نرخ وام مسکن امروز 27 ژوئیه سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن درآورده بالاتر جمعه گذشته است. اما کوچک افزای

توسط AKHBAREMAAAA در 6 مرداد 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن درآورده بالاتر جمعه گذشته است. اما کوچک افزایش به ندرت ثبت نام طول می کشد و آنها را به آنچه می توانست همه زمان کم یک زن و شوهر از هفته پیش. وام و امروز در شروع 3.0% (3.179% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن.

تا کنون در این ماه این میزان باقی مانده در داخل فوق العاده محدوده باریک. در واقع گسترش بین بالاترین و پایین ترین است فقط شش واحد. و اساس یک نقطه است یک صدم از 1٪. بنابراین شما می توانید شل کنید که آیا شما قفل شده است و در اوایل و یا در ادامه به شناور به دلیل ضرر و زیان و سود حداقل است. اما چه مدت طول خواهد این وضعیت ادامه خواهد داشت ؟ احتمالا تا زمانی که ما دقیق تر احساس برای تاثیر اقتصادی COVID-19.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (Jul 27, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.25 3.25 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.25 3.25 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 5 3.521 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.25 3.226 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.25 3.191 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 2.75 3.353 بدون تغییر
30 سال ثابت VA 3 3.179 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.25 2.571 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3 2.612 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

COVID-19 وام مسکن به روز رسانی: وام دهندگان وام مسکن در حال تغییر نرخ و قوانین با توجه به COVID-19. برای دیدن آخرین چگونه coronavirus می تواند تاثیر وام مسکن خود را اینجا را کلیک کنید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

هستند نرخ وام مسکن دوباره هماهنگی بیشتر نزدیک با بازارهای آنها به طور سنتی ، آن را قطعا یک متناقض رابطه, اشتباه, پشت صحنه مداخلات توسط فدرال رزرو است. که در حال حاضر خرید اوراق وام مسکن (وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — بیشتر در زیر) و خیلی موثر بر نرخ.

اما اگر شما آماده را به نشانه خود را از بازارهای چیز به دنبال OK برای وام مسکن نرخ امروز. چرا ؟ به دلیل نگرانی بیش از Covid-19 و آمریکا-چین تنش همچنان به وزن.

اعداد

در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان در آخرین جمعه صبح شد:

 • این عملکرد در 10 سال Treasurys رشد شاخص را به پایین 0.58% از 0.59%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • عمده شاخص سهام بودند به سختی در حال حرکت است. (خنثی برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت نفت درآورده به $40.90 هر بشکه از $41.01 (خنثی برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • قیمت طلا دوباره افزایش یافت به $1,933 (یک رکورد) از $1,902 فتح کرد گرفته شد در هر اونس است. (خوب برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است.
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص کاهش یافت و به 64 از 66 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا یک ماده از سنت به نفت آنهایی است که کسری از 1%. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

این رای شما در واقع دریافت

به طور طبیعی چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای پایین ترین نرخ را ببینید bandied در اطراف برخی از رسانه ها و وام دهنده تبلیغات است. کسانی که به طور معمول در دسترس است تنها به افراد با ستارگان اعتباری نمرات پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان). و حتی پس از آن دولت است که در آن شما خرید می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

هنوز هم قبل از قفل کردن هر خرید و یا refinancing به طور معمول می ایستد به از دست دادن زمانی که افزایش نرخ و یا به دست آوردن زمانی که آنها می گیرند.

هنگامی که حرکات بسیار کوچک هستند بسیاری از وام دهندگان زحمت تغییر نرخ کارت. در عوض, شما ممکن است شما را مجبور به پرداخت کمی بیشتر یا کمتر بسته شدن در جبران خسارت.

آینده

به طور کلی ما هنوز هم فکر می کنم این امکان وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا حتی قبل از شاخه های سبز از بهبود اقتصادی شروع به پدیدار شود. حتی بیشتر وجود دارد در حال حاضر. و به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر قرار وام مسکن نرخ برخی از زمان. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

به عنوان خوانده شده "برای یک بار تغذیه می کند بر نرخ وام مسکن. اینجا چرا" برای کشف جزئیات ضروری است که سازمان در حال حاضر به طور موقت نقش در بازار وام مسکن.

فردی مک هفتگی نرخ

آیا می شود جای تعجب نیست اگر فردی پنج شنبه رای دادن گزارش و ما به ندرت بوده است. برای شروع با این دو اندازه گیری چیزهای مختلف: هفتگی و روزانه به طور متوسط.

بلکه فردی تمایل به جمع آوری داده ها فقط در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته. و با انتشار بعد, آنها اغلب در حال حاضر خارج از تاریخ. بنابراین شما می توانید تکیه بر روی فردی دقت در طول زمان اما نه لزوما در هر روز یا هفته.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از بانک فدرال اقدامات در نگه داشتن نرخ uberlow. من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را. و شما ممکن است مایل به قفل به هر حال در روزهایی که نرخ ها در نزدیکی یا تمام وقت پایین.

فدرال رزرو ممکن است تا پایان هل دادن پایین میزان و حتی بیشتر در طول هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و به طور جداگانه در ادامه خبر بد در مورد COVID-19 می تواند اثر مشابه را از طریق بازار. (برای مطالعه بیشتر در برای متخصص اقتصاددانان پیش بینی کرده اند.) اما شما می توانید انتظار تکه های بد زمانی که آنها افزایش یابد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام. — John Kenneth Galbraith هاروارد اکونومیست

Galbraith ساخته شده و گفتن نقطه مورد اقتصاددانان پیش بینی کرده اند. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و MBA هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

اعداد

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. فنی به روز شده در پیش بینی های خود را در جولای 14 و MBA تجدید آن در روز بعد. فردی است که در حال حاضر یک گزارش سه ماهه منتشر شد در اواسط ماه ژوئن.

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.0% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.4% 3.3% 3.3%
MBA 3.5% 3.2% 3.2% 3.3%

بنابراین هیچ یک از پیش بینی در انتظار فصلی دمای زیر 3.0% علامت این سال است. البته که صرف نظر نمی کند روزانه یا هفتگی به طور متوسط در زیر سطح است که در هر سه ماهه. پس از همه سه ماهه به طور متوسط می تواند شامل برخی کاملا تیز تفاوت بین بالا و پایین.

هر دو فنی و MBA بودند کمی بیشتر خوش بینانه در مورد نرخ در ماه جولای (ماهانه) پیش بینی. و این که ترک فردی ژوئن (فصلنامه) یکی به دنبال بیات.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این همه ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد مقدار اما این وحشی خوش بینی در مورد جهت نرخ وام مسکن ممکن است نابجا.

بیشتر پیش رو

فاصله بین پیش بینی واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% از طریق نیمه اول سال آینده و سپس اینچ را به 2.8 درصد در نیمه دوم.

در ضمن فردی پیش بینی 3.2% در طول آن سال. و MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا به 3.4 درصد در نیمه اول سال 2021 و 3.5 درصد برای نیمه دوم. در واقع MBA reckons آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و بعد از در سال 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.94 درصد به فردی مک archives.

و هرگز فراموش نکنید که در سال گذشته داشتند چهارم-پایین ترین نرخ وام مسکن از پرونده آغاز شد. بهتر است در این سال ممکن است به خوبی ارائه کند و سالانه کم — محرومیت اخبار تکان دهنده. البته اخبار تکان دهنده است پایین بار در سال 2020 است.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

بازار وام مسکن در حال حاضر بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است. هنگامی که شما در حال گرفتن وام بزرگ مبالغ این تفاوت ها می توانید به اضافه کردن چند هزار دلار در طول چند سال — بیشتر در وام های بزرگتر و بیش از دوره های طولانی تر.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک ادم تنومند و بدقواره وام — و یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

در واقع یک گزارش چهارشنبه گذشته از داخل وام مسکن روند مطالعه نشان داد بالاتر از حد نرمال نمرات اعتباری بودند شایع تر از معمول است. بنابراین در طول سه ماهه دوم این سال 72.69 درصد از فنی می و فردی refinances رفت و به وام گیرندگان با اعتبار نمرات 740 یا بالاتر. که تا از 65.55 درصد در سه ماهه اول. و تنها 9.23 درصد از کسانی که refinances تا به حال نمرات زیر 700 در اخیر دوره سه ماه می گوید در داخل مالی وام مسکن.

همه این باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول است که شما فروشگاه به طور گسترده ای برای وام مسکن خود را و مقایسه به نقل از وام دهندگان متعدد.

هنوز نشانه هایی وجود دارد که در مطالعات انجام شده توسط Fannie Mae و MBA که پیچ تبدیل آهسته تر. و برخی از پیش بینی است که تعدادی از وام دهندگان شروع به شل محدودیت "به زودی."

نگرانی های اقتصادی

نرخ وام مسکن به طور سنتی بهبود (پایین حرکت می کند) بدتر شدن چشم انداز اقتصادی. به طوری که اقتصاد آن در حال حاضر و از آن جایی که ممکن است مربوط به نرخ مراقب.

در حال حاضر و بعد از آن

وجود تنش بین داده های اقتصادی که در حال منتشر شده و در حال حاضر به نظر می رسد چه اتفاقی می افتد در جهان واقعی است. برخی از این می تواند توضیح این تاخیر بین فعالیت های واقعی اقتصادی و تدوین و انتشار آمار و ارقام که گزارش آن.

بنابراین اخیر داده های اندازه گیری عملکرد در طول زمان هنگامی که بسیاری از کشورهای بازگشایی شد. در آن زمان آن بود که امیدوار است که این بیماری همه گیر محو شد. همه چیز به نظر می رسد در حال حاضر متفاوت با برخی کشورهای توقف یا معکوس خود آرامش از ضد COVID-19 محدودیت.

اما بسیاری از آنها sobered توسط فدرال رزرو را نگران کننده پیش بینی برای رشد اقتصادی و اشتغال در 10 ژوئن. و کسانی که نگرانی های تقویت شده در جولای 1 دقیقه از آخرین جلسه آن کمیته سیاست منتشر شد. تنها جولای 1, فدرال رزرو منتشر دقیقه از آخرین جلسه آن کمیته سیاست. و کسانی که حاکی از ادامه نگرانی ها از جمله انتظارات از:

 1. افزایش کسب و کار شکست
 2. افسرده هزینه های مصرف کننده به خوبی به 2021
 3. امکان واقعی دو شیب رکود است که می تواند به تضعیف بهبود اشتغال

COVID-19 هنوز هم یک تهدید

این بیماری همه گیر است که تنها بزرگترین نفوذ در بازار در حال حاضر است. و COVID-19-اخبار مرتبط همچنان افسرده. 14-بعد تغییر در موارد جدید در سراسر آمریکا شد +13% دیروز, به گزارش نیویورک تایمز.

شده است که روند کاهش در روزهای اخیر. آیا این به معنی محکم کردن از مهار اقدامات در برخی از ایالت ها در حال کار است ؟ شاید.

اما عفونت هنوز افزایش 54,212 موارد در سراسر کشور دیروز می گوید: بار. در کاخ سفید virus جلسه سه شنبه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد:

آن را احتمالا متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود. چیزی است که من دوست ندارم گفت: در مورد همه چیز, اما این راه آن است.

مرگ و میر به دنبال عفونت به سمت بالا

تا زمانی که به تازگی برخی از مصرف شده بود به راحتی به دلیل تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال سقوط بود و حتی به عنوان عفونت نرخ افزایش یافت. اما این دیگر درست است که میزان مرگ و میر از سر گرفته است و آن مسیر رو به بالا در حالی که عفونت های جدید در حال کاهش در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور است.

14-بعد تغییر در تعداد مرگ و میر بود دوباره +27% دیروز بار reckons. و واقعی یکشنبه تعداد قابل توجهی پایین تر از عادی تبدیل شده است به تازگی. بیایید امیدوار باشیم که این یک تغییر واقعی به جای یک آماری بر روی صفحه رادار.

غیر pandemic اخبار

اگر چه COVID-19 اخبار غالب هر دو به طور کلی و در بازارهای هنوز هم وجود دارد اتاق را برای دیگر ترس. و نگرانی بیش از تجارت و روابط خارجی در حال حاضر بالا است.

به ویژه در چین بصورتی پایدار و محکم در ایالات متحده مناظر بیش اخیر سرکوب حقوق بشر در هنگ کنگ است. تحریم های جدید در حال حاضر پیشنهاد شده است و بیشتر ممکن است به دنبال.

چیزهایی تشدید هفته گذشته زمانی که دولت مجبور به بسته شدن چینی کنسولگری در هوستون ، و در یک tit-for-tat حرکت پکن اعلام کرد که بسته شدن کنسولگری آمریکا در چنگدو. به عنوان بار مالی پیشنهاد آخرین جمعه:

تنش بین دو ابرقدرت افزایش یافته است به خطرناک ترین سطح در چند دهه به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر از طریق ما و پکن ترک را در دلار هنگ کنگ استقلال.

داخلی تهدید

مهم ترین داده های اقتصادی اخیرا به دنبال خوب است. اما شما نیاز به آنها را در خود را گسترده تر کنیم.

آنها به دنبال فاجعه پایین. شما انتظار می رود رکورد سود پس از ثبت ضرر و زیان است.

و در مرحله دوم این بیماری همه گیر است که به دور از بیش با برخی از کشورها هنوز هم ضبط ترسناک تعداد موارد جدید و مرگ و میر. در هفته گذشته ما گذشت یک گریم نقطه عطف زمانی که تعداد تایید عفونت را از طریق شکست 4 میلیون مارک. و حتی گریمر یکی است در نظر ما به احتمال زیاد برای ثبت 150,000 هفتم مرگ آمریکا احتمالا بعد از امروز.

بنابراین در حالی که خبر خوب این است که بیش از خوش آمدید, آن را می توانید ماسک ویرانی ایجاد اغتشاش در اقتصاد COVID-19.

نگرانی

برخی از نگرانی هایی است که باقی می ماند معتبر عبارتند از:

 1. ما در حال حاضر رسما در رکود
 2. بیکاری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی — پنجشنبه گذشته ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری بالاتر می ترسید و این هفته پیش بینی می شود بدتر
 3. در جولای 17, بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow™ در حال اجرا در منابع قرار داده واقعی آن تخمین رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهۀ دوم در -34.7% (بله که منفی). ما باید یک ایده بهتر از چگونگی دقیق است که در روز پنج شنبه زمانی که برای اولین بار رسمی برآورد منتشر شده است
 4. On ژوئن 1, این دفتر بودجه کنگره کاهش انتظارات خود را از ما رشد بیش از دوره بین 2020 و 2030. در مقایسه با پیش بینی آن در ماه ژانویه CBO در حال حاضر انتظار دارد امریکا به دست $7.9 تریلیون در رشد بیش از این دهه

به عنوان اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath قرار داده و آن را در ژوئن 24: "ما قطعا از جنگل. این بحران شبیه هیچ دیگر و بازیابی شبیه هیچ دیگر است."

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت — یا نه ؟

در جولای 12, واشنگتن پست به نقل از مودی تجزیه و تحلیل اقتصاددان ارشد علامت زندی:

بازار سهام و اقتصاد را جدا از راه. من مطمئن هستم که آنچه باعث پایدار فروش در بازار سهام اما صعودی [ویروس] عفونت و دور دیگری از کسب و کار بیشتر تعطیلی دشوار خواهد بود برای سرمایه گذاران به چشم پوشی از بسیاری دیگر.

آماتور بی حوصله مستند?

در ژوئن 16, بحث برانگیز, نوبل-prizewinning پل کروگمن اقتصاددان نوشت: این برای نیویورک تایمز:

آیا این سرمایه گذاران ، من فکر نمی کنم آنها در حال فکر کردن — نه واقعا. کنوانسیون گزارشگری مالی بیشتر یا کمتر نیاز است که مقالات در مورد بازار اقدام نسبت عقلانیت به سرمایه گذاران به طوری که سهام حرکات نسبت به خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی یا چیزی. اما واقعیت این است که ما تا حد زیادی به صحبت کردن در مورد مردان جوان بسیاری با یک پس زمینه در شرط بندی های ورزشی که شروع به خرید سهام و صعودی دارد چرا که آنها پول ساخته شده تا کنون است.

در ژوئن 14, CNN, کسب و کار گزارش شده است که فقط یک کارگزاری آنلاین, TD Ameritrade, حال باز 608,000 حساب های جدید در طول سه ماهه اول این سال است. که بیش از دو برابر این تعداد در سه ماهه قبلی است.

ناهماهنگی شناختی? برای برخی از

برخی مانند کروگمن ببینید این به عنوان یک پاسخ به خستگی مستند با تجربه و unknowledgeable تازه کار, سرمایه گذاران ستون به یک محیط پر خطر.

برای چاشنی بیشتر سرمایه گذاران این واقعیت است که فدرال رزرو مداخلات موثر (هر چند هنوز به طور مستقیم) سرپا نگه داشتن بازار سهام است که ادامه منبع آرامش. حتی برخی بر این باورند که فدرال رزرو ممکن است شروع به خرید سهام خود را در این رویداد از یک سقوط در اعتماد به نفس هر چند که جمع آوری همه نوع از مسائل.

گزارش های اقتصادی این هفته

پس از هفته گذشته مرگبار کسل کننده تقویم بیشتر وجود دارد زندگی در این هفته گزارش های اقتصادی. صدور صورت حساب های بالا احتمالا به سه ماهه دوم سال آمار و ارقام تولید ناخالص داخلی (پنج شنبه). اما شخصی درآمد و هزینه های مصرف کننده داده ها از روز بعد. و در این هفته به ارمغان می آورد هر دو شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (سه شنبه) و شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (جمعه).

ما باید صبر کنید تا ببینید چقدر توجه بازار پرداخت به این اعداد. آنها به تازگی در آغوش خبر خوب در حالی که تا حد زیادی مایکروسافت کردن بد است.

فدرال رزرو سیاست کمیته فدرال بازار باز کمیته یا FOMC) است جلسه این هفته است. چند انتظار آن را اعلام هر گونه تغییر در نرخ بهره آن. اما سرمایه گذاران را بیش از منافذ آن گزارش کتبی و قطع هر کلمه صحبت در پیگیری اخبار کنفرانس. هر دو کسانی که در حال برنامه ریزی برای پنج شنبه بعد از ظهر.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

Tخود را هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: ژوئن میزان سفارشات کالاهای بادوام (واقعی +7.3%; هوا +6.5%)
 • سه شنبه: ژوئیه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 95.5 شاخص امتیاز)
 • چهار شنبه: ژوئن پیش فروش خانه (بدون هوا). به علاوه فدرال رزرو سیاست های اعلام شده (ساعت 2 بعد از ظهر (ET)) و کنفرانس خبری (2:30 p. m. (ET))
 • پنج شنبه: اولین برآورد از تولید ناخالص داخلی (GDP) برای سه ماهه دوم (پیش بینی -34.6%). به علاوه هفتگی جدید برای رفع بیکاری به 25 ژوئیه (هوا 1.51 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری)
 • جمعه: ژوئن درآمد شخصی (هوا -0.8%), هزینه های مصرف کننده (هوا +5.8%) و تورم (هوا +0.2%). به علاوه جولای شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 72.8 شاخص امتیاز)

بیشتر گوشت این هفته!

رای قفل توصیه

بر اساس پیشنهاد من

دیگر از فوق العاده خوب روز, من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند افزایش می یابد و پس از آن شروع مداخلات را برجسته کرده اند محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بسته کمک

تا همین اواخر ما شده است ارائه اطلاعات روزانه در این مقاله در مورد اضافی برای کمک به وام گیرندگان می توانید در طول همه گیر که نسبت به بسته شدن.

شما هنوز هم می تواند دسترسی به تمام این اطلاعات و بیشتر در یک فیلم جدید stand-alone مقاله:

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن پرسش های متداول

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

متوسط نرخ وام مسکن امروز به عنوان کم به عنوان 2.875% (2.875% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی. البته خود نرخ بهره به احتمال زیاد بالاتر یا پایین تر بسته به عواملی مانند پرداخت شما نمره های اعتباری, وام, تایپ, و بیشتر.

هستند نرخ وام مسکن در حال بالا رفتن یا پایین ؟

نرخ وام مسکن شده است بسیار فرار به تازگی با توجه به اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. نرخ در زمان شیرجه به تازگی به عنوان تغذیه اعلام کرد کم نرخ بهره در سراسر هیئت مدیره برای دو سال آینده. اما نرخ می تواند به راحتی به عقب بروید تا اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و یا اگر اقتصاد شروع به تقویت دوباره.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

بررسی نرخ جدید (Jul 27, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن