نرخ وام مسکن امروز, آوریل 3 سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن کاهش محسوسی دیروز — در گذشته است. اتفاقی آنها

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن کاهش محسوسی دیروز — در گذشته است. اتفاقی آنها به پایان رسید تا به جایی که آنها در آخرین پنج شنبه شب. و این یک نتیجه خوب با توجه به افزایش پیش از آن در هفته. همانطور که اغلب مورد فردی مک هفتگی نرخ بولتن کمی از تاریخ گذشته ،

شانس هستند که فدرال رزرو مداخلات در وام مسکن بازار اوراق قرضه (جزئیات در زیر) بودند که در پشت قرار می گیرند. و با شانس آن را بیشتر از همان. اما یک موضوع دیگر است و مسائل پیچیده. غیر بانکی وام دهندگان وام مسکن است که سرچشمه بیش از نیمی از وام های مسکن در حال تجربه نقدینگی (cash flow) مسائل. و در صورتی که نیروهای آنها را به کاهش عرضه وام های جدید آن می تواند قرار داده و به سمت بالا فشار بر این نرخ. دوباره پایین را نگاه کنید برای جزئیات بیشتر.

برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.75 3.75 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.625 3.625 -0.13%
معمولی 5 سال ARM 3.5 3.5 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 5.25 6.252 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 3.625 4.575 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.75 3.754 +0.05%
30 سال ثابت VA 3.375 3.558 -0.19%
15 سال ثابت VA 3.375 3.706 +0.13%
5 سال بازوی VA 3.5 2.802 +0.04%
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

پیش بینی چه خواهد شد به نرخ وام مسکن امروز باقی مانده است غیر ممکن است — و این کار را تا زمانی که آنها دوباره به هم ترازی با بازارهای دیگر. اما ما خوشبین باقی می ماند که فدرال ریزرو برای جلوگیری از جدی افزایش می یابد و شاید آنها را با فشار پایین تر در روزهای آینده و هفته.

اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

ما هنوز هیچ دلیلی برای فکر می کنم بازار در حال حاضر ارائه بسیاری از سرنخ به آنچه ممکن است اتفاق می افتد به نرخ وام مسکن امروز. اما به این امید شما باید بینش است که ما در حال از دست رفته در اینجا از وضعیت بازی. با نزدیک شدن به ساعت 10 صبح (ET) داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • عمده شاخص های سهام مخلوط شد اما بیشتر از متوسط پایین تر است. (خنثی برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه است که هل می دهد قیمت Treasurys پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت طلا افزایش به $1,638 هر اونس از $1,623. (بد برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است. اما اگر آنها نگران نیست در حال حاضر ...
 • قیمت نفت به ضرب گلوله به $26.74 هر بشکه از $21.93 (بد برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • این عملکرد در 10 سال Treasurys با ریزش بسته شدند به 0.59% از 0.60%. یک سال پیش از آن بود که در 2.51%. (خنثی برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص درآورده تا 24 از 22 از امکان 100 امتیاز. (بد برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

یک روز خوب برای نرخ وام مسکن است که به احتمال زیاد به زودی. اما آن را امروز ؟ هیچ کس نمی داند. آن است که اگر از آن خواهد شد به دلیل تغذیه دارای خط در برابر سرمایه گذاران که می خواهم آن نرخ بالاتر خواهد بود.

رای قفل مشاوره

بر اساس امروز نرخ وام مسکن و بازار حرکات من شخصا توصیه می کنیم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار پایین نرخ ها طی هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و شما می توانید انتظار زیادی از روز بد.

از همه مهمتر coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

این هفته

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن در حال حاضر

در اعلام آخرین جمعه فدرال رزرو گفت: آن بلند کردن کلاه خود خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

MBSs هستند bond-مانند بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. و این قیمت از این به جای هر چیز دیگری که تعیین نرخ وام مسکن خود را.

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت. با توجه به این که تغذیه منحصر به فرد است که واقعا خریدار جدید در بازار است که آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین باعث ایجاد کاهش بازده و نرخ وام مسکن.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در هفته های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

که تغذیه برنامه به نظر می رسید کار به خوبی برای نرخ وام مسکن در هفته گذشته. بله, وجود دارد, روز است که شاهد افزایش می یابد. اما بیشتر آورده می افتد و کسانی که به راحتی به هرحال افزایش می دهد. پس چطور سه روز اول این هفته به ارمغان آورد افزایش می یابد ؟

وجود دارد مقدار زیادی در اینجا رفتن. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید برای وام های مسکن و به خصوص refinances. در طول هفت روز پایان مارس 27, کسانی که refinances شروع به پریدن کرد 26 درصد در مقایسه با هفته گذشته بود تا 168 درصد در مدت مشابه در سال 2019 با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. برخی از سرمایه گذاران ضرر و زیان در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر است. و طبعا آنها خجالتی و دور از MBSs. اما عرضه و تقاضا به این معنی است که به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن.

بنابراین فدرال رزرو است که نیاز به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم این احتمال وجود دارد که آن را به راه خود را در پایان و فشار وام مسکن نرخ پایین تر است. اما انتظار نداریم که سوار صاف.

پرواز در دیدار پماد

دیروز ملی وام مجله حرفه ای led با این:

مودی اعلام کرده است که این تغییر چشم انداز خود را در غیر وام مسکن بانک بخش از "پایدار" به "منفی" به عنوان نقدینگی مسائل همچنان باعث نگرانی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. غیر وام مسکن بانک شرکت ها در حال حاضر سرچشمه و خدمات بیش از نیمی از وام های مسکن مسکونی در ایالات متحده آمریکا

به عبارت دیگر بسیاری از شرکت ها که سرچشمه وام مسکن, اما نمی, واقعی بانک ها با داشتن مشکلات جریان نقدی ناشی از COVID-19. آژانس رتبه بندی مودی انتظار دارد که آنها را به دریافت بیش از کسانی که در یک سال یا بیشتر. اما در عین حال که می تواند باعث مسائل مربوط به عرضه در بازار وام مسکن مسکونی.

و البته کاهش عرضه هر محصول تمایل به فشار قیمت ها (و یا نرخ در این مورد) به سمت بالا. این اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند. بنابراین ما ممکن است (و یا در حال حاضر دیده می شود) نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت. شما هم اکنون می توانید ببینید که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

جمعه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا و به قانون H. R. 748 این Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) a $2.2 تریلیون دلار بسته محرک.

پس اخیر افزایش می یابد در پاسخ به این که بسته بندی آن ممکن است احساس به عنوان اگر بازارهای سهام تا حد زیادی بهبود از خود را زودتر coronavirus می افتد. اما واقعیت کاملا متفاوت است. سهشنبه مشخص شده تا پایان سال جاری سه ماهه اول سال جاری. و وال استریت شاخص پایین در دمای 20 درصد بیش از آن دوره. بله آنها دیروز. اما نه به اندازه کافی به یک دندانه.

درد بیشتر در پیش است ؟

شاید سرمایه گذاران به رسمیت شناختن امکان تند و زننده مالی خماری بعد از محرک. دیروز ما آموخته است که بسیار نزدیک به 10 میلیون آمریکایی ادعا کرده برای بیمه بیکاری در دو هفته گذشته. و چهارشنبه گذشته به نیویورک تایمز به نقل از تحلیلگران در گروه اوراسیا:

ایالات متحده به احتمال زیاد در سرعت برای یک کسری بودجه سالانه حداقل 4 تریلیون دلار و به احتمال زیاد بالاتر در محدوده 15-20 درصد از G. D. P. [تولید ناخالص داخلی].

و در روز سه شنبه همان روزنامه اشاره کرد: "با 2 تریلیون دلار محرک اقتصادی فقط به قانون امضا شده در جمعه واشنگتن در حال حاضر با توجه به یک چهارم پاسخ بسته برای مبارزه با گسترش coronavirus و تقویت یک مرتعش اقتصاد است." که در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک به اجتناب ناپذیر است.

برخی از اقتصاددانان اشتراک مدرن پولی نظریه (MMT) که می گوید ما نباید بیش از حد زحمت بزرگ ملی بدهی و کسری. اما هنوز هم بسیاری خواهد بود.

بیکاری می تواند افزایش یابد

رسانه های اجتماعی به تازگی آغاز شده های به طور گسترده ای در برخی از ترسناک اشتغال اعداد موجود در یک وبلاگ منتشر شده توسط بانک فدرال رزرو سنت لوئیس در مارس 24. آن را پیش بینی 47.05 میلیون آمریکایی می تواند گذاشته شود و در طول سه ماهه دوم (آوریل تا ژوئن) سال جاری آوردن نرخ بیکاری به 32.1%.

باید منصفانه نویسنده تاکید کرد که این فقط یک نتیجه ممکن است بر اساس یک مدل شامل چند فرض. و حتی او با اشاره به آنها به عنوان "بازگشت-از-پاکت تخمین می زند."

اما ما در حال حاضر دیده می شود 10 میلیون شغل از دست رفته در دو هفته, به طوری که طرح ممکن است به عنوان خیالی به عنوان آن به نظر می رسد هنگامی که آن را منتشر شد. و اگر COVID-19 می شود که مرتب از گرفتن بر اقتصاد آمریکا (و احتمالا چیزی مشابه در سطح جهان) ما می تواند به دنبال در یک تبدیل شده جهان است.

بسته کمک ...

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

قانونگذاران در حال حاضر در حال کار بر روی یک قانون است که می تواند علاوه بر تسهیل کنترل از راه دور الکترونیکی, امضای بسته اسناد و مدارک. که به طور کلی در حال حاضر قانونی در زیر امضای الکترونیکی در سطح جهانی و ملی تجارت عمل (E-Sign) و دولت های مختلف ، اما لایحه دو حزبی در نظر گرفته شده است به آن را آسان تر و عادی تر.

و فنی فردی مک و احتمالا دیگران هستند که کمتر سختگیرانه در مورد برخی از جنبه های تایید. شاید کارفرمای شما کار از خانه بدون دسترسی به مقاله, فایل, ممکن است قادر به گواهی اشتغال خود را از طریق ایمیل به جای ارائه شواهد مستند است.

... اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از موانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. در نیویورک (و احتمالا کشورهای دیگر در حال حاضر و یا به زودی) دولت ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده آن ارائه خرید و refinancings مارس غرفه. شاید کسی خواهد آمد تا با یک راه حل — به عنوان آنها انجام می دهند برای کسانی که مسائل دیگر. اما در حال حاضر آن را سخت برای دیدن چگونه مردم قادر خواهد بود تا از نزدیک و بدون عنوان جستجوها.

یک اقتصاددان می نویسد ...

در مارس 16, realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل فکر کاهش نرخ آینده شد. "که [تغذیه خرید MBSs] باید ایجاد ثبات در نرخ و آنها را به عقب پایین تر," او گفت: کارفرما وب سایت. "آنها [به احتمال زیاد] برگشت به پایین 3% [محدوده]. ممکن است ما دیدن نرخ کمتر از 3%? من نمی خواهد حکومت آن را."

کسانی که هنوز هم به نظر می رسد معقول و منطقی انتظارات. اما چقدر خوب است که آیا خریداران و مالکان که refinancing که نمی تواند معاملات نامشخص است. اگر شما در حال خرید یک خانه و یا در نیمه راه از طریق یک تشکیلات جدید بکار تجاری شما ممکن است بخواهید برای دریافت اسکیت در.

ویروس هنوز هم بزرگترین عامل برای نرخ وام مسکن

COVID-19 غرفه برای شرکتروناششمrus disease 2019 و اشاره به این بیماری است. SARS-CoV-2 (سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2) نام ویروس خود را. اما هر آنچه که شما آن را تماس, آن را قطعا پشت هرج و مرج دیده می شود در بازارهای جهانی پس از Feb. 20. خدای من یک مقدار زیادی می تواند اتفاق می افتد در کمی بیش از شش هفته است.

این ویروس در حال حاضر تایید حضور در پنج قاره (هیچ کدام در قطب جنوب) و در 204 کشور و سرزمین. در اینجا در خانه ما 245,442 موارد از 215,357 دیروز. آن رتبه شماره 1 در لیست کشورهای با بیشترین عفونت با یک سطح است که نزدیک به مسابقات دو بعدی هم اضافه شده است.

و با 6,098 ما در سوم برای COVID-19-مرگ و میر ناشی از, اگر چه بطور قابل توجهی پایین تر بر اساس سرانه. اما ما در مرحله قبل از عفونت از آن با شماره های بالاتر. بنابراین چشم انداز تیره و تار.

از جهان بالا-10 اقتصاد, هفت در حال حاضر تعداد عفونت خود را در ده ها هزار نفر و یا در مورد امریکا و ایتالیا (اسپانیا 13th بزرگترین تولید ناخالص داخلی) بیش از 100,000. همه دیگران باید عفونت in هزار است.

در حالی که بازارهای در حال ساخته شده است تا از افرادی که به اشتراک گذاشتن ترس و همدلی از بقیه بشریت تمرکز خود را ندارد به طور مستقیم در COVID-19 پیامدهای بهداشتی. نگرانی خود را زمانی که تجارت این است که ویروس را از پیامدهای اقتصادی آن است که یک محصول جانبی از پزشکی ،

در سراسر جهان نگرانی

در مارس 20, نیویورک تایمز "مقابله کتاب" عضویت در خبرنامه خلاصه چگونه بسیاری از سرمایه گذاران و اقتصاددانان دیدن از نزدیک و میان مدت آینده:

اقتصاددانان بوده است کاهش پیش بینی های خود و تعداد در حال گریم, به خصوص برای سه ماهه دوم. اما آنچه تفاوت واقعی آن را اگر گلدمن ساکس فکر می کند که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد کوچک 5 درصد و دویچه بانک انتظار دارد که 13 درصد سقوط ؟ آن را برای رفتن به بد و شکل از رکود چیزی است که بسیاری از آنها با تمرکز بر روی در حال حاضر.

پیش بینی در حال تغییر هستند تا به سرعت که وجود دارد نقطه های کوچک در تلاش برای نگه دارید تا با آنها. فقط می دانم که بسیاری از اقتصاددانان انتظار COVID-19 را به بدترین رکود اقتصادی جهانی و یا افسردگی در حافظه زندگی — شاید تا کنون.

این است که شروع به بیشتر به طور گسترده ای درک مردم آمریکا است. مرکز تحقیقات پیو اخیرا ردیابی چگونه آنها احساس. زمانی که نظرسنجی در ماه مارس 10-16 70 درصد درک COVID-19 به عنوان یک تهدید برای اقتصاد آمریکا و 34 درصد آن را دیدم به عنوان یک تهدید به امور مالی خود را. اما زمانی که دوباره پرسید بین مارس 19 و 24, تعداد کسانی که تا به حال افزایش یافته است به 88 درصد و 49 درصد.

و در میان پاسخ دهندگان که به پاسخ 17% انتظار افسردگی 48 درصد رکود اقتصادی و 34% یک رکود اقتصادی.

بانک مرکزی با مشکلات

به طور سنتی, بانک مرکزی دخالت در طول زمان مشکل برای سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. و آنها عمدتا در پاسخ به COVID-19. اما بازارهای اغلب واکنش نشان داد و به شدت به آن ببخشد.

و با خیلی از زراد خانه خود را در حال حاضر تخلیه برخی بدانم چقدر بیشتر آنها می توانید انجام دهید. "هر آنچه در آن طول می کشد" بهتر است شعار از طرح.

اما در هفته گذشته فدرال رزرو صندلی Jay Powell را به امواج رادیو و تلویزیون به اطمینان سرمایه گذاران که سازمان او به "هرگز اجرا از مهمات."

چقدر ترسناک سلامت مفاهیم ؟

یک شبه آمار و ارقام نشان می دهد COVID-19 تایید شده است در 1,039,158 (تا از 961,343 دیروز) موارد در سراسر جهان کشته 55,163 (از دیروز 49,160). بله این اعداد و ارقام — با فرض آنها دقیق — آن را نشان می دهد به راه تر عفونی از دیگران مانند سارس و MERS. اما آنها همچنین نشان می دهد بسیار پایین تر مرگ و میر (5.3%) تا کنون در میان کسانی که آلوده تر از هر سارس (حدود 10%) یا MERS (35%).

و که نفت خام مرگ و میر محاسبه شده است تقریبا به طور قطع بیش از حد بالا است. برخی از کارشناسان پیش بینی نهایی مرگ و مير در حدود 1% — حدود 10 بار است که از آنفولانزای فصلی. اما آن را بیش از حد به زودی به قطعی قضاوت.

اما در مارس 11, آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او انتظار می رود 70 ٪ از تمام آلمانی ها در نهایت آلوده توسط COVID-19. که نه بیش از حد دور کردن دولت بریتانیا 3 مارس پیش بینی از 80 درصد جمعیت آن است. در ضمن در 19 مارس ایالتی کالیفرنیا برنامه ریزان پیش بینی شده ممکن است 56 درصد ميزان عفونت در عرض هشت هفته است که احتمالا ممکن است افزایش نزدیک به کسانی که در اروپا تخمین می زند بیش از یک دوره طولانی تر است.

اگر کسانی که در بدترین حالت پیش بینی به نوبه خود تقریبا درست است و ميزان عفونت رخ می دهد در سطح جهانی coronavirus نهایی تلفات می تواند زیاد حتی با 1% مرگ و مير. اگر 75 درصد از جمعیت جهان (از 7.7 میلیارد نفر) آلوده می شود و 1% از کسانی که می میرند که 58 میلیون مرگ و میر. اواسط مارس گزارش از امپریال کالج لندن پیش بینی بدترین مورد مرگ و میر از 2.2 میلیون آمریکایی هر چند انواع مهار اقدامات در حال اجرا در برخی از ایالت ها می تواند نصف آن است.

هنوز هم بسیاری از اپيدميولوژيستها کمتر بدبین. روز سه شنبه کاخ سفید در کنفرانس خبری پیشنهاد آمریکا مرگ و میر در طیف وسیعی از 100,000-240,000.

گزارش های اقتصادی این هفته

داخلی گزارش های اقتصادی داشته اند تقریبا صفر تاثیر بر بازار پس از COVID-19 به یک مسئله تبدیل شد. آنها شانه ای بالا انداخت و حتی دیروز ویرانگر 6.6 میلیون براده برای مزایای بیکاری بیش از هفت روز.

بنابراین در حالی که به طور معمول در این هفته می تواند یک عامل مهم برای کسانی که گزارش آن را به خوبی ممکن است به نوبه خود و در عین حال یکی دیگر از مرطوب دارای صدای فش فش.

هنوز دو گزارش فقط ممکن است از طریق برش. روز سه شنبه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده نشان داد که چگونه آمریکا نگرش در حال حاضر در حال برگزاری در میان ویروس ضرب وشتم.

و امروز ماهانه وضعیت اشتغال گزارش ارائه یک تصویر کلی از بازار کار در ماه مارس است. اما البته تنها بخش دوم از ماه است که به طور جدی تحت تاثیر قرار COVID-19.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

هر چند استثنا وجود دارد شما می توانید معمولا انتظار می رود فشار رو به پایین در نرخ وام مسکن از بدتر از حد انتظار آمار و ارقام و به سمت بالا بهتر هستند. اما برای بسیاری از گزارش های بسیاری از زمان است که فشار ممکن است غیر قابل مشاهده یا به سختی محسوس است.

این هفته تقویم

این هفته, تقویم, برای, مهم, داخلی, اقتصادی, گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: مارس شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (واقعی 120.0 شاخص امتیاز; پیش بینی 115.0)
 • چهار شنبه: مارس ISM* شاخص تولید (واقعی 49.1%; هوا 43.5%) و فوریه هزینه های ساخت و ساز (واقعی -1.3%; هوا +0.5%)
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری (واقعی 6.6 میلیون ادعاهای جدید; هوا 4.0 میلیون).
 • جمعه: مارس اشتغال وضعیت گزارش از جمله اشتغال بخش غیرکشاورزی (واقعی -701,000 شغل کمتر; هوا -140,000), نرخ بیکاری (واقعی 4.4%; هوا 3.7%) و میانگین درآمد ساعتی (واقعی +0.4%; هوا +0.2%). به علاوه ISM* nonmanufacturing شاخص (واقعی 52.5%; هوا 43.0%)

*ISM توسط موسسه مدیریت عرضه

تنها شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده و وضعیت اشتغال گزارش ایستاده بود شانس زیادی برای منحرف کردن سرمایه گذاران از خود وسواس با COVID-19. اما آنها نمی.

امروز رانندگان از تغییر

چه 2020 ممکن است نگه دارید

در سال 2019 به پایان رسید با اکثر شاخص های سهام در استثنایی یا بالاترین رکورد. و سرمایه گذاران به یکی از بهترین 12 ماه در حافظه زندگی. خواهد شد تا 2020 را بیشتر از همان ؟ خوب COVID-19 در حال حاضر خورده تا بسیاری از دستاوردهای هر چند بازارهای اخیرا به تناوب دوره نقاهت و از دست دادن زمین.

در آخرین نظرسنجی ما بر اساس اقتصاددانان انجام مارس 4-6 رویترز در بر داشت که بسیاری از در حال حاضر درک شده بیشتر در معرض خطر قریب الوقوع و یا کوتاه مدت رکود اقتصادی است که در همان نظرسنجی در ماه فوریه است.

اقتصاددانان که پاسخ فکر احتمال یک اتفاق می افتد در عرض یک سال شد 30 درصد از 23 درصد در ماه فوریه است. همان شماره برای کسانی که فکر می کردم یکی به احتمال زیاد ظرف دو سال آینده شد 40% و 30% بود.

در خطر بودن متهم به کتمان حقیقت انتظار مارس را بررسی نشان می دهد بسیار بالاتر از اعداد پیش بینی قریب الوقوع و جدی رکود است.

آیا پیش بینی بیش از حد به طور جدی

فقط همین را از جمله پیش بینی های بیش از حد جدی است. و هرگز فراموش نکنید که سخن گفتن ساخته شده توسط مرحوم استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد John Kenneth Galbraith:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام.

کاهش نرخ وام مسکن در پیش است ؟

در حدود سال جدید آن را سخت برای پیدا کردن که کارشناسان پیشبینی میکردند که نرخ وام مسکن می تواند عمودی اعماق جدید در سال 2020 است. و به نظر می رسد به عنوان اگر آنها راست — اگر آن را تا کنون مشخص نیست چه مدت uberlow نرخ خواهد داشت.

اما تعداد کمی از آنها پیش بینی شده است که یک ویروسی همه گیر خواهد بود علت ياوه نرخ. بنابراین خود را تجلیل محدود است.

و ما هنوز برای دیدن چگونه COVID-19 بازی خواهد کرد. آنچه ما میدانیم این است که نرخ وام مسکن به تازگی نشده است پیگیری بازده در 10 سال Treasurys به عنوان نزدیک آنها معمولا انجام دهد. و که بدون تغذیه مداخله آنها احتمالا می تواند بسیار بالاتر است.

نرخ پیش بینی برای سال 2020

آن را ممکن است به اشتباه به تکیه بر کارشناسان پیش بینی کرده اند. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه ؟

فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. MBA ارقام منتشر شده در مارس و فنی را در ماه مارس و در نتیجه قادر به تشخیص ظهور اثرات coronavirus. اما فردی را در آخرین پیش بینی خود آمد در ماه دسامبر (آن را انتخاب کرده اند به آنها به روز رسانی سه ماهه و یا سه ماهه-ish, به نظر می رسد) و بنابراین ممکن است حداقل قابل اعتماد:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
فردی مک 3.8% 3.8% 3.8% 3.8%
MBA 3.5% 3.6% 3.6% 3.5%

جالب است که در مارس 2, پیش بینی MBA نشان داد نرخ بالاتر از آن در مارس انتشار. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است. هنوز تمام پیش بینی ها نشان می دهد نرخ پایین تر در این سال از آخرین زمانی که یکی از خاص به طور متوسط 3.9 درصد به فردی مک.

منفی نرخ وام مسکن

فقط انتظار نداریم که صفر یا منفی نرخ وام مسکن در امریکا در هر زمان به زودی. هنوز هم آنها غیر قابل تصور بعد از این سال و یا بعدی به خصوص اگر اثر COVID-19 نیروی فدرال رزرو به آن نرخ منفی است. اما ما یک راه طولانی برای رفتن قبل از این که تبدیل به یک چشم انداز واقع بینانه.

چنین منفی نرخ وام مسکن در حال حاضر وجود دارد در جاهای دیگر در جهان است. دانمارک Jyske بانک در سال گذشته بود ارائه آن به مشتریان محلی یک وام مسکن با نرخ بهره اسمی از -0.5%. بله که منهای 0.5%. اما پس از هزینه های است که به احتمال زیاد نزدیک به رایگان و یا بسیار ارزان وام مسکن از یکی که در واقع پرداخت وام گیرندگان.

اما فکر نمی کنم وجود ندارد گسترده تر قیمت به پرداخت هزینه برای ultralow نرخ وام مسکن. در دسامبر. 18, نیویورک تایمز گزارش داد که در بسیاری از اروپا هستند "رانندگی یک ملک رونق است که قیمت گذاری ساکنان بسیاری از شهرهای بزرگ و ایجاد نگرانی در میان سیاستگذاران." و بسیاری از ترس یک حباب است که می تواند پایان بد.

تجارت

در حال حاضر تجارت ممکن است در پشت رایتر برای بازار. چرا که در ژانویه 15, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فاز یک توافقنامه تجارت با چین معاون نخست وزیر لیو او.

اگر چه کاخ سفید باقی می ماند و افتخار است که در برخورد منتقدان کمتر شوید. آنها نقطه به نقطه ضعف است که نمی تواند حل و فصل شود تا فاز دو معامله است. و یکی از کسانی است که بعید است تا سال 2021.

از همه مهمتر تاثیر COVID-19 ساخت اختلافات تجاری مانند یک استقلالی. در واقع به عنوان کشورهای تقلا برای سرپا نگه داشتن جهانی تجارت ممکن است آنها را به طور موثر رها شده و تبدیل به irrelevances.

رای قفل توصیه

ما نشان می دهد

ما نشان می دهد که شما قفل اگر شما کمتر از 30 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر ما در حال نگه داشتن مشاوره که به طور مداوم تحت بررسی است. اثرات COVID-19 و فدرال ریزرو برنامۀ فقط ممکن است با کشیدن آن نرخ پایین تر احتمالا به پایین ترین نرخ های جدید — زودتر از در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد. اما پس از های اخیر چشمگیر افزایش می یابد که به دور از خاص. و میان زمان آشفتگی ممکن است اتفاق می افتد در همه.

اما هیچ یک از این بدان معنی است که ما به طور کلی انتظار می رود شما را به قفل در روزهایی که نرخ وام مسکن به طور فعال در حال سقوط است. که مشاوره در نظر گرفته شده است برای بیشتر از زمان عادی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای بازارهای کلیدی و اخبار, چرخه, نزدیک. در خصوص نگاه کردن به داستان است که ممکن است بر عملکرد اقتصاد آمریکا به ویژه کسانی که نگرانی coronavirus. به عنوان یک قاعده کلی خبر خوب تمایل به فشار نرخ وام مسکن تا, در حالی که بد آنها را پایین میکشد.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را و نگه داشتن چشم در بازار.

بررسی نرخ جدید (May 12th, 2020)

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن