نرخ وام مسکن امروز, مارس 30 سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن به سختی منتقل دیروز. اما خود را تقریبا غیر قا

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن به سختی منتقل دیروز. اما خود را تقریبا غیر قابل مشاهده جهت سفر رو به پایین بود. به طوری که آنها هنوز پایین تر و در حال صعود به سمت تمام وقت کم است.

فدرال رزرو همچنان به دخالت در بازار اوراق وام مسکن (توضیح در زیر). و این احتمال وجود دارد تلاش های خود را که آورده اند در مورد اخیر می افتد. ما امیدواریم که که این جنبش ادامه خواهد داد اما باید تکرار هشدارهای ما که برخی افزایش می یابد و احتمالا به زودی به اجتناب ناپذیر است.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (May 30th, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.688 3.688 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.563 3.563 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 3.5 3.5 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.75 3.73 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 4 4.953 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 4.625 4.099 +0.35%
30 سال ثابت VA 3.188 3.368 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 3.625 3.959 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3.75 2.885 -0.01%
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

در ضمن کمی تغییر در حال حاضر. و ما خوشبین باقی می ماند که به طور کلی فدرال رزرو خواهد شد و جلوگیری از جدی ترین افزایش می یابد و شاید فشار نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در روزهای آینده و هفته.

وجود دارد مقدار زیادی در اینجا رفتن. و تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر نرخ وام مسکن. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است. به عنوان خوانده شده "این هفته" در زیر برای کشف جزئیات ضروری است.

اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

ما هنوز هم می توانید ببینید کمی رابطه بین نرخ وام مسکن امروز و فعالیت در بازارهای آنها معمولا دنبال کنید. بنابراین ما در حال انتشار این پس تنها به این امید شما باید بینش است که ما در حال از دست رفته. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET) داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز:

 • عمده شاخص های سهام کمتر بود. (خوب برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت طلا نیز به $1,715 هر اونس از $1,713. (خنثی برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است. اما اگر آنها نگران نیست در حال حاضر ...
 • قیمت نفت افزایش یافت به $17.11 هر بشکه از $15.32 (بد برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • این عملکرد در 10 سال Treasurys inched بالاتر به 0.60% از 0.59%. یک سال پیش از آن بود که در 2.51%. (بد برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند خیلی کمتر به تازگی
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص رشد شاخص بالاتر از 46 47 از 100 امکان پذیر امتیاز. (بد برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

در حال حاضر روزانه به طور موثر غیر قابل پیش بینی. چرا که آنها باقی می ماند untethered از بازار و بازار از واقعیت است.

هنوز هم ما امیدواریم که بانک فدرال برگزار خواهد شد این خط در برابر سرمایه گذاران که می خواهم آن نرخ به طور قابل توجهی بالاتر است. و این یک روند است که خوش خیم در نهایت ظهور, مربوط با افزایش می یابد که نیست بیش از حد و مکرر هم پایدار و یا بیش از حد تیز.

رای قفل مشاوره

من تغییر توصیه من به تازگی به منعکس کننده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار بیشتر نرخ های بیش از هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و شما می توانید انتظار تکه های بد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

این هفته

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن

در یک اطلاعیه در 23 مارس فدرال رزرو گفت: آن بلند بود قبلی کلاه در آن خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

MBSs هستند bond-مانند ابزار: بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. تصویر یک شمع های مختلف بستن اسناد و مدارک بسته کردگی با رشته و شما احتمالا گرفتن مفهوم MBS حتی اگر این واقعیت است که اغلب دیجیتال. شانس هستند, وام مسکن موجود خود را گره خورده است تا در فقط یک بسته نرم افزاری و بخشی از یک MBS.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در بازار ثانویه است که بیش از هر چیز دیگری خود را تعیین آینده نرخ وام مسکن. همانطور که شما در مورد به کشف آن نه تنها تعیین کننده است.

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله ریاضی یقین است که قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت. با توجه به این که تغذیه منحصر به فرد است که واقعا خریدار جدید در بازار است که آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین ایجاد بازده پایین تر برای سرمایه گذاران و کاهش نرخ وام مسکن برای شما.

تغذیه شده است خرید $1 میلیون دلار دارایی در هر ثانیه

در مارس 5, Financial Times گزارش "بانک مرکزی ایالات متحده خریداری شده بیش از $1m دارایی در هر ثانیه بیش از دو هفته گذشته." [ما تاکید است.] در حالی که MBSs هستند و تنها بخشی از آن خرید بانک فدرال به وضوح برگزاری نیست. و کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم آن را پوسته پوسته شدن فعالیت های آن است.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در هفته های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

که فدرال رزرو برنامه در زمان در حالی که به یک اثر در نرخ وام مسکن. در واقع, آن را تنها در 6 آوریل که آنها برای اولین بار غوطه ور پایین تر از آنها در مارس 23, زمانی که نامحدود خرید اعلام شد. پس چگونه می آیند وجود دارد تاخیر ؟ و چرا ما هنوز هم برخی افزایش می یابد ؟

وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید از مصرف کنندگان برای وام های مسکن و به خصوص refinances.

پس در اواخر ماه مارس refinances شده اند بالا با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن (MBA). در هفته گذشته آمار و ارقام تعداد برنامه های کاربردی جدید برای refinancings شد 225 درصد بالاتر از همان هفته یک سال پیش. و در حالی که دیروز MBA اطلاعات برای هفته پایان مارس 24 نشان داد که, کاهش, تشکیلات جدید بکار تجاری برنامه های کاربردی هنوز 218% up در همان دوره در سال 2019.

بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد. به عنوان شما می خواهم انتظار زمان نزدیکی-رکورد نزولی برای این نرخ در حال وسوسه انگیز مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما وجود دارد یک مشکل ...

تغذیه در حال حاضر ممکن است بازیکن اصلی

... سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران را با ضرر و زیان واقعی در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. و طبعا آنها shying دور از MBSs. اما قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن. (به یاد داشته باشید که نقطه متضاد با منطق در مورد کاهش قیمت اوراق قرضه به معنی بازده بالاتر و نرخ.)

بنابراین تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به احتمال زیاد (هر چند دور از خاص) است که آن را به راه خود را در پایان و ایجاد ثبات در بازار شاید هل دادن نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در این فرآیند است. اما انتظار نداریم که سوار صاف.

پرواز در دیدار پماد

اما موضوع دیگر در بازی. وام دهندگان است که بانک ها در صورت جریان وجوه نقد مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از مالکان در حال حاضر قادر به خود را ماهانه پرداخت وام مسکن ،

"همانطور که از مارس 23 سال 2020 بیش از 3.4 میلیون صاحب خانه یا 6.4 ٪ از همه وام مسکن — باید وارد COVID-19 وام مسکن گذشت در برنامه" با توجه به انتشار اخبار صادر جمعه گذشته توسط شوالیه سیاه. MBA را رقم حتی بالاتر: 6.99% یا 3.5 میلیون وام خانه در آوریل 19, با توجه به انتشار اخبار در روز دوشنبه.

و این بدان معناست که برخی از وام است که وام دهندگان "انبار" (که در حال انتظار به فروش می رسد) در حال حاضر تبدیل بد را قبل از آنها حتی رسیدن به بازار ثانویه به تخلفات و پیش فرض ها شایع تر است.

این مشکل به احتمال زیاد به دریافت تنها بدتر به عنوان بیکاری و بیکاری افزایش می یابد. از همه کسانی که غیر بانکی وام دهندگان در حال حاضر سرچشمه بیش از نیمی از تمام مسکونی وام مسکن. اگر آنها پیدا کردن خود را با انبارهای پر از unsellable MBSs که می تواند آنها را بدون پول به من قرض بدهید. و آن را عرضه جدید مسکن کاهش دهد.

امکان حذف پرواز

اما در هفته گذشته آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) اعلام کرد دو طرح که ممکن است کمک به غیر از بانک وام دهندگان.

برای اولین بار آمد آن دربندی از وام دهندگان (یا دقیق تر کنندگان') مسئولیت برای تحمل مسائل به چهار ماه پرداخت. هنوز شوالیه سیاه تخمین می زند که هنوز هم آنها را ترک با درآمد کاهش می یابد بیش از 7 میلیارد دلار است. که ممکن است آن را آسان تر برای شرکت ها وام مسکن به قرض خود را برای پوشش کمبود.

و دوم FHFA گفت که Fannie Mae و Freddie Mac می تواند خرید وام هستند که در شکیبایی. اما مدیران صنعت در حال خشم معاملات در ارائه به غیر از بانک وام دهندگان به داخل وام مسکن امور مالی مجله. به دلیل آن شامل "تند وام-سطح قیمت تنظیمات" که به معنی بدتر می گرداند برای شرکت های وام مسکن.

نرخ بالاتر که بیارتباط به MBS قیمت

در ضمن البته در حالی که ما در حال انتظار برای دیدن چگونه FHFA را طرح بازی کاهش عرضه هر محصول تمایل به فشار قیمت ها (و یا نرخ در این مورد) به سمت بالا. این مسئله عرضه اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند — و از جایی که قیمت بالاتر از ميانگين بازده پایین تر و نرخ.

و مشابه چیزی که اتفاق می افتد زمانی که وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را. آنها جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. بنابراین ما ممکن است گاهی اوقات دیدن (یا در حال حاضر دیده می شود) نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت.

این همه بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی نرخ پایین تر از دیگران در حالی که بسیاری از آنها با قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را iffy. خرید به اطراف است و حتی مهم تر از معمول است.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

یک اقتصاددان می نویسد ...

در مارس 16, realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل فکر کاهش نرخ آینده شد. "که [تغذیه خرید MBSs] باید ایجاد ثبات در نرخ و آنها را به عقب پایین تر," او گفت: کارفرما وب سایت. "آنها [به احتمال زیاد] برگشت به پایین 3% [محدوده]. ممکن است ما دیدن نرخ کمتر از 3%? من نمی خواهد حکومت آن را."

این پیش بینی هنوز هم به دنبال معقول. اما آنها نه جهانی به اشتراک گذاشته. بنابراین شما نباید کاملا تکیه بر آنها برای آینده روند.

برای مثال در مارس 2, MBA اقتصاددانان پیش بینی می کند که نرخ 30 سال ثابت نرخ وام مسکن خواهد میانگین 3.6% در حال حاضر و شروع اکتبر — یک نرخ بالاتر از آنها پیش بینی در ماه مارس است.

اما گفت که Fannie Mae و Freddie Mac خود پرده برداری کرد, نرخ پیش بینی در اواسط ماه آوریل (جزئیات در زیر). و آنها هر دو در انتظار آنها به سر پایین بیشتر در خط با دانیل هیل پیش بینی. در واقع illnes انتظار است که رای به شیب به 2.9 درصد در سال 2021.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد بسیار است.

ویروس هنوز هم بزرگترین عامل برای نرخ وام مسکن

COVID-19 غرفه برای شرکتروناششمrus Disease 2019 و اشاره به این بیماری است. SARS-CoV-2 (Severe یکناز Respiratory Syndrome شرکتروناVirus 2) نام ویروس خود را. اما هر آنچه که شما آن را تماس, آن را قطعا پشت هرج و مرج دیده می شود در بازارهای جهانی پس از Feb. 20. خدای زیادی می تواند رخ دهد در 10 هفته.

COVID-19 ضربه زدن به اقتصادهای سخت ترین

از جهان بالا-10 اقتصاد پنج (امریکا و ایتالیا و فرانسه و آلمان و انگلستان) در حال حاضر تعداد عفونت خود را در صدها هزار نفر — به جز ما که شکسته است از طریق 1 میلیون مارک. همه پنج نفر دیگر تعداد آنها به ده ها هزار نفر.

البته هیچ کشوری به اندازه کافی تست به دقت ضبط واقعی آن عفونت و مرگ و مير. و برخی از آنها کمتر صالح تر از دیگران در گردآوری داده ها. اما برخی نیز ممکن است دستکاری آنها برای اهداف سیاسی. بنابراین آن را کاملا ممکن است که بیش از پنج نفر از کسانی که بالای 10 اقتصاد در واقع 100,000+ عفونت.

به غیر از ایران بدترین آمار سازمان ملل هستند اقتصادهای بزرگ. که احتمالا دلیل این که کسانی که آنقدر به هم پیوسته و بسیاری از مردم به طور مداوم در حال حرکت بین آنها را برای کسب و کار و یا لذت قبل از سفر از محدودیت اجرا شد. اما اقتصادهای در حال ظهور هستند به احتمال زیاد به ضربه سخت به زودی. و هزینه های انسانی در آن می تواند بالاتر از کشورهای پیشرفته.

اما در حالی که بازارهای در حال ساخته شده است تا از افرادی که به اشتراک گذاشتن ترس ها و همدلی از بقیه بشریت تمرکز خود را ندارد به طور مستقیم در COVID-19 پیامدهای بهداشتی. نگرانی خود را زمانی که تجارت این است که ویروس را از پیامدهای اقتصادی آن است که یک محصول جانبی از پزشکی ،

نگرانی های اقتصادی

ما شنیدن در مورد آسیب های پایین قیمت نفت شده اند wreaking نفت و fracking شرکت ها و کسانی که سرمایه گذاری کرده ایم در آنها و یا وام به آنها. اما شماری دیگر بخش ها به شدت از شرکت های هواپیمایی برای رستوران و تفریح — و از خودروسازان به موسسات مالی.

دیروز رسمی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) شکل نشان داد اقتصاد آمریکا قرارداد به میزان 4.8 درصد در طول سه ماهه اول این سال است. و شرکت تحقیقات اقتصاد سرمایه نشان داد جمعه گذشته انتظارات خود را برای سه ماهه دوم. و کسانی که از عظیم 40 درصد انقباض بین 1 آوریل و ژوئن 30.

دیروز فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت: یک ویدیو کنفرانس خبری که اخیر زیان کار شدند "دلخراش است." کسانی که در حال حاضر با صعود بیش از 30 میلیون از مستندات آغاز شد. و او پیش بینی کرد:

ما می رویم به دیدن اقتصادی برای سه ماهه دوم که بدتر از هر گونه اطلاعات ما دیده ایم برای اقتصاد است.

تهدید جهانی

هفته گذشته یک مقام ارشد policymaker در بانک انگلستان (بریتانیا بانک مرکزی پس معادل آن از ما تغذیه) پیشنهاد کرد:

... ما در حال تجربه یک انقباض اقتصادی است که سریع تر و عمیق تر از هر چیزی که ما را دیده اند در قرن گذشته و یا احتمالا چندین قرن.

و از جمله ضرب وشتم به نظر می رسد بعید است که محدود به اروپا است. در 14 آوریل صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) صادر شده و نسبتا وخیم هشدار. آن پیش بینی شده است که بسیاری از کشورها اقتصاد (و کل اقتصاد جهانی) خواهد بود 5 درصد کوچکتر در سال آینده از آنها قبل از همه گیر. و این فرض تیز بازیابی در سال 2021 که نیست داده می شود.

اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath محسوب اقتصادی این آمار را "کوتوله" به اصطلاح رکود بزرگ 12 سال پیش.

آیا پیش بینی بیش از حد به طور جدی

البته پیش بینی چنین توجیه نگران کننده است و باید جدی گرفته شود. اما تصور نکنید که آنها در حال رفتن برای اثبات کاملا دقیق است.

یک تیتر در دوشنبه گذشته را بار مالی خلاصه وضعیت در طول این بیماری همه گیر که کمی خاص است: "بانک ها پیش بینی در غریزه روده — درست مثل بقیه از ما."

و هرگز فراموش نکنید که سخن گفتن ساخته شده توسط مرحوم استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد John Kenneth Galbraith:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت

ما در بالا گفت که بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است. که البته قضاوت ارزش. اما آن سخت است برای دیدن چرا مثلا جمعه گذشته به جلو قیمت به درآمد نسبت به S&P 500 شرکت رسید که بالاترین سطح از دسامبر سال 2001.

یا چرا واشنگتن پست گزارش داد: "دیروز بازار تا حدود 14 درصد در ماه آوریل و در مسیر پست بهترین ماه از اکتبر سال 1974."

پس چگونه می تواند سرمایه گذاران و تحلیل گران و معامله گران بود گام گذاشتن بر آنچه به احتمال زیاد بدترین اقتصادی تکان خوردن در بیش از یک قرن با چنین ستاره در چشم ؟

بازار " تفکر جادویی

روز گذشته یک مثال نخست از بازارهای " تفکر جادویی. روز آغاز شده است با یک فقیر و بدتر از حد انتظار تولید ناخالص داخلی است که به نظر می رسد مجموعه ای برای علامت شروع یک رکود اقتصادی شدید. اما آنها شانه ای بالا انداخت که خاموش است. آنها ترجیح داده به تمرکز بر روی برخی از مثبت اما نظری اخبار در مورد مواد مخدر است که ممکن است در نهایت اثبات موثر در برابر COVID-19.

در طول روز فایننشال تایمز گزارش داد که مواد مخدر را محدود آزمایش و اثبات نشده اثر: "... یک مقاله در یک مجله پزشکی معتبر [لانست] تایید کرد که مواد مخدر شکست خورده بود برای کمک به بیماران در اولین کارآزمایی بالینی تصادفی."

آیا بازار به آن پاسخ جدی اخبار با تمرکز مجدد بر فقیر ارقام تولید ناخالص داخلی? شما چه فکر می کنید ؟ میانگین صنعتی داو جونز بسته تا 532.31 امتیاز یا 2.2%.

نیست سرمایه گذاران شاهد مرگ همان عوارض عفونت نرخ, نرخ بیکاری و تولید ناخالص داخلی پیش بینی به عنوان بقیه از ما ؟ آیا آنها فکر می کنم شرکت درآمد نیست شديد بازدید?

حیله گر مانند یک روباه ؟ یا نه ؟

در آوریل 10, نیویورک تایمز ارائه یک توضیح ممکن برای بازارهای آشکار از واقعیت: آنها تمام است. اما آنها امیدوارند دولت فدرال و فدرال رزرو توده پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد را ببینید شرکت های بزرگ که در آنها سرمایه گذاری ظهور تا حد زیادی صدمه ندیده و یا حتی قوی تر به عنوان رقبای کوچکتر به دیوار.

در واقع آنها درک تعداد زیادی از تازه بیکار آمریکایی در هر هفته به عنوان یک به علاوه. به دلیل سیاسی آن نیروی دولت و کنگره به پمپ در عین حال پول بیشتر.

اما این استراتژی موفقیت بستگی دارد بسیار سریع بهبود اقتصادی (به اصطلاح V شکل رکود) هنگامی که COVID-19 تهدید می ریزید. بله شاید وال استریت انتظارات از یک ثابت خواهد بود درست است.

اما شما ممکن است تعجب که آیا آنها باید شرط بندی خیلی بزرگ در بسیاری از ناشناختنی متغیر است. و ما همچنان به می گویند که آنها در حال untethered میکنند از واقعیت است.

گزارش های اقتصادی این هفته

اما نمی شود بیش از حد شوکه شده است که سرمایه گذاران در حال مایکروسافت کردن تقریبا هر اقتصادی داخلی گزارش. چشم انداز تغییر کرده است به طوری عمیقا در چند هفته گذشته که بسیاری از داده ها را برای ماه مارس و سه ماهه اول در حال حاضر خارج از تاریخ و در کنار بی فایده است. آنها تا حد زیادی منعکس کننده قبل از coronavirus جهان است.

با این حال ما به عنوان پیشنهاد در بخش قبلی بازار به نظر می رسد مصمم به رفتن راه خود را بدون توجه به آنچه در دنیای واقعی در حال انجام است. پس از آن خواهد بود جای تعجب نیست اگر آنها نادیده گرفته و این هفته مارس ارقام بیش از حد. کسانی که شامل شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در روز سه شنبه و موسسه مدیران فروش' (ISM) در شاخص تولید در روز جمعه.

این کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) در ملاقات این هفته است. که فدرال رزرو سیاست گذاری بدن است که تعیین می کند که سازمان را در نرخ بهره و در نتیجه بسیاری از دیگران است. دیروز afternاون اخبار کنفرانس led با تغذیه صندلی جروم پاول نشان داد هیچ اطلاعیه و بیان سیاست های که در حال حاضر می دانیم. پس از آن تا به حال تاثیر کمی.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

هر چند استثنا وجود دارد شما می توانید معمولا انتظار می رود فشار رو به پایین در نرخ وام مسکن از بدتر از حد انتظار آمار و ارقام و به سمت بالا بهتر هستند. اما برای بسیاری از گزارش های بسیاری از زمان است که فشار ممکن است غیر قابل مشاهده یا به سختی محسوس است.

این هفته تقویم

این هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: مارس شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (واقعی 86.9 شاخص امتیاز; پیش بینی 90.0; مارس 118.8) و مارس پیشبرد تجارت کالا (واقعی -$56.5 میلیارد; هوا -$56.0 میلیارد دلار)
 • چهار شنبه: تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه اول (واقعی -4.8%; هوا تا 3.7%), فروش خانه در انتظار شاخص برای ماه مارس (واقعی -20.8%; بدون هوا اما +2.4% در ماه فوریه). کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در کنفرانس خبری
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری تا 25 آوریل (واقعی 3.84 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری; هوا 3.5 میلیون). مارس درآمد شخصی (واقعی -2.0%; هوا -1.5%), هزینه های مصرف کننده (واقعی -7.3%; هوا -6.9 درصد) و تورم (واقعی -0.1%; پیش بینی -0.1%)
 • جمعه: مارس شاخص تولید ISM (هوا 35.0%) و مارس هزینه های ساخت و ساز (هوا -3.9%)

اگر بازارهای توجه به هر یک از کسانی که آن را به احتمال زیاد روز سه شنبه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده و در روز جمعه شاخص تولید ISM. اگر آنها نگاه روز چهارشنبه ارقام تولید ناخالص داخلی بیش از حد شما نمی تواند بگوید. اما اگر تاریخ اخیر است که هر راهنمای آنها را به خوبی ممکن است نادیده گرفتن همه آنها را.

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

قبل از آن ما به شما یاد آوری از John Kenneth Galbraith هشدار را به اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از حد جدی است. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه ؟

فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. هر سه نفر منتشر شده در مارس:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.3% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
MBA 3.5% 3.6% 3.6% 3.5%

جالب است که در مارس 2, پیش بینی MBA پیش بینی نرخ بالاتر از آن در مارس انتشار. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است.

اما توجه داشته باشید که اعداد بیشتر خوش بینانه از فردی در مارس 13 و فنی در 15 آوریل. در واقع illnes انتظار است که نرخ به طور متوسط 2.9% طول سه چهارم از سال آینده. شما می پردازد yer پول ...

هنوز تمام پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ این سال از آخرین زمانی که یکی از خاص به طور متوسط 3.9 درصد به فردی مک.

بسته کمک ...

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

قانونگذاران در حال حاضر در حال کار بر روی یک قانون است که می تواند علاوه بر تسهیل کنترل از راه دور, دیجیتال, امضای بسته اسناد و مدارک. که به طور کلی در حال حاضر قانونی در زیر امضای الکترونیکی در سطح جهانی و ملی تجارت عمل (E-Sign) و دولت های مختلف ، اما لایحه دو حزبی در نظر گرفته شده است به آن را آسان تر و عادی تر در سطح ملی.

در ضمن متحده در حال تلاش برای کمک به در راه های مشابه. برای مثال گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد منوط به قوانین کنترل از راه دور گواهی محضری و رسمی و شاهد از اسناد و مدارک از طریق ویدئو زندگی می کنند لینک کلیک کنید.

و فنی فردی مک و احتمالا دیگران هستند که کمتر سختگیرانه در مورد برخی از جنبه های تایید. شاید کارفرمای شما کار از خانه بدون دسترسی به مقاله, فایل, ممکن است قادر به گواهی اشتغال خود را از طریق ایمیل به جای ارائه شواهد مستند است.

ارزیابی گاهی اوقات قابل اجتناب

بسیاری از وام دهندگان در حال حاضر اجازه می دهد "درایو" (بیرونی تنها) ارزیابی های خانه و یا حتی به طور کامل از راه دور آنهایی که بر اساس پژوهش میز.

آخرین سهشنبه ملی وام مسکن حرفه ای مجله گزارش جدید دولت فدرال ابتکار به گذشته ارزیابی مسائل. برخی از دولت حمایت وام های دیگر ممکن است نیاز به یک خانه ارزیابی قبل از بسته شدن موضوع به قوانین و محدودیت ها:

فدرال بانکی سازمان تصمیم گرفته اند به موضوع تعویق در ارزیابی و ارزیابی خواص املاک و مستغلات به طور مفصل در کنفرانس مشترک خبری با انتشار اخبار. در این بین بیانیه ای به تشریح پارامترهای deferrals و نشان داد که هیچ ارزیابی لازم برای تشکیلات جدید بکار تجاری معاملات به ارزش 400.000 دلار یا کمتر است. ارزیابی و ارزیابی می تواند تا 120 روز پس از بسته شدن یک معامله وام.

... اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش می دهد:

عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس.

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات.

رای قفل توصیه

من پیشنهاد می کنم

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش می یابد برجسته محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بررسی نرخ جدید (May 30th, 2020)

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن