نرخ وام مسکن امروز, ژوئن 15 سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز میانگین mortgage نرخ به سختی منتقل جمعه گذشته است. به طوری که آن

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

میانگین mortgage نرخ به سختی منتقل جمعه گذشته است. به طوری که آنها باقی مانده است به طور موثر همان روز تمام زمان کم است. و امروز نرخ 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی است با شروع در 2.875% (2.875% آوریل).

حتی کارشناسان ژولیده جنبش های اخیر در نرخ. بیش از آخر هفته Realtor.com پیش بینی آنها "ممکن است ماندن در زیر 3 درصد است." و که ممکن است به نوبه خود حق. اما ممکن است بستگی دارد که آیا سرمایه گذاران می تواند نگه داشتن خود را آفتابی را در حوادث. اگر ابرها رول به خود را مشاهده بیشتر می افتد می تواند بر روی کارت. اولین چیزی که صبح مالی آب و قطعا پوشیده از ابر.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (Jun 15, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 2.875 2.875 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 2.875 2.875 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 4.625 3.496 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.375 3.352 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.75 3.694 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.75 3.767 بدون تغییر
30 سال ثابت VA 2.375 2.547 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.375 2.697 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3.5 2.816 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

COVID-19 وام مسکن به روز رسانی: وام دهندگان وام مسکن در حال تغییر نرخ و قوانین با توجه به COVID-19. برای دیدن آخرین چگونه coronavirus می تواند تاثیر وام مسکن خود را اینجا را کلیک کنید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

هستند نرخ وام مسکن دوباره هماهنگی بیشتر نزدیک با بازارهای آنها به طور سنتی ، آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید. اما اگر شما آماده را به نشانه خود را از آنها همه چیز به دنبال خوبی برای وام مسکن نرخ امروز. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان در آخرین جمعه صبح شد:

 • این عملکرد در 10 سال Treasurys درآورده پایین تر به 0.67% از 0.71%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • عمده شاخص سهام به شدت پایین تر است. (خوب برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت نفت کاهش یافته است به $34.75 هر بشکه از $36.62 (خوب برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • قیمت طلا کاهش یافت و به $1,709 هر اونس از $1,748 فتح کرد گرفته شد. (بد برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است.
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص سقوط به 49 از 56 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

به طور طبیعی چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای پایین ترین نرخ را ببینید bandied در اطراف برخی از رسانه ها و وام دهنده تبلیغات است. کسانی که به طور معمول در دسترس است تنها به افراد با ستارگان اعتباری نمرات پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان). و حتی پس از آن دولت است که در آن شما خرید می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

هنوز هم قبل از قفل کردن همه خرید refinancing و یا ایستاده به از دست دادن زمانی که افزایش نرخ و یا به دست آوردن زمانی که آنها می گیرند.

هنگامی که حرکات بسیار کوچک هستند بسیاری از وام دهندگان زحمت تغییر نرخ کارت. در عوض, شما ممکن است شما را مجبور به پرداخت کمی بیشتر یا کمتر بسته شدن در جبران خسارت.

به طور کلی ما هنوز هم فکر می کنم این امکان وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا حتی قبل از شاخه های سبز از بهبود اقتصادی شروع به پدیدار شود. حتی بیشتر وجود دارد در حال حاضر. و به عنوان ما به تازگی دیده ام که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر قرار وام مسکن نرخ برخی از زمان. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

به عنوان خوانده شده "چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن" در زیر به بررسی جزئیات ضروری است که سازمان نقش در بازار وام مسکن.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار بیشتر نرخ های بیش از هفته های آینده هر چند که دور از خاص. (برای مطالعه بیشتر در برای متخصص اقتصاددانان پیش بینی کرده اند.) و شما می توانید انتظار تکه های بد زمانی که آنها افزایش یابد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

آخرین 10 روز ممکن است تغییر بسیاری از اقتصاددانان انتظارات. تقریبا همه شوکه شده بود بسیار بهتر از حد انتظار اشتغال ارقام در تاریخ 5 ژوئن. اما بسیاری از آنها sobered توسط فدرال رزرو را نگران کننده پیش بینی برای رشد اقتصادی و اشتغال در روز چهارشنبه.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آن را تبدیل چشم انداز اقتصادی. اما به عنوان خوانده شده زیر با علم به این که پیش بینی ذکر شده ساخته شد و قبل از هر کدام از این وقایع است. و هرگز فراموش نکنید:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام. — John Kenneth Galbraith هاروارد اکونومیست

به دنبال خوب به اکثر ...

در مه 21, Realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل پیش بینی نرخ وام مسکن کم برای آینده قابل پیش بینی. البته بعید است او به معنای وجود خواهد داشت ادامه خط مستقیم است که تنها رفت و رو به پایین است. برخی از افزایش در طول راه هستند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

"ما انتظار داریم که نرخ وام مسکن به پایین ماندن و احتمالا لغزش پایین تر" گفت: در حال realtor.com. "ما لاس زدن با 3% آستانه در حالی که قبل از ما رفتن زیر آن است."

و او ثابت شده حق است. البته نه همه کارشناسان به اشتراک گذاری Hale را مشاهده گلگون حداقل در میان مدت. در واقع, خود, انتشار, Realtor.com گفت: بیش از آخر هفته که به آن فکر نرخ به زودی می تواند به افزایش بالاتر از فعلی خود را در زیر 3 درصد سطح.

و در آخرین پیش بینی منتشر شده در مارس 15, وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) اقتصاددانان پیش بینی کرد که این نرخ برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن را به طور متوسط 3.4 درصد بقیه از این سال است. خوب که بهتر از آنها فکر می کردند در ماه آوریل است. اما در این میان کمتر از پیش بینی های خوش بینانه.

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

قبل از آن ما به شما یاد آوری از اواخر John Kenneth Galbraith هشدار را به اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از حد جدی است. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و MBA هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

اعداد

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. فردی (در حال حاضر یک گزارش سه ماهه تا کمتر پاسخگو به سرعت در حال وقایع) منتشر شد در ماه آوریل است. و MBA و فنی را منتشر شدند در اواسط ماه مه:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
MBA 3.5% 3.4% 3.4% 3.4%

جالب است که در آن ممکن است 15 پیش بینی MBA پیش بینی نرخ های بالاتر برای بقیه این سال از هر فردی و یا فنی. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است.

اما توجه داشته باشید که اعداد بیشتر خوش بینانه از فردی در مارس 13 و فنی در مارس 13.

Fannie Mae و Freddie Mac هر دو انتظار آنها به سر پایین بیشتر در خط با دانیل هیل پیش بینی. در واقع illnes انتظار است که رای به شیب به 2.9 درصد برای کل 2021.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این همه ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد بسیار است.

بیشتر پیش رو

فاصله بین پیش بینی واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده در حالی که MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا 3.5% به صورت نیمه 2021. در واقع MBA reckons آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و بعد از در سال 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.94 درصد به فردی مک archives.

و هرگز فراموش نکنید که در سال گذشته داشتند چهارم-پایین ترین نرخ وام مسکن از پرونده آغاز شد. بهتر است در این سال ممکن است به خوبی ارائه کند و سالانه کم است.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

بازار وام مسکن در حال حاضر بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک ادم تنومند و بدقواره وام — و یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

همه این باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول است که شما فروشگاه به طور گسترده ای برای وام مسکن خود را و مقایسه به نقل از وام دهندگان متعدد.

که اعتبار سفت در آمار و ارقام

وام دهنده تمایلات نظرسنجی منتشر شده توسط فانی روز پنج شنبه گذشته نشان می دهد که مشکل همچنان ادامه دارد. بررسی آن از وام دهندگان یافت "شبکه اشتراک گذاری از وام دهندگان گزارش کاهش اعتبار استاندارد برای هر دو قبل از سه ماه و بعد از سه ماه به طور قابل توجهی کاهش یافته است به بررسی پایین."

و در آن اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص (MCAI) برای مارس MBA نشان داد که چقدر spooked دهندگان بودند سفت کردن اعتبار مورد نیاز است. که شاخص کاهش 12.2% که در ماه است.

در MBA ممکن است گزارش منتشر شده در سه شنبه گذشته شاخص دوباره سقوط کرد اما کمتر به شدت: 3.1%. اما این مهم است به رسمیت شناختن است که هر سقوط نشان دهنده محکم کردن در اعتبار استاندارد استفاده از وام دهندگان. بنابراین همه چیز ممکن است بدتر به عنوان به سرعت به عنوان آنها بودند اما آنها هنوز هم کمی بدتر است.

برخی از دیدن برخی از نور در این دل تنگی. هنگامی که آخرین هفته ملی وام مجله حرفه ای میزبانی یک پانل بحث و گفتگو در مورد وام مسکن برای کسانی که با "مسائل اعتباری در گذشته مانند سلب حق مالکیت و ورشکستگی و پرداخت در اواخر یا دیگر جدا اعتبار مسائل" وجود دارد شرکت کنندگان انتظار می رود که یک تجدید حیات در فعالیت به زودی.

نگرانی های اقتصادی

داخلی تهدید

نرخ وام مسکن به طور سنتی بهبود (پایین حرکت می کند) بدتر شدن چشم انداز اقتصادی. به طوری که اقتصاد آن در حال حاضر و از آن جایی که ممکن است مربوط به نرخ مراقب. دوباره زیر پیش بینی های قبل از ساخته شد ژوئن 5 اشتغال شماره منتشر شد و چهارشنبه گذشته بانک فدرال آمار و ارقام و پیش بینی های منتشر شد. بنابراین حتی در حال حاضر برخی از اقتصاددانان ممکن است عجله برای به روز رسانی آنها.

یک نکته در مورد آخرین وضعیت اشتغال گزارش. در آن اداره آمار نیروی کار اذعان کرد یک "misclassification خطا." و بدون که "به طور کلی نرخ بیکاری شده اند که در حدود 3 درصد بالاتر از گزارش"

بنابراین درست است نرخ بیکاری ممکن است 16.3% به جای 13.3%. هنوز هم همان خطا رخ داده است در ماه آوریل است. بنابراین ممکن است سقوط واقعی بود به اندازه کافی.

تئوری های توطئه است که همه این آمار و ارقام تقلب شد برای اهداف سیاسی به طور گسترده ای اخراج توسط اقتصاددانان مستقل از جمله کسانی که اغلب ضد دولت موضع. اما این قطعا درست است که بوروکراسی که خوراک در شماره های نامعقول ساخت اطلاعات دقیق کمتر از حد نرمال است.

استخدام

آخرین رسمی وضعیت اشتغال نیز گزارش داد که ممکن است نرخ بیکاری در 13.3% (یا 16.3% — نگاه کنید به بالا) در مقایسه با ماه آوریل 14.7% (یا 17.7 درصد). که بسیار دلنشین بود تعجب هر چند تنها در چارچوب وحشتناک انتظارات. فوریه دیدم یک مطلب عادی 3.5 درصد.

فوق العاده در 20.5 میلیون تعداد کل مشاغل از دست رفته در آوریل خاکستری رکورد. در واقع آن را بیش از دو بار به عنوان بسیاری از که در یک ماه بیش از 8.7 میلیون که ناپدید شده در طول رکود اقتصادی ،

چهارشنبه گذشته فدرال رزرو نشان داد پیش بینی های خود را برای بیکاری. از آن فکر می کند نرخ لغزش از آن زمان بالا پایان این سال در 9.3%. و آن را انتظار دارد نرخ هنوز هم در بالا 6.5% از طریق به پایان 2021.

تولید ناخالص داخلی

دوشنبه گذشته این اداره ملی تحقیقات اقتصادی گفت: اقتصاد آمریکا در رکود پس از فوریه. به پایان رسید که یک رکورد دوره انبساط به طول انجامید که نزدیک به 11 سال است. و NBEA بدن که رسما تعریف رکود. بنابراین ما در یک.

در سه ماهه اول ما محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش یافت 5.0% با توجه به آمار رسمی. اما همه چیز به دنبال راه بدتر را برای سه ماهه جاری (1 آوریل-ژوئن 30).

در واقع در ژوئن 9, بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow™ در حال اجرا در منابع قرار داده واقعی رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -48.5%. که بهتر از ژوئن 4 خواندن -53.8%. اما آن را هنوز هم وحشتناک.

فکر می کنم که مسخره پر از شکوفه? خوب جمعه گذشته انگلستان منتشر شد تولید ناخالص داخلی خود رقم برای یک ماه (و نه کل سه ماهه). این سقوط با 20.4% فقط در ماه آوریل است.

رکود اقتصادی

در آن گزارش اخیر فدرال رزرو گفت: متوسط آن پیش بینی برای اقتصاد آمریکا از طریق انقباض کل 2020 است -6.5%. که کاملا یک ضربه. اما چگونه?

خوب در ژوئن 1, دفتر بودجه کنگره کاهش انتظارات خود را از ما رشد بیش از دوره بین 2020 و 2030. در مقایسه با پیش بینی آن در ماه ژانویه CBO در حال حاضر انتظار دارد امریکا به دست $7.9 تریلیون در رشد بیش از آن دهه است.

رکود اقتصادی (تعریف شده به عنوان یک کاهش در تولید ناخالص داخلی در دو یا بیشتر پی در پی چهارم) به طور رسمی در حال حاضر بر ما. اما چه آن را مانند نگاه ؟

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. در واقع آنها به خوبی ممکن است preening خود را زیر آخرین روز جمعه گزارش اشتغال.

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. بنابراین فکر می کنم برخی از W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی.

اما در مه 29, نیویورک تایمز خواست هر کس به "فراموش swooshes و در مقابل. اقتصاد آینده است یک علامت سوال است." که آن را به معنای ترک squabbling از آنجا که هیچ کس تا به سرنخ.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت — یا نه ؟

ما به تازگی متهم بازارها (و یا سرمایه گذاران که آنها را به بالا) بودن untethered میکنند از واقعیت است. و ما شده ایم به نقل مارس 15 تیتر در نیویورکر:

پنج شنبه گذشته شاخص S&P 500 بکن 5.9%. و میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 6.9% — و یا نزدیک به 1,900 امتیاز. اما همه شاخص های قابل توجهی به دست آورد زمین روز بعد. اولین چیزی که صبح امروز بازارهای سهام شد و دوباره در سقوط آزاد. شاید آنها در درمان است.

بیشتر به سقوط ؟

آنها ممکن است بیشتر به سقوط قبل از آنها به درستی منعکس کننده زمان واقعیت ترسناک:

 • داده ها از چندین متحده نشان می دهد COVID-19 همه گیر است که به دور از بیش در ما
 • شبح از یک موج دوم (و شاید حتی یک دوم مستند) باقی می ماند
 • حتی غایب موج دوم بیکاری به نظر می رسد مجموعه ای به بالا باقی می ماند از طریق این سال و بعدی
 • بازیابی سریع در رشد تولید ناخالص داخلی ممکن است حتی کمتر از یک بار فکر می کردم

به طور کلی بازارهای اخیرا مبارک به چشم پوشی از همه که و به راحتی در تفکر جادویی. البته سرمایه گذاران می گویند آنها در حال نگاه کردن به جلو و آینده ای روشن تر ببینید. اما بر اساس چه ؟

گزارش های اقتصادی این هفته

برخی از گزارش های اقتصادی برنامه ریزی شده برای این هفته به طور معمول فرمان توجه سرمایه گذاران و بنابراین ممکن است بر نرخ وام مسکن. جمعه روز بزرگ با داده ها در خرده فروشی و تولید صنعتی, برنامه ریزی برای انتشار آن.

اما به تازگی در بازارهای شانه ای بالا انداخت اقتصادی گزارش که حاوی خبرهای بد و عکس العمل نشان داده اند تنها برای کسانی است که خود را تقویت خوش بینی. بنابراین انتظار نداریم که این گزارش به آنجا نفوذ آنها به عنوان یک بار بود.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

MarketWatch است و در عین حال برای به روز رسانی خود را پیش بینی. بنابراین لیست ما شامل بسیاری از "TBAs" (به adviseds). ما امیدواریم که قادر به گرفتن تا فردا. این هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: ممکن است خرده فروشی (هوا TBA) و خرده فروشی به استثنای. خودرو (هوا TBA). همچنین ممکن است تولید صنعتی (هوا TBA) و ظرفیت (هوا TBA). به علاوه در ماه ژوئن homebuilders' شاخص (هوا TBA)
 • دوشنبه: مه مسکن شروع می شود (هوا TBA — سالانه تعدادی از خانه ها آغاز شده) و اجازه ها و پروانه ساختمان (هوا TBA — سالانه تعداد جواز ساخت)
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری به 13 ژوئن (هوا TBA). به علاوه ممکن است شاخص های اقتصادی پیشرو (هوا TBA)
 • جمعه: هیچ چیز

ما باید صبر کنید تا ببینید که آیا هر یک از این آن را بر روی سرمایه گذاران رادار.

رای قفل توصیه

بر اساس پیشنهاد من

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش داشته برجسته محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بسته کمک ...

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

ارزیابی گاهی اوقات قابل اجتناب

بسیاری از وام دهندگان در حال حاضر اجازه می دهد "درایو" (بیرونی تنها) ارزیابی های خانه و یا حتی به طور کامل از راه دور آنهایی که بر اساس پژوهش میز.

در مارس 5, ملی, وام مسکن حرفه ای مجله گزارش داد که یک مارس 14 دولت فدرال ابتکار به گذشته برخی از بسته شدن مسائل بود که تمدید حداقل تا 30 ژوئن. مجله ذکر شده در زیر گلوله امتیاز:

 • جایگزین ارزیابی در خرید و نرخ اصطلاح تشکیلات جدید بکار تجاری وام
 • روش های جایگزین برای تایید اشتغال قبل از بسته شدن وام
 • انعطاف پذیری برای وام گیرندگان به ارائه اسناد و مدارک (به جای نیاز به بازرسی) اجازه می دهد تا نوسازی پرداخت (تساوی)
 • گسترش استفاده از قدرت از وکیل و آنلاین از راه دور notarizations برای کمک به وام closings

کسانی که به طور مستقیم اعمال می شود تنها به وام مسکن حمایت فنی می و فردی هر چند وام دهندگان فردی ممکن است در ساخت مقررات مشابه برای دیگر انواع وام.

... اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش می دهد:

عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس.

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات.

بررسی نرخ جدید (Jun 15, 2020)

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن

در یک اطلاعیه در 23 مارس فدرال رزرو گفت: آن بلند بود قبلی کلاه در آن خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs — توضیح در آینده). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

در مارس 12, برای مثال, بانک فدرال رزرو نیویورک خریداری $240 میلیون اوراق وام مسکن با "کوپن" (عملکرد خوبی مرتب کردن بر اساس) 2% توجه کنیم. فدرال رزرو گفت: بیشتر خرید قریب الوقوع بود.

ما شده ایم گفت: از آنجا که شما ممکن است برخی از وام دهندگان ارائه وام های مسکن در زیر 3 درصد نرخ زودتر از انتظار. و مطمئن شوید به اندازه کافی چند در حال حاضر شده است.

چه وام مسکن مورد حمایت و امنیت است

MBSs هستند bond-مانند ابزار: بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. تصویر یک شمع های مختلف بستن اسناد و مدارک بسته کردگی با رشته و شما احتمالا گرفتن مفهوم MBS حتی اگر این واقعیت است که اغلب دیجیتال. شانس هستند, وام مسکن موجود خود را گره خورده است تا در فقط یک بسته نرم افزاری و بخشی از یک MBS.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در بازار ثانویه است که بیش از هر چیز دیگری خود را تعیین آینده نرخ وام مسکن. همانطور که شما در مورد به کشف آن نه تنها تعیین کننده است.

چگونه تغذیه بر نرخ وام مسکن

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله ریاضی یقین است که قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت.

با توجه به این که تغذیه عظیم است خریدار جدید در این بازار ثانویه آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین ایجاد بازده پایین تر برای سرمایه گذاران و کاهش نرخ وام مسکن برای شما.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در ماه های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

پس چطور ما هنوز هم برخی افزایش می یابد ؟ وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید از مصرف کنندگان برای refinances.

پس در اواخر ماه مارس refinances شده اند بالا با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن (MBA). بیش از چند هفته وجود دارد بیش از دو بار به عنوان بسیاری از برنامه های کاربردی که در طول مدت مشابه در سال قبل است. که تقاضا را کاسته کمی به تازگی. هنوز هم در روز چهارشنبه ارقام آن پوشش این هفته پایان ژوئن 5, آنها هنوز هم تا 80 درصد در مقایسه با هفته که در 2019.

بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد. به عنوان شما می خواهم انتظار زمان استثنایی پایین برای این نرخ شده است وسوسه انگیز مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما وجود دارد یک مشکل ...

تغذیه در حال حاضر ممکن است بازیکن اصلی

... سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران را با ضرر و زیان واقعی در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. و طبعا بسیاری از shying دور از MBSs. اما قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن. (به یاد داشته باشید که متضاد با منطق ریاضی یقین است که کاهش قیمت اوراق قرضه ميانگين بازده بالاتر و نرخ.)

بنابراین تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به احتمال زیاد (هر چند دور از خاص) است که آن را به راه خود را در پایان و ایجاد ثبات در بازار شاید هل دادن نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در این فرآیند است. اما با بسیاری از رقابت فشارهای انتظار نداریم که سوار صاف.

نرخ بالاتر که بیارتباط به MBS قیمت

و وجود دارد یک مسئله عرضه شده است که اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند — و از جایی که قیمت بالاتر از ميانگين بازده پایین تر و نرخ.

وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را با جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. و در این راه ممکن است ما در حال حاضر دیده می شود نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن پرسش های متداول

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

متوسط نرخ وام مسکن امروز به عنوان کم به عنوان 2.875% (2.875% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی. البته خود نرخ بهره به احتمال زیاد بالاتر یا پایین تر بسته به عواملی مانند پرداخت شما نمره های اعتباری, وام, تایپ, و بیشتر.

هستند نرخ وام مسکن در حال بالا رفتن یا پایین ؟

نرخ وام مسکن شده است بسیار فرار به تازگی با توجه به اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. نرخ در زمان شیرجه به تازگی به عنوان تغذیه اعلام کرد کم نرخ بهره در سراسر هیئت مدیره برای دو سال آینده. اما نرخ می تواند به راحتی به عقب بروید تا اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و یا اگر اقتصاد شروع به تقویت دوباره.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

بررسی نرخ جدید (Jun 15, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن