اقلیت متعلق به کسب و کار در تلاش برای دسترسی به وام اضطراری

این باید شده اند ترنس Dickson لحظه بزرگ. او صاحب ترا کافه رستوران و بار, در, Baltimore, Maryland. او فقط می خو

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

این باید شده اند ترنس Dickson لحظه بزرگ. او صاحب ترا کافه رستوران و بار, در, Baltimore, Maryland. او فقط می خواهم به پایان رسید جدید فضای کامل با چمن و یک کامیون تحویل او خواستار "آبی بزرگ" در خدمت به عنوان نوار.

"در حال حاضر ما می تواند شما را به حرکت تند و سریع, کوره در رفتن شما می توانید برخی از موسیقی, حرکت تند و سریع, مرغ خواهد بود, ظاهر," او گفت:. "این بود که آن کودک. این آن بود."

در عوض ترا کافه اساسا تعطیل به جز برای برخی از takeout و تحویل سفارشات. Dickson است furloughed پنج از 23 کارکنان و استفاده از پس انداز خود را به نگه داشتن به پرداخت بقیه. او دیرین مشتری از بانک مرکزی امریکا تا زمانی که او یاد گرفته در مورد چک حفاظت از برنامه تعیین شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و اعمال او در روز اول است.

بر روی گوشی یک بانکدار راه می رفت او را از طریق الزامات است. او تا به حال به یک حساب موجود با بانک. "من گفت:, " خوب, من شما'" Dickson به یاد می آورد. او تا به حال به انجام بانکداری آنلاین. ""خوب من شما'" Dickson دوباره گفت:

پس از آن نماینده گفت: Dickson تا به حال به یک کارت اعتباری و یا یک خط اعتباری با بانک. که او ندارد.

"او به من گفت که آن را نمی خواهد کار برای من" Dickson گفت. "من به معنای واقعی کلمه در گیر ماشین من حدود 40 دقیقه در سکوت مطلق."

Terence Dickson owns Terra Cafe in Baltimore, Md.
ترنس Dickson صاحب ترا کافه در بالتیمور ، (امی اسکات/بازار)

Dickson آمده بود تا در مقابل یک مانع بزرگ است که بسیاری دیگر از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار نیز مواجه شده است. برای دریافت PPP وام سریع بانک ها اولویت بندی مشتریان آنها می دانستند که بهترین که تمایل به بزرگتر و تاسیس کسب و کار است.

"اگر شما یک کسب و کار, رنگ, شما از لحاظ تاریخی که در ارتباط با بانک ها گفت:" اشلی Harrington, مدیر فدرال وکالت با مسئول مرکز وام. "همچنین از آنجا که شما نه به عنوان آگاهی از برنامه و چگونه کار می کند و هیچ کس دست نگه داشتن شما را از طریق فرایند مانند آنها ثروتمند مشتریان است."

بانک ها وجود دارد که تهیه کردن به کوچکتر و اقلیت متعلق به کسب و کار. اولین دور از کسب و کار کوچک امداد خارج شدند بسیاری از انجمن توسعه موسسات مالی که تمرکز بر وام دهی در مناطق سنتی محروم توسط بانک های بزرگ است. اولیه $350 میلیارد زد در حدود دو هفته است.

"این یک فرصت از دست رفته" گفت: لیزا را در منسا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از فرصت سرمایه گذاری شبکه است که نشان دهنده بسیاری از CDFIs. "شما نمی تواند رسیدن به مشتریان اگر شما نمی رسیدن به وام دهندگان خود را."

کنگره برای تصویب دور دوم $310 میلیارد وام. بانک ها شروع به پردازش برنامه های کاربردی دوشنبه و بسیاری انتظار بودجه برای اجرای خشک و در عرض چند روز. این زمان 30 میلیارد دلار کنار گذاشته شد برای بانک ها و اتحادیه های اعتباری با کمتر از 10 میلیارد دلار در دارایی های, از جمله جامعه و اقلیت های متعلق به وام دهندگان.

"که حدود 97 درصد از تمام بانک ها و اتحادیه های اعتباری پس از آن هنوز هم یک استخر شلوغ," Mensah گفت.

پس از ترنس Dickson پایین تبدیل شده بود بانک مرکزی آمریکا باز برنامه های کاربردی کسب و کار بدون یک موجود خط اعتباری. او را به امید او تایید می شود قبل از دور دوم پول اجرا می شود.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن