نرخ وام مسکن امروز, 14 ژوئیه سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن ثابت برگزار دیروز. به طوری که آنها باقی می ما

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن ثابت برگزار دیروز. به طوری که آنها باقی می ماند فوق العاده نزدیک به پایین ترین سطح خود, مجموعه ای هفته گذشته است. امروز نرخ 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی است شروع به عنوان کم به عنوان 3.125% (3.125% آوریل). و انواع دیگر از وام های مسکن ارائه نرخ و حتی پایین تر.

برای ماه بازار شده اند و در انکار در مورد زخم COVID-19 تحمیل شده است در اقتصاد است. و تنها فدرال رزرو مداخلات خود را حفظ توهم زنده است. اما اخیر وخیم اخبار در مورد عفونت و مرگ و مير دیروز, گیر افتاد, خود, توجه, تغییر روز جهت تجارت در برخی از محیط های. لزوما انتظار این رئالیسم به گذشته است.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (Jul 14th, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.125 3.125 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 2.813 2.813 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 4.375 3.306 -0.01%
30 سال ثابت FHA 2.938 3.919 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.375 3.317 -0.13%
5 سال بازوی FHA 3.25 3.545 بدون تغییر
30 سال ثابت VA 2.5 2.674 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.5 2.824 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3 2.612 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

COVID-19 وام مسکن به روز رسانی: وام دهندگان وام مسکن در حال تغییر نرخ و قوانین با توجه به COVID-19. برای دیدن آخرین چگونه coronavirus می تواند تاثیر وام مسکن خود را اینجا را کلیک کنید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

هستند نرخ وام مسکن دوباره هماهنگی بیشتر نزدیک با بازارهای آنها به طور سنتی ، آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید. اما اگر شما آماده را به نشانه خود را از آنها همه چیز به دنبال خوبی برای وام مسکن نرخ امروز. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • این عملکرد در 10 سال Treasurys سقوط به 0.60% از 0.66%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • عمده شاخص های سهام شد و به سختی در حال حرکت است اما عمدتا پایین تر است. (خوب برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت نفت درآورده به $39.91 هر بشکه از $40.35 (خنثی برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • قیمت طلا کاهش یافت و به $1,804 از $1,817 در هر اونس است. (بد برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است.
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص کاهش یافت و به 55 از 59 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا یک ماده از سنت به نفت آنهایی است که کسری از 1%. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

این رای شما در واقع دریافت

به طور طبیعی چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای پایین ترین نرخ را ببینید bandied در اطراف برخی از رسانه ها و وام دهنده تبلیغات است. کسانی که به طور معمول در دسترس است تنها به افراد با ستارگان اعتباری نمرات پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان). و حتی پس از آن دولت است که در آن شما خرید می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

هنوز هم قبل از قفل کردن هر خرید و یا refinancing به طور معمول می ایستد به از دست دادن زمانی که افزایش نرخ و یا به دست آوردن زمانی که آنها می گیرند.

هنگامی که حرکات بسیار کوچک هستند بسیاری از وام دهندگان زحمت تغییر نرخ کارت. در عوض, شما ممکن است شما را مجبور به پرداخت کمی بیشتر یا کمتر بسته شدن در جبران خسارت.

آینده

به طور کلی ما هنوز هم فکر می کنم این امکان وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا حتی قبل از شاخه های سبز از بهبود اقتصادی شروع به پدیدار شود. حتی بیشتر وجود دارد در حال حاضر. و به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر قرار وام مسکن نرخ برخی از زمان. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

به عنوان خوانده شده "برای یک بار تغذیه می کند بر نرخ وام مسکن. اینجا چرا" برای کشف جزئیات ضروری است که سازمان در حال حاضر به طور موقت نقش در بازار وام مسکن.

فردی مک هفتگی نرخ

آیا می شود جای تعجب نیست اگر فردی مک شنبه رای دادن گزارش و ما دقیقا نمی منطبق باشد. برای شروع با این دو اندازه گیری چیزهای مختلف: هفتگی و روزانه به طور متوسط.

بلکه فردی تمایل به جمع آوری داده ها فقط در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته. و با انتشار بعد, آنها اغلب در حال حاضر خارج از تاریخ. بنابراین شما می توانید تکیه بر روی فردی دقت در طول زمان اما نه لزوما در هر روز یا هفته.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را. و شما ممکن است مایل به قفل به هر حال در روزهایی که نرخ ها در نزدیکی یا تمام وقت پایین.

فدرال رزرو ممکن است تا پایان هل دادن پایین میزان و حتی بیشتر در طول هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و به طور جداگانه در ادامه خبر بد در مورد COVID-19 می تواند اثر مشابه را از طریق بازار. (برای مطالعه بیشتر در برای متخصص اقتصاددانان پیش بینی کرده اند.) اما شما می توانید انتظار تکه های بد زمانی که آنها افزایش یابد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

به دنبال خوب است به برخی از ...

Back on May 21, Realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل پیش بینی نرخ وام مسکن کم برای آینده قابل پیش بینی: "ما انتظار داریم که نرخ وام مسکن به پایین ماندن و احتمالا لغزش پایین," او گفت:. "ما لاس زدن با 3% آستانه در حالی که قبل از ما رفتن زیر آن است."

و او در حال حاضر ثابت شده است حق است. اما برخی دیگر از پیش بینی در حال حاضر در انتظار پایدار زیر 3% نرخ برای بقیه از این سال است. با این که هیچ اقتصاددان می تواند اعتماد به نفس زیادی در پیش بینی های خود را در طول این زمان آشفته.

به جدول زیر مراجعه کنید برای پیش بینی از فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA).

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام. — John Kenneth Galbraith هاروارد اکونومیست

Galbraith ساخته شده و گفتن نقطه مورد اقتصاددانان پیش بینی کرده اند. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و MBA هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

اعداد

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. همه (از جمله فردی که در حال حاضر یک گزارش سه ماهه) منتشر شد در اواسط ماه ژوئن.

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.4% 3.3% 3.3%
MBA 3.5% 3.3% 3.4% 3.4%

بنابراین Fannie Mae خوش بینی است که در پرت. و هیچ کس انتظار فصلی دمای زیر 3.0% علامت این سال است.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این همه ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد مقدار اما این وحشی خوش بینی در مورد جهت نرخ وام مسکن ممکن است نابجا.

بیشتر پیش رو

فاصله بین پیش بینی واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده در حالی که فردی پیش بینی 3.2% در همان دوره. و MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا 3.5% به صورت نیمه 2021. در واقع MBA reckons آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و بعد از در سال 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.94 درصد به فردی مک archives.

و هرگز فراموش نکنید که در سال گذشته داشتند چهارم-پایین ترین نرخ وام مسکن از پرونده آغاز شد. بهتر است در این سال ممکن است به خوبی ارائه کند و سالانه کم — محرومیت اخبار تکان دهنده. البته اخبار تکان دهنده است پایین بار در سال 2020 است.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

بازار وام مسکن در حال حاضر بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است. هنگامی که شما در حال گرفتن وام بزرگ مبالغ این تفاوت ها می توانید به اضافه کردن چند هزار دلار در طول چند سال — بیشتر در وام های بزرگتر.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک ادم تنومند و بدقواره وام — و یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

همه این باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول است که شما فروشگاه به طور گسترده ای برای وام مسکن خود را و مقایسه به نقل از وام دهندگان متعدد.

هنوز نشانه هایی وجود دارد که در مطالعات انجام شده توسط Fannie Mae و MBA که پیچ تبدیل آهسته تر. و برخی از پیش بینی است که تعدادی از وام دهندگان شروع به شل محدودیت "به زودی."

نگرانی های اقتصادی

نرخ وام مسکن به طور سنتی بهبود (پایین حرکت می کند) بدتر شدن چشم انداز اقتصادی. به طوری که اقتصاد آن در حال حاضر و از آن جایی که ممکن است مربوط به نرخ مراقب.

در حال حاضر و بعد از آن

اشتغال و خرده فروشی ارقام (در میان بسیاری دیگر) شده اند بسیار بهتر از حد انتظار در ماه گذشته یا بیشتر.

اما بسیاری از آنها sobered توسط فدرال رزرو را نگران کننده پیش بینی برای رشد اقتصادی و اشتغال در 10 ژوئن. و کسانی که نگرانی های تقویت شده در جولای 1 دقیقه از آخرین جلسه آن کمیته سیاست منتشر شد. آن نشان داد که فدرال رزرو انتظار می رود:

 1. افزایش کسب و کار شکست
 2. افسرده هزینه های مصرف کننده به خوبی به 2021
 3. امکان واقعی دو شیب رکود است که می تواند به تضعیف بهبود اشتغال

دوشنبه گذشته Goldman Sachs هشدارهای صادر شده در مورد اثرات نوپای بازیابی از این مساله آرامش مستند قوانین. "اخیر کاهش جزئی نسبت به فروپاشی فعالیت در مارس و آوریل" گفت: اقتصاددان ارشد Jan Hatzius. "اما آنها به وضوح نشان می دهد یک استراحت از ثابت روند صعودی از اواسط ماه آوریل است."

در ضمن ما در حال ورود به یک تازه درآمد در فصل زمانی که داد و ستد عمومی شرکت خود را منتشر فصلنامه نتایج. بارون پیش بینی است این خواهد بود که "زشت" در حالی که سی ان ان آن را انتظار دارد به "افتضاح است." سوال این است که چقدر بازارهای مراقبت ؟

COVID-19 هنوز هم یک تهدید

این بیماری همه گیر است که تنها بزرگترین نفوذ در بازار در حال حاضر است. و COVID-19-اخبار مرتبط شده است وحشتناک شده است. 14-بعد تغییر در موارد جدید شد +51% دیروز, به گزارش نیویورک تایمز. به همان تعداد مرگ و میر شد +29 درصد است.

با توجه به زمان و تحلیل, جدید, موارد, مورد همان باقی مانده است دیروز در 11 ایالت آمریکا و منطقه*. آنها کاهش یافت و تنها در نیوهمپشایر و مین. و در 41 متحده و سرزمین های آنها افزایش یافت.

*50 ایالت به علاوه گوام, پورتوریکو, جزایر ویرجین ایالات متحده و واشنگتن دی سی

جدی پیش بینی

ما دیده ایم بیش از چند ماه گذشته که بهداشت عمومی محققان به ندرت بیشتر اتفاق آرا و نه خیلی بهتر در پیش بینی از اقتصاددانان. اما دکتر Anthony Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در جولای 2:

ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم.

دیروز عفونت افزایش 61,492 به نمایندگی از 14 روز تغییر +51% با توجه به زمان وجود دارد اما ممکن است نشانه های اولیه که تمدید مهار اقدامات در برخی از کشورهای در حال آغاز به کار است.

مرگ و میر به دنبال عفونت به سمت بالا

تا زمانی که به تازگی برخی از مصرف شده بود به راحتی به دلیل تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال سقوط بود و حتی به عنوان عفونت نرخ افزایش یافت. اما این دیگر درست است که میزان مرگ و میر از سر گرفته است و آن مسیر رو به بالا.

بیش از یک نورد دوره 14 روزه تعداد مرگ و میر افزایش 29% دیروز از 28 درصد در روز یکشنبه با توجه به بار.

غیر pandemic اخبار

اگر چه COVID-19 اخبار غالب هر دو به طور کلی و در بازارهای هنوز هم وجود دارد اتاق را برای دیگر ترس. و نگرانی بیش از تجارت در حال حاضر بالا است.

مسلما تنش بین واشنگتن و پکن در حال حاضر بیشتر تیره و تار تر از آنها بوده است برای چندین سال. که نمی خواهد کمک کرده با تصویب توسط چین در ماه جولای 1 یک برنامه به طور بالقوه سرکوبگر امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ در نقض حداقل یک پیمان بین المللی.

در جولای 2, کنگره ارسال لایحه شامل تحریم علیه چین — از جمله در بانک ها است که انجام کسب و کار با برخی از چینی اشخاص. آن را در حال حاضر در انتظار رئیس جمهور را امضا می کند.

یک جنگ تجاری با اروپا ؟

در ضمن در ژوئن 18, به ما افتاد با فرانسه و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا. آن ملت می خواهم به برخی از نقاط ضعف مالیات استفاده شده توسط برخی از آمریکایی های شرکت های فن آوری به صورت مصنوعی کاهش سود آنها را در آن کشور است. و این چیزی است که دولت این است که مقاومت در برابر.

به عنوان بخشی از این اختلاف روز جمعه گذشته شاهد کاخ سفید پرده تعرفه های جدید در نرخ 25% در 1.3 میلیارد دلار ارزش از محصولات از جمله کیف لوازم آرایشی و صابون است. کسانی که تعرفه ها نمی توان اعمال شده به مدت شش ماه شاید اجازه می دهد که دو طرف برای رسیدن به یک توافق است.

به ناچار آن اختلافات با چین و کشورهای اروپایی افزایش احتمال یک جنگ تجاری شاید در دو جبهه.

داخلی تهدید

مهم ترین آمار اقتصادی اخیر شده است به دنبال خوب است. اما شما نیاز به آنها را در خود را گسترده تر کنیم.

آنها به دنبال فاجعه پایین. شما انتظار می رود رکورد سود پس از ثبت ضرر و زیان است. و در مرحله دوم این بیماری همه گیر است که به دور از بیش با برخی از کشورها هنوز هم ضبط ترسناک تعداد موارد جدید و مرگ و میر.

بنابراین در حالی که خبر خوب این است که بیش از خوش آمدید, آن را می توانید ماسک ویرانی ایجاد اغتشاش در اقتصاد COVID-19.

نگرانی

برخی از نگرانی هایی است که باقی می ماند معتبر عبارتند از:

 1. ما در حال حاضر رسما در رکود
 2. بیکاری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی
 3. در جولای 9, بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow™ در حال اجرا در منابع قرار داده واقعی آن تخمین رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -35.5% (بله که منفی). که رقم بهبود قبل از آخرین خواندن اما رشد شاخص به بدتر سطح پنج شنبه گذشته
 4. On ژوئن 1, این دفتر بودجه کنگره کاهش انتظارات خود را از ما رشد بیش از دوره بین 2020 و 2030. در مقایسه با پیش بینی آن در ماه ژانویه CBO در حال حاضر انتظار دارد امریکا به دست $7.9 تریلیون در رشد بیش از این دهه

به عنوان اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath قرار داده و آن را در ژوئن 24: "ما قطعا از جنگل. این بحران شبیه هیچ دیگر و بازیابی شبیه هیچ دیگر است."

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. در واقع آنها به خوبی ممکن است preening خود را پس از آخرین اشتغال و خرده فروشی ،

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. بنابراین فکر می کنم برخی از W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی. اخیرا معکوس square-root نماد (√ اما رو به عقب) را در محبوبیت به دست آورده.

اما در مه 29, نیویورک تایمز خواست هر کس به "فراموش swooshes و در مقابل. اقتصاد آینده است یک علامت سوال است." که آن را به معنای ترک squabbling از آنجا که هیچ کس تا به سرنخ.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت — یا نه ؟

روز یکشنبه واشنگتن پست به نقل از مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد علامت زندی:

بازار سهام و اقتصاد را جدا از راه. من مطمئن هستم که آنچه باعث پایدار فروش در بازار سهام اما صعودی [ویروس] عفونت و دور دیگری از کسب و کار بیشتر تعطیلی دشوار خواهد بود برای سرمایه گذاران به چشم پوشی از بسیاری دیگر.

آماتور بی حوصله مستند?

در ژوئن 16, بحث برانگیز, نوبل-prizewinning پل کروگمن اقتصاددان نوشت: این برای نیویورک تایمز:

آیا این سرمایه گذاران ، من فکر نمی کنم آنها در حال فکر کردن — نه واقعا. کنوانسیون گزارشگری مالی بیشتر یا کمتر نیاز است که مقالات در مورد بازار اقدام نسبت عقلانیت به سرمایه گذاران به طوری که سهام حرکات نسبت به خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی یا چیزی. اما واقعیت این است که ما تا حد زیادی به صحبت کردن در مورد مردان جوان بسیاری با یک پس زمینه در شرط بندی های ورزشی که شروع به خرید سهام و صعودی دارد چرا که آنها پول ساخته شده تا کنون است.

در ژوئن 14, CNN, کسب و کار گزارش شده است که فقط یک کارگزاری آنلاین, TD Ameritrade, حال باز 608,000 حساب های جدید در طول سه ماهه اول این سال است. که بیش از دو برابر این تعداد در سه ماهه قبلی است.

برخی مانند کروگمن ببینید این به عنوان یک پاسخ به خستگی مستند با تجربه و unknowledgeable تازه کار, سرمایه گذاران ستون به یک محیط پر خطر.

برای چاشنی بیشتر سرمایه گذاران این واقعیت است که فدرال رزرو مداخلات موثر (هر چند هنوز به طور مستقیم) سرپا نگه داشتن بازار است ادامه منبع آرامش. حتی برخی بر این باورند که فدرال رزرو ممکن است شروع به خرید سهام در صورت سقوط در اعتماد به نفس هر چند که جمع آوری همه نوع از مسائل.

گزارش های اقتصادی این هفته

در این هفته است بسته بندی شده با آمارهای اقتصادی. امروز دیدم شاخص قیمت مصرف کننده (که در آمد دقیقا به هوا) چهارشنبه می بیند و تولید صنعتی, پنج شنبه خرده فروشی و جمعه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده.

معمولا هر یک از کسانی که می تواند تنظیم بازار افزایش و یا غلت. اما به تازگی این بازار را به طور کلی شانه ای بالا انداخت خبر بد و تمرکز تنها بر روی خوب است. وجود دارد به نظر می رسد دلیل کمی به فکر می کنم که تغییر کرده است.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

Tخود را هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: ژوئن شاخص قیمت مصرف کننده (واقعی +0.6%; هوا +0.6%) و مصرف کننده (CPI)* (واقعی 0.2%; هوا +0.2%)
 • چهار شنبه: ژوئن تولید صنعتی (هوا +4.1%) و استفاده از ظرفیت** (هوا 67.7%)
 • پنج شنبه: ژوئن خرده فروشی (هوا +5.4%) و خرده فروشی به استثنای خودرو (هوا +5.3%). به علاوه weekly جدید برای رفع بیکاری به 11 جولای (پیش بینی 1.25 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری)
 • جمعه: ژوئیه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 78.6 شاخص امتیاز). به علاوه ژوئن مسکن شروع می شود (هوا 1.19 میلیون) و اجازه ها و پروانه ساختمان (هوا 1.30 میلیون). هر دو کسانی که در گذشته دو چهره هستند بطور تطبیقی فصلی سالانه نرخ

*شاخص پایۀ بهای مصرف کننده که مصرف کننده شاخص قیمت با نوسان قیمت انرژی و مواد غذایی محروم کردن. آن در نظر گرفته شده برای بهتر نشان دادن اساسی روند.

** استفاده از ظرفیت اندازه گیری درصد از ملت بالقوه اقتصادی خروجی که در واقع در حال تولید می شود.

رای قفل توصیه

بر اساس پیشنهاد من

دیگر از فوق العاده خوب روز, من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند افزایش می یابد و پس از آن شروع مداخلات را برجسته کرده اند محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بسته کمک

تا همین اواخر ما شده است ارائه اطلاعات روزانه در این مقاله در مورد اضافی برای کمک به وام گیرندگان می توانید در طول همه گیر که نسبت به بسته شدن.

شما هنوز هم می تواند دسترسی به تمام این اطلاعات و بیشتر در یک فیلم جدید stand-alone مقاله:

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن پرسش های متداول

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

متوسط نرخ وام مسکن امروز به عنوان کم به عنوان 3 درصد (3% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی. البته خود نرخ بهره به احتمال زیاد بالاتر یا پایین تر بسته به عواملی مانند پرداخت شما نمره های اعتباری, وام, تایپ, و بیشتر.

هستند نرخ وام مسکن در حال بالا رفتن یا پایین ؟

نرخ وام مسکن شده است بسیار فرار به تازگی با توجه به اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. نرخ در زمان شیرجه به تازگی به عنوان تغذیه اعلام کرد کم نرخ بهره در سراسر هیئت مدیره برای دو سال آینده. اما نرخ می تواند به راحتی به عقب بروید تا اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و یا اگر اقتصاد شروع به تقویت دوباره.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

بررسی نرخ جدید (Jul 14th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن