نرخ وام مسکن امروز, مارس 14 سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن کاهش یافت و دیروز برای اولین بار در این هفته

توسط AKHBAREMAAAA در 25 اردیبهشت 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن کاهش یافت و دیروز برای اولین بار در این هفته است. و آن را ارزشمند رها کردن معنی آنها پشت خود را به برابر سطح پایین برای چند ماه. و آنها دوباره tantalizingly نزدیک به خود را در همه زمان کم است.

فدرال رزرو است و دو برابر کردن آن تلاش برای ایجاد ثبات در نرخ وام مسکن با خرید اوراق وام مسکن (جزئیات در زیر). و این که به احتمال زیاد برای محدود کردن افزایش می یابد و شاید فشار این نرخ حتی پایین تر است. اما این بدان معنا نیست که در ادامه به شناور نرخ خود را یک طرفه شرط می بندم. برخی از افزایش در طول راه ها اجتناب ناپذیر است.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (May 14th, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.375 3.375 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.125 3.125 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 3.5 3.5 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.75 3.73 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.75 3.694 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 4 3.847 +0.01%
30 سال ثابت VA 2.75 2.926 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.75 3.076 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3.625 2.84 +0.01%
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

بله ما فکر می کنم این احتمال وجود دارد که فدرال ریزرو رفتن به درایو نرخ پایین تر در طول زمان. وجود دارد مقدار زیادی در اینجا رفتن. و تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر نرخ وام مسکن. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

و انتظار می رود برخی از افزایش در طول راه. به عنوان خوانده شده "چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن" در زیر به بررسی جزئیات ضروری است.

اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

ما هنوز هم می توانید ببینید کمی رابطه بین نرخ وام مسکن امروز و فعالیت در بازارهای آنها معمولا دنبال کنید. بنابراین ما در حال انتشار این پس تنها به این امید شما باید بینش است که ما در حال از دست رفته. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • عمده شاخص های سهام کمتر بود دوباره. (خوب برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت طلا افزایش یافت به $1,733 هر اونس از $1,715. (خوب برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است. اما اگر آنها نگران نیست در حال حاضر ...
 • قیمت نفت درآورده تا $26.00 هر بشکه از $25.73 (بد برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • این عملکرد در 10 سال Treasurys کاهش یافت و به 0.61% از 0.66%. یک سال پیش از آن بود که در 2.40%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند خیلی کمتر به تازگی
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص کاهش یافته و به 37 از 41 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

زمانی بود که ما می تواند با استفاده از آن بازار را نسبتا با اطمینان پیش بینی کند چه اتفاقی خواهد افتاد به نرخ وام مسکن است که بعد. اما نرخ در حال حاضر طلاق گرفته از این بازار و آن بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار بیشتر نرخ های بیش از هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و شما می توانید انتظار تکه های بد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن

در یک اطلاعیه در 23 مارس فدرال رزرو گفت: آن بلند بود قبلی کلاه در آن خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs — توضیح در آینده). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

روز دوشنبه برای مثال در بانک فدرال رزرو نیویورک خریداری $240 میلیون اوراق وام مسکن با "کوپن" (عملکرد خوبی مرتب کردن بر اساس) 2% توجه کنیم. فدرال رزرو گفت: بیشتر خرید قریب الوقوع بود. و که ممکن است برخی از وام های مسکن ارائه شده در زیر 3 درصد نرخ زودتر از بسیاری از انتظار می رود.

MBSs هستند bond-مانند ابزار: بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. تصویر یک شمع های مختلف بستن اسناد و مدارک بسته کردگی با رشته و شما احتمالا گرفتن مفهوم MBS حتی اگر این واقعیت است که اغلب دیجیتال. شانس هستند, وام مسکن موجود خود را گره خورده است تا در فقط یک بسته نرم افزاری و بخشی از یک MBS.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در بازار ثانویه است که بیش از هر چیز دیگری خود را تعیین آینده نرخ وام مسکن. همانطور که شما در مورد به کشف آن نه تنها تعیین کننده است.

چگونه تغذیه بر نرخ وام مسکن

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله ریاضی یقین است که قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت.

با توجه به این که تغذیه عظیم است خریدار جدید در این بازار ثانویه آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین ایجاد بازده پایین تر برای سرمایه گذاران و کاهش نرخ وام مسکن برای شما.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در ماه های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

که فدرال رزرو برنامه در زمان در حالی که به یک اثر در نرخ وام مسکن. در واقع, آن را تنها در 6 آوریل که آنها برای اولین بار غوطه ور پایین تر از آنها در مارس 23, زمانی که نامحدود خرید اعلام شد. پس چگونه می آیند وجود دارد تاخیر ؟ و چرا ما هنوز هم برخی افزایش می یابد ؟

وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید از مصرف کنندگان برای refinances.

پس در اواخر ماه مارس refinances شده اند بالا با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن (MBA). در حالیکه در سه هفته تعداد برنامه های کاربردی جدید برای refinancings به ترتيب 225% که 218% و 210 درصد بالاتر از همان هفته یک سال پیش از آن. و آخرین اطلاعات منتشر شده دیروز برای هفته پایان مارس 8 نشان داد که رقم هنوز 201% در همان دوره در سال 2019. این ممکن است نشان می دهد کاهش. اما آن را بسیار آهسته یکی.

بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد. به عنوان شما می خواهم انتظار زمان نزدیکی-رکورد نزولی برای این نرخ در حال وسوسه انگیز مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما وجود دارد یک مشکل ...

تغذیه در حال حاضر ممکن است بازیکن اصلی

... سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران را با ضرر و زیان واقعی در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. و طبعا آنها shying دور از MBSs. اما قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن. (به یاد داشته باشید که متضاد با منطق ریاضی یقین است که کاهش قیمت اوراق قرضه ميانگين بازده بالاتر و نرخ.)

بنابراین تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به احتمال زیاد (هر چند دور از خاص) است که آن را به راه خود را در پایان و ایجاد ثبات در بازار شاید هل دادن نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در این فرآیند است. اما انتظار نداریم که سوار صاف.

پرواز در دیدار پماد

اما موضوع دیگری در بازی است. وام دهندگان است که بانک ها در صورت جریان وجوه نقد مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از مالکان در حال حاضر قادر به خود را ماهانه پرداخت وام مسکن ،

در روز سه شنبه خانه Democrates منتشر شده $3 تریلیون دلار محرک لایحه که شامل کمک های بیشتر برای مسکن. این پیشنهاد 75 میلیارد دلار برای وام مسکن تسکین و 100 میلیارد دلار برای اجاره. جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر رد این لایحه و کاخ سفید به طور گسترده ای انتظار می رود به مخالفت با آن. اما ممکن است شکل پایه ای برای مذاکرات بیشتر.

روز دوشنبه MBA گفت: آن را بازشناخت درصد از وام های رهنی در حال حاضر در تحمل بود 7.91% در مارس 3 تا از 7.54% یک هفته پیش از آن. که آخرین رقم به احتمال زیاد نشان داده نزدیک به 4 میلیون homeowning خانواده ها با وام های مسکن در حال حاضر در حال تحمل نظر دارد. و تا کنون در ماه مه به عنوان بسیاری از 22 درصد از کسانی که در آن گروه شکست خورده اند را حتی جزئی پرداخت ماهانه بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط آپارتمان لیست آخرین پنج شنبه.

همه این بدان معناست که برخی از وام است که وام دهندگان "انبار" (که در حال انتظار به فروش می رسد) می چرخد بد را قبل از آنها حتی رسیدن به بازار ثانویه به عنوان forbearances, تخلفات و پیش فرض ها شایع تر است.

امکان حذف پرواز

این مشکل به احتمال زیاد به دریافت تنها بدتر به عنوان بیکاری و بیکاری افزایش می یابد. در حال حاضر COVID-19 باعث شده است که بیش از 36 میلیون آمریکایی به از دست دادن شغل خود.

از همه کسانی که غیر بانکی وام دهندگان در حال حاضر سرچشمه بیش از نیمی از تمام مسکونی وام مسکن. اگر آنها پیدا کردن خود را با انبارهای پر از unsellable MBSs که می تواند آنها را بدون پول به قرض دادن به وام گیرندگان در آینده. و آن را عرضه جدید مسکن کاهش دهد.

در اواخر مارس فدرال تامین مالی مسکن آژانس (FHFA) اعلام کرد دو طرح که ممکن است کمک غیر بانکی وام دهندگان. اما معلوم نیست چقدر مفید آن خواهد بود.

نرخ بالاتر که بیارتباط به MBS قیمت

در ضمن البته در حالی که ما در حال انتظار برای دیدن چگونه FHFA را طرح بازی کاهش عرضه هر محصول تمایل به فشار قیمت ها (و یا نرخ در این مورد) به سمت بالا. این مسئله عرضه اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند — و از جایی که قیمت بالاتر از ميانگين بازده پایین تر و نرخ.

و مشابه چیزی که اتفاق می افتد زمانی که وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را. آنها جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. بنابراین ما ممکن است در حال حاضر دیده می شود نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

این همه بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است. در همین حال بسیاری از آنها قرار دادن محدودیت در وام های خود را. و شما ممکن است پیدا کردن آن سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را iffy. بنابراین خرید در اطراف برای وام خود را و یا تشکیلات جدید بکار تجاری است و حتی مهم تر از معمول است.

پنج شنبه گذشته MBA نشان داد که تا چه حد spooked وام دهندگان در حال سفت کردن اعتبار مورد نیاز است. آن اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص (MCAI) کاهش 12.2% در ماه آوریل است. و جوئل Kan یک اقتصاددان و MBA, کاردانی, معاون رئیس جمهور توضیح داد:

به طور کلی شاخص کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود از دسامبر 2014 و subindexes با اشاره به سخت تر تامین اعتبار برای تمام انواع وام. این کاهش تا حد زیادی رانده شده توسط وام دهندگان حذف بسیاری از نمره های اعتباری کم و بالا LTV* برنامه ها و همچنین کاهش بیشتر در ادم تنومند و بدقواره ... محصولات.

* LTV مخفف وام به نسبت ارزش و تعیین کننده چگونه پرداخت شما نیاز دارید. بالاتر LTV کمتر شما باید برای قرار دادن پایین است.

یک اقتصاددان می نویسد ...

بازگشت در اواسط ماه مارس ، realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل فکر کاهش نرخ آینده شد. "که [تغذیه خرید MBSs] باید ایجاد ثبات در نرخ و آنها را به عقب پایین تر," او گفت: کارفرما وب سایت. "آنها [به احتمال زیاد] برگشت به پایین 3% [محدوده]. ممکن است ما دیدن نرخ کمتر از 3%? من نمی خواهد حکومت آن را."

این پیش بینی هنوز هم به دنبال معقول. اما آنها نه جهانی به اشتراک گذاشته. بنابراین شما نباید کاملا تکیه بر آنها را هنگامی که شما در حال برنامه ریزی برای آینده است.

برای مثال در آخرین آمار و ارقام منتشر شده در مارس 2, MBA اقتصاددانان پیش بینی می کند که نرخ 30 سال ثابت نرخ وام مسکن خواهد میانگین 3.6% در حال حاضر و شروع از اکتبر. و این است که یک نرخ بالاتر از آنها پیش بینی در ماه مارس است.

اما گفت که Fannie Mae و Freddie Mac هر دو انتظار آنها به سر پایین بیشتر در خط با دانیل هیل پیش بینی. در واقع illnes انتظار است که رای به شیب به 2.9% در سراسر 2021.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد بسیار است.

نگرانی های اقتصادی

داخلی تهدید

مارس 29 را رسمی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) شکل نشان داد اقتصاد آمریکا قرارداد به میزان 4.8 درصد در طول سه ماهه اول این سال است. و شرکت تحقیقات اقتصاد سرمایه نشان داد در آوریل 24 انتظارات خود را برای سه ماهه دوم. کسانی که از عظیم 40 درصد انقباض بین 1 آوریل و ژوئن 30.

بیشتر محافظه کارانه در مارس 8, بانک فدرال رزرو آتلانتا در حال اجرا تولید ناخالص داخلی برآورد قرار داده و رشد واقعی تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -34.9%.

روز جمعه گذشته آمار رسمی نشان داد ماه آوریل نرخ بیکاری افزایش به 14.7% از 3.5% در ماه فوریه است. و در 20.5 میلیون تعداد کل مشاغل از دست رفته در ماه آوریل بود که یک رکورد است. در واقع آن را بیش از دو بار به عنوان بسیاری از که در یک ماه بیش از 8.7 میلیون که ناپدید شده در طول رکود اقتصادی ،

دیروز هشدار

اما دیروز, گلدمن ساکس, افزایش پیش بینی خود را برای اوج بیکاری در این سال به 25 درصد نرخ بالاتر از برآورد قبلی خود را از 15 درصد است. از آن فکر می کند "واقعی نرخ بیکاری" (U-3 اندازه گیری) می تواند لمس 35 درصد است.

و تغذیه صندلی Jay Powell spooked بازار نیز دیروز زمانی که او گفت:

وجود دارد یک حس رو به رشد حس من فکر می کنم که بهبود خواهد آمد آهسته تر از ما خواهد بود. اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بازیابی.

رکود اقتصادی برخی از مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد غیر قابل اجتناب. اما چه آن را مانند نگاه ؟

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. روز دوشنبه در یک خبرنامه Comerica بانک اقتصاددان ارشد Robert A. رنگ نوشت:

ما هرگز قبل از تجربه بزرگ یک ماه از دست دادن شغل است که ما در ماه آوریل است. به همین ترتیب ما را تجربه نکرده اند امیدوارم سریع باز جذب میلیون ها نفر از کارگران بیکار بازگشت به شغل خود. توقف و راه اندازی مجدد این اقتصاد کشور بی سابقه است.

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. Somes فکر می کنم یک W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. دیگران ترس L: یک سقوط ناگهانی و بدون بازیابی.

یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی. روز دوشنبه وال استریت ژورنال تیتر زد: "چرا این بهبود اقتصادی خواهد شد و بیشتر از یک "Swoosh" از V-شکل گرفته است."

تهدید جهانی

پنج شنبه گذشته بانک مرکزی انگلستان (انگلستان بانک مرکزی و معادل آن از ما تغذیه) صادر شده و کاملا شوم هشدار. آن گفت که به گفته یکی از محتمل مدل این نمی خواهد فقط بدترین رکود اقتصادی در بریتانیا پس از رکود بزرگ (2007-09). و نه حتی بدترین از زمان رکود بزرگ (1929-33). این امر می تواند بدترین پس از 1706 هنگامی که جنگ جانشینی اسپانیا مواج بود.

و از جمله ضرب وشتم به نظر می رسد بعید است که محدود به اروپا است. در مارس 14, بانک جهانی خود را به روز جهانی 2020 پیش بینی:

... ما پروژه رشد جهانی در سال 2020 به سقوط به -3 درصد است. این است که جمع و جور کردن از 6.3 درصد از ژانویه سال 2020 یک تجدید نظر عمده ای بیش از یک دوره بسیار کوتاه. این باعث می شود بزرگ مستند بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ و به مراتب بدتر از بحران مالی جهانی.

آیا پیش بینی بیش از حد به طور جدی

البته پیش بینی چنین توجیه نگران کننده است و باید جدی گرفته شود. اما تصور نکنید که آنها در حال رفتن برای اثبات کاملا دقیق است.

یک تیتر در فایننشال تایمز در آوریل 20 خلاصه وضعیت در طول این بیماری همه گیر که کمی خاص است: "بانک ها پیش بینی در غریزه روده — درست مثل بقیه از ما."

و هرگز فراموش نکنید که سخن گفتن ساخته شده توسط مرحوم استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد John Kenneth Galbraith:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت

ما در بالا گفت که بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است. که البته قضاوت ارزش. اما آن سخت است برای دیدن چرا سهام S&P 500 شاخص شد تا نزدیک به 13 درصد در بهترین حالت آن ماهانه عملکرد در 33 سال.

که گیج کننده به خصوص با توجه به این که در مارس 1, تجزیه و تحلیل, شرکت FactSet محاسبه شده است که کاهش در درآمد برای S&P 500 شرکت در طول سه ماهه اول -13.7%. سی ان ان کسب و کار خلاصه وضعیت در خبرنامه آخرین جمعه:

برای هفته سهام ارزیابی کرده اند به نظر می رسد در تقابل با واقعیت های اقتصادی نرخ لحظه ای ... اما بد اقتصادی اخبار را حفظ رویه سوال: آیا سرمایه گذاران رفته بیش از حد, بیش از حد سریع را با توجه به خطرات احتمالی که باقی می ماند?

به تازگی وجود دارد ممکن است برخی از تحقق چگونه شناور از واقعیت بازار سهام هستند. اما آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید.

حیله گر مانند یک روباه ؟ یا نه ؟

در آوریل 10, نیویورک تایمز ارائه یک توضیح ممکن برای بازارهای آشکار فرار از واقعیت است. سرمایه گذاران دیدن همان مرگ عوارض تولید ناخالص داخلی پیش بینی نرخ بیکاری اعداد و درآمد شرکت نتایج به عنوان بقیه از ما.

اما آنها امیدوارند دولت فدرال و فدرال رزرو توده پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد را ببینید شرکت های بزرگ که در آنها سرمایه گذاری ظهور تا حد زیادی صدمه ندیده و یا حتی قوی تر به عنوان رقبای کوچکتر به دیوار.

در واقع آنها درک تعداد زیادی از تازه بیکار آمریکایی در هر هفته به عنوان یک به علاوه. به دلیل سیاسی آن نیروی دولت و کنگره به پمپ در عین حال پول بیشتر.

این استراتژی موفقیت بستگی دارد بسیار سریع بهبود اقتصادی (V شکل رکود) هنگامی که COVID-19 تهدید می ریزید. بله شاید وال استریت انتظارات از یک خواهد بود و ثابت کرد حق, حتی اگر بسیاری از اقتصاددانان در آن شک کرد.

اما شما ممکن است تعجب که آیا سرمایه گذاران باید شرط بندی خیلی بزرگ در بسیاری از ناشناختنی متغیر است. و ما همچنان به می گویند که آنها در حال untethered میکنند از واقعیت است.

گزارش های اقتصادی این هفته

بنابراین اگر بازار به دنبال تاریخ اخیر آنها در حال رفتن به شانه هر خبر بد در این هفته گزارش های اقتصادی. شاخص سهام بسته محسوسی بالاتر جمعه گذشته — آن روز که مخرب ترین وضعیت اشتغال گزارش ضبط و منتشر شد. پس چه هستند شانس خود را از گرفتن هر گونه اطلاع از این هفته گزارش?

وجود دارد در زمان تقویم است که آنها به طور معمول می خواهم دقیق اطلاع از. روز سه شنبه شاخص قیمت مصرف کننده یک شاخص کلیدی برای تورم هر چند که پایدار برای سنین.

جمعه معمولا این روز بزرگ به عنوان آن را به ارمغان می آورد هر دو خرده فروشی در شماره آوریل و مه را شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده. فقط نمی دراز شرط در وجود دارد که هر گونه واکنش.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

این هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: مارس شاخص قیمت مصرف کننده (CPI)* (واقعی -0.8%; هوا -0.8%) و مصرف کننده (CPI)* (واقعی -0.4%; پیش بینی -0.2%). همچنین در ماه آوریل صفحه اول خوشبینی کسب و کار کوچک (واقعی 90.9 شاخص امتیاز; بدون هوا اما 96.4 در ماه مارس) از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل
 • چهار شنبه: مارس شاخص قیمت تولید کننده (واقعی -1.3%; هوا -0.5%)
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری به 9 مه (واقعی 2.98 میلیون ادعاهای جدید; پیش بینی 2.73 میلیون).
 • جمعه: مارس خرده فروشی (هوا -12.3%) و خرده فروشی فروش کمتر خودرو (هوا -9.0%). به علاوه مارس تولید صنعتی (هوا -12.0%) و استفاده از ظرفیت (هوا 63.2%). و در نهایت ممکن است شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 69.8 شاخص امتیاز)

پیش بینی مهم ترین گزارش ها به عنوان مبرم به عنوان شما می خواهم انتظار می رود در طول یک بیماری همه گیر. اما انتظار می رود بازار به نوبه خود چشم.

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

قبل از آن ما به شما یاد آوری از John Kenneth Galbraith هشدار را به اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از حد جدی است. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. فردی (در حال حاضر یک گزارش سه ماهه) و MBA شدند منتشر شده در مارس و فنی را دیروز:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
MBA 3.5% 3.6% 3.6% 3.5%

جالب است که در مارس 2, پیش بینی MBA پیش بینی نرخ بالاتر از آن در مارس انتشار. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است.

اما توجه داشته باشید که اعداد بیشتر خوش بینانه از فردی در مارس 13 و فنی در مارس 13. در واقع illnes انتظار است که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ این سال از آخرین زمانی که یکی از خاص به طور متوسط 3.9 درصد به فردی مک.

بسته کمک ...

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

ارزیابی گاهی اوقات قابل اجتناب

بسیاری از وام دهندگان در حال حاضر اجازه می دهد "درایو" (بیرونی تنها) ارزیابی های خانه و یا حتی به طور کامل از راه دور آنهایی که بر اساس پژوهش میز.

در مارس 5, ملی, وام مسکن حرفه ای مجله گزارش داد که یک مارس 14 دولت فدرال ابتکار به گذشته ارزیابی مسائل بود که تمدید حداقل تا 30 ژوئن. مجله ذکر شده در زیر گلوله امتیاز:

 • جایگزین ارزیابی در خرید و نرخ اصطلاح تشکیلات جدید بکار تجاری وام
 • روش های جایگزین برای تایید اشتغال قبل از بسته شدن وام
 • انعطاف پذیری برای وام گیرندگان به ارائه اسناد و مدارک (به جای نیاز به بازرسی) اجازه می دهد تا نوسازی پرداخت (تساوی)
 • گسترش استفاده از قدرت از وکیل و آنلاین از راه دور notarizations برای کمک به وام closings

کسانی که به طور مستقیم اعمال می شود تنها به وام مسکن حمایت فنی می و فردی هر چند وام دهندگان فردی ممکن است در ساخت مقررات مشابه برای دیگر انواع وام.

... اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش می دهد:

عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس.

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات.

رای قفل توصیه

من پیشنهاد می کنم

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش داشته برجسته محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند نزدیک به رکورد پایین و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بررسی نرخ جدید (May 14th, 2020)

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن