وام مسکن تحمل اعداد با توجه به COVID-19

بیشتر آمریکایی ها در حال قرار دادن وام مسکن خود را پرداخت نگه دارید. بر اساس یک نظرسنجی جدید از وام مسکن بانکد

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

بیشتر آمریکایی ها در حال قرار دادن وام مسکن خود را پرداخت نگه دارید. بر اساس یک نظرسنجی جدید از وام مسکن بانکداران انجمن حدود دو میلیون وام بودند در آنچه به نام "تحمل" هفته اول آوریل به معنی وام گیرندگان خواسته اند به صورت موقت شکستن در به دلیل پرداخت.

کمک های اضطراری بسته بندی کنگره گذشت ماه گذشته اجازه می دهد تا بسیاری از مالکان به تاخیر در پرداخت وام مسکن خود را برای یک سال. به عنوان ضرر و زیان کار رشد بیشتر آمریکایی ها درخواست کرد که گزینه.

وام مسکن بانکداران انجمن می گوید حدود 3.7 درصد از وام های مسکن در تحمل به عنوان 5 آوریل تا یک درصد از هفته قبل است.

انجمن اقتصاددان ارشد مایک Fratantoni انتظار دارد که تعداد به رشد در "سرعت سریع."

"این است که با قرار دادن یک فشار بر روی برخی از وام مسکن کنندگان," او گفت:.

کنندگان هستند شرکت هایی که جمع آوری پرداخت وام از وام گیرندگان و آنها هنوز هم مجبور به پرداخت به سرمایه گذاران که خود را در اوراق بهادار با حمایت کسانی که وام های مسکن. صنعت درخواست فدرال رزرو برای شرایط اضطراری وام برای کمک به کسانی که تحت پوشش پرداخت.

وجود دارد یک ذره از اخبار خوب در این نظر سنجی: میانگین زمان را نگه دارید برای مالکان تماس برای رهایی کاهش یافت و از 13 دقیقه به بیش از 10 دقیقه است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب