بیشتر از راه دور کار می تواند ارسال techies از تکنولوژی هاب ... به یک نقطه

حدود یک پنجم از شرکت در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به دنبال توییتر سرب و برنامه ریزی برای حفظ خود حقوقی واجد شرا

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

حدود یک پنجم از شرکت در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به دنبال توییتر سرب و برنامه ریزی برای حفظ خود حقوقی واجد شرایط در خانه و حتی پس از اقامت در خانه دستور داد با توجه به منطقه خلیج شورای نظرسنجی از مدیران اجرائی. صنعت فن آوری را در آغوش کار از راه دور در طول همه گیر افزایش یک سوال: اگر هر کس از خانه کار می کند که هنوز هم نیاز به در فوق العاده-گران قیمت tech hub?

اندرو Edelman کار کرده است راه خود را در جهان تکنولوژی به عنوان یک محصول با مدیر و استراتژیست در شرکت از Charlotte, North کارولین به شیکاگو و در حال حاضر در دره سیلیکون.

"از یک تکنولوژی نظر این محل به," او گفت:. "اما من چهار بچه و من واقعا کوچک خانه است."

او در حال حاضر رئیس اتحاد استراتژیک در گردش کار نرم افزار اتوماسیون شرکت Zapier که به عنوان یک راه برای حفظ کارکنان ارائه می دهد 10 ، 000 دلار جایزه به حرکت در خارج از گران منطقه خلیج. بنابراین Edelman است که با در نظر گرفتن ارائه و حرکت خانواده اش به تگزاس.

"ما در حال حرکت از حدود 1400 متر مربع در منطقه خلیج به تقریبا 3000 متر مربع در تگزاس است. و آن را 33 درصد ارزان تر است," او گفت:.

با دره سیلیکون را یاد دانشگاه, والیبال, دادگاه ها و مراقبه اتاق خالی برای آینده قابل پیش بینی چشم انداز خروج از شهر برای مقرون به صرفه تر شهرستانها می تواند به دست آوردن تجدید نظر شود.

"این واقعا برای من جالب به فکر می کنم در مورد آنچه که در چشم انداز ایالات متحده خواهد شد مانند زمانی که مردم شروع به فکر کردن در مورد یکی دیگر از شهر برای زندگی" گفت: هارون Bolzle اجرایی, مدیر تلسا از راه دور, برنامه بودجه توسط جورج کایسر بنیاد خانواده به استخدام و پرداخت از راه دور کارگران $10,000 به حرکت به Tulsa, Oklahoma. او شاهد افزایش در برنامه های کاربردی جدید از همه گیری آغاز شد.

"وجود دارد یک مقدار مشخصی از خطر در ارتباط با ساخت چنین تغییر عظیمی," Bolzle گفت. "با این بیماری همه گیر است که بار مصرف که خطر حذف شده است" چرا که با بسیاری از مردم کار خود را از اتاق ناهار خوری, مهم نیست که چه شهرستان در آنها.

اما در حالی که بسیاری از فن آوری مشاغل از راه دور آماده شده اند و در حالی که صنعت چسبیده به اهمیت جایگاه گفت: مارگارت O'Mara, یک مورخ در دانشگاه واشنگتن و نویسنده "کد: دره سیلیکون و مرمت و بازسازی امریکا است."

"وجود دارد به این مفهوم که ما نوآورانه سحر و جادو بستگی دارد هر کس که در Googleplex یا بودن در Facebook HQ یا آمازون HQ طوری که مردم می توانند با کسانی که اتفاقی دارای نعمت غیر مترقبه برخورد," او گفت:.

که منطق امر نه فقط در درون یک شرکت است اما در کل منطقه است. این درخواست تجدید نظر از تراکم — tech کارگران می خواهید به اطراف دیگر کارگران با تکنولوژی و آنها تمایل به بیشتر های نوآورانه زمانی که آنها هستند.

"است که یک الگوی است که عمیقا عمیقا ریشه دارد. و یک بیماری همه گیر در حال رفتن برای پایان دادن به آن" O'Mara گفت.

که بخشی از دلیل Edelman تصمیم به کوچ کردن به Austin خانه را به هزاران نفر از کارکنان Apple, Google و Facebook.

"ما دوست داشتم به حرکت به جایی مثل وایومینگ یا Kauai," او گفت:. "اما در همان زمان ماندن متصل به فن آوری صحنه واقعا مهم بود."

که نشان می دهد شهرستانها که می خواهید برای جذب از راه دور techies از Topeka به Tulsa ممکن است یک زمان سخت رقابت در برابر مکان های که در حال حاضر بسیاری از آنها را.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن