بیشتر شرکت های ارائه پرداخت می شود و بعد برای Juneteenth

بسیاری از شرکت های بزرگ به مردم پرداخت می شود و بعد برای Juneteenth که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده

توسط AKHBAREMAAAA در 31 خرداد 1399

بسیاری از شرکت های بزرگ به مردم پرداخت می شود و بعد برای Juneteenth که یادبود پایان برده داری در ایالات متحده برای اولین بار در این سال است.

برخی از شرکت ها ساخته شده است که تصمیم تنها چند روز پیش.

این شرکت بستنی بن و جری شروع به برنامه ریزی در روز جمعه تعطیل حدود 10 روز پیش " کریس میلر رئیس جهانی فعالیت استراتژی است.

این شرکت برگزار شد زوم تماس با کارکنان صبح روز جمعه برای بحث در مورد Juneteenth و پاسخ این شرکت به پلیس به قتل جورج فلوید. سپس همه رو بقیه روز خاموش است.

"در زمانی که ما در حال دیدن هر یک از دیگر لحظات مانند اینها مهم" میلر گفت.

میلر افزود که بله جلسات از دست رفته بودند اما این کار فقط می توانید رزومه در روز دوشنبه

"یک لحظه مثل این در واقع ممکن است سود واقعی به کارکنان و بهره وری این شرکت با ارائه فقط یک مکث کوتاه به صورت مردمی" میلر گفت.

این چالش می تواند به سرعت سازماندهی یک روز به خصوص زمانی که خط بین کار و خانه بدست بنابراین تار. استخدام وکیل دبورا Weinstein گفت: بسیاری از شرکت ها خواهد دیدن یک ضربه به بهره وری و یا فروش اگر آنها تعطیل برای یک روز. او گفت: به همین دلیل مردم در این روز عمدتا کارگران یقه سفید.

"آنها خدمات کارگران و افرادی که در پرداخت خط در فروشگاه مواد غذایی و مراقبت های بهداشتی کارگران" او گفت:.

با دادن کارکنان یک روز شرکت نیز دعوت بیشتر پاسخگویی گفت: نیکلاس Pearce, بالینی, استاد مدیریت و سازمان در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ.

"در حال حاضر آنها در حال افتتاح خود را به سوال: در سال آینده این زمان آنچه را که شما انجام می شود پس از Juneteenth 2020 به پیشبرد آزادی سیاه علاوه بر دادن مردم در روز ؟" او گفت:. به جای پیرس گفت: شرکت ها باید Juneteenth عمدی بعد در برای بحث در مورد چگونه به منظور بهبود تنوع و شمول در محل کار.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن