که آنها می رسند در خانه های خود.

ایتاسکا شهرستان چندلر گفت: بخش سعی می شود نسبت به نگرانی های عمومی در مورد snowbirds بالقوه حامل ویروس. اما او همچنین در مورد stigmatizing آنها. او گفت: برخی گزارش کرده اند احساس دوری و یا طرد توسط همسایگان خود است.

"که ما می گویند شما نمی توانید آمده به اموال خود را?" او گفت:. "کسی می تواند مسلما این صورت است که آنها امن تر از اینجا در هر کجا که بودند قبلا. و پس از آن که خود را پشتیبانی از سیستم ها ممکن است در اینجا. ممکن است کودکان خود را. آن را ممکن است نوه های خود را."

رابین Argir که بازگشت به خانه در تابستان و در اواسط ماه مارس گفت که او و شوهرش ماند در خانه خود را برای دو هفته پس از یک سفر اولیه به انبار کردن مواد غذایی. و او گفت: آنها هنوز هم نمی خواهید از بسیار.

"ما باید نوع ماندم, به, و در حال حاضر ما در حال اقامت قرار داده و تا زمانی که این چیز بهتر می شود."

و Argir باعث تمایز بین snowbirds و گردشگران. این است که او را به خانه, او گفت:. او خانواده و دوستان در اینجا. آن را به بهترین مکان او گفت: برای سوار کردن یک بیماری همه گیر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن