نرخ وام مسکن امروز 26 مه سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن رشد شاخص بالاتر جمعه گذشته (بازارهای دیروز).

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن رشد شاخص بالاتر جمعه گذشته (بازارهای دیروز). که کوچک افزایش لغو کردن آخرین پنج شنبه کوچک پاییز در نظر گرفتن آنها را به چهار سطح زمانی که آنها ضربه جدیدی در پایین.

بنابراین هیچ جستن به عقب از پایین چیزی است که اغلب اتفاق می افتد زمانی که نرخ وام مسکن عمودی اعماق جدید. و یا نه هیچ کدام نشده است. اما تصور نکنید که خطر گذشته است. کسانی که نرخ همیشه در پایان. و همه هر یک از ما می توانید انجام دهید این است که به آنها امید پس از سقوط بیشتر. یا حداقل بعد از محتاط وام گیرندگان باید فرصتی برای قفل کردن آنان است.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (May 26th, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.375 3.375 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.125 3.125 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 3.5 3.5 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.5 3.478 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.75 3.694 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.875 3.797 بدون تغییر
30 سال ثابت VA 2.5 2.674 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.75 3.076 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3.5 2.795 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

البته چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای uberlow نرخ را ببینید bandied در اطراف در رسانه ها. کسانی که در دسترس هستند و تنها به وام گیرندگان معتبر با پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان).

هنوز قطره های اخیر باید به این معنی است که اکثر افرادی که در حال قرض گرفتن یک نرخ پایین تر از یکی از آنها به دنبال در آخرین پنج شنبه صبح.

به طور کلی ما فکر می کنم این احتمال وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد مقدار زیادی در اینجا رفتن. و به عنوان ما به تازگی دیده ام که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر نرخ وام مسکن. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

و انتظار می رود برخی از افزایش در طول راه. به عنوان خوانده شده "چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن" در زیر به بررسی جزئیات ضروری است.

اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

ما هنوز هم می توانید ببینید کمی رابطه بین نرخ وام مسکن امروز و فعالیت در بازارهای آنها معمولا دنبال کنید. بنابراین ما در حال انتشار این پس به این امید شما باید بینش است که ما در حال از دست رفته. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان در آخرین جمعه صبح شد:

 • عمده شاخص های سهام شد محسوسی بالاتر است. (بد برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت طلا به پایین منتقل و به $1,722 هر اونس از $1,737. (بد برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است. اما اگر آنها نگران نیست در حال حاضر ...
 • قیمت نفت افزایش یافت به $34.47 هر بشکه از $32.64 (بد برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • این عملکرد در 10 سال Treasurys افزایش یافته و به 0.70% از 0.66%. یک سال پیش از آن بود که در 2.24%. (بد برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند خیلی کمتر به تازگی
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص رشد شاخص را به 51 از 52 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

زمانی بود که ما می تواند با استفاده از آن بازار را نسبتا با اطمینان پیش بینی کند چه اتفاقی خواهد افتاد به نرخ وام مسکن در هر روز داده می شود. اما این نرخ در حال حاضر طلاق گرفته از این بازار و آن بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار بیشتر نرخ های بیش از هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و شما می توانید انتظار تکه های بد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن

در یک اطلاعیه در 23 مارس فدرال رزرو گفت: آن بلند بود قبلی کلاه در آن خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs — توضیح در آینده). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

در مارس 12, برای مثال, بانک فدرال رزرو نیویورک خریداری $240 میلیون اوراق وام مسکن با "کوپن" (عملکرد خوبی مرتب کردن بر اساس) 2% توجه کنیم. فدرال رزرو گفت: بیشتر خرید قریب الوقوع بود. و که ممکن است برخی از وام های مسکن ارائه شده در زیر 3 درصد نرخ زودتر از بسیاری از انتظار می رود.

چه وام مسکن مورد حمایت و امنیت است

MBSs هستند bond-مانند ابزار: بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. تصویر یک شمع های مختلف بستن اسناد و مدارک بسته کردگی با رشته و شما احتمالا گرفتن مفهوم MBS حتی اگر این واقعیت است که اغلب دیجیتال. شانس هستند, وام مسکن موجود خود را گره خورده است تا در فقط یک بسته نرم افزاری و بخشی از یک MBS.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در بازار ثانویه است که بیش از هر چیز دیگری خود را تعیین آینده نرخ وام مسکن. همانطور که شما در مورد به کشف آن نه تنها تعیین کننده است.

چگونه تغذیه بر نرخ وام مسکن

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله ریاضی یقین است که قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت.

با توجه به این که تغذیه عظیم است خریدار جدید در این بازار ثانویه آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین ایجاد بازده پایین تر برای سرمایه گذاران و کاهش نرخ وام مسکن برای شما.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در ماه های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

که فدرال رزرو برنامه در زمان در حالی که به یک اثر در نرخ وام مسکن. در واقع, آن را تنها در 6 آوریل که آنها برای اولین بار غوطه ور پایین تر از آنها در مارس 23, زمانی که نامحدود خرید اعلام شد. پس چگونه می آیند وجود دارد تاخیر ؟ و چرا ما هنوز هم برخی افزایش می یابد ؟

وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید از مصرف کنندگان برای refinances.

پس در اواخر ماه مارس refinances شده اند بالا با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن (MBA). بیش از گذشته قبلی پنج هفته تعداد برنامه های کاربردی جدید برای refinancings شده است بیش از دو بار به عنوان بالا به عنوان همان هفته یک سال پیش از آن. که در حال حاضر کاهش, اما تنها به آرامی. و آخرین اطلاعات در این هفته پایان مارس 15 نشان داد که رقم هنوز 160% در همان دوره در سال 2019.

بنابراین هیچ شگفتی وجود دارد. به عنوان شما می خواهم انتظار زمان ثبت و یا نزدیک به رکورد نزولی برای این نرخ در حال وسوسه انگیز مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما وجود دارد یک مشکل ...

تغذیه در حال حاضر ممکن است بازیکن اصلی

... سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران را با ضرر و زیان واقعی در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. و طبعا بسیاری از shying دور از MBSs. اما قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن. (به یاد داشته باشید که متضاد با منطق ریاضی یقین است که کاهش قیمت اوراق قرضه ميانگين بازده بالاتر و نرخ.)

بنابراین تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به احتمال زیاد (هر چند دور از خاص) است که آن را به راه خود را در پایان و ایجاد ثبات در بازار شاید هل دادن نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در این فرآیند است. اما با بسیاری از رقابت فشارهای انتظار نداریم که سوار صاف.

پرواز در دیدار پماد

اما موضوع دیگری که در بازی. وام دهندگان است که بانک ها در صورت جریان وجوه نقد مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر. میلیون ها نفر از مالکان در حال حاضر قادر به خود را ماهانه پرداخت وام مسکن ،

شرکت تحقیقات شوالیه سیاه تخمین می زند که توسط مارس 19 4.75 میلیون خانوار eith وام مسکن شد و در گذشت. که 9 ٪ از همه وام های مسکن. و آن را اضافه می کند تا "کمی بیش از 1 تریلیون دلار در پرداخت اصل" با توجه به شرکت. (پرداخت وام مسکن ساخته شده از بهره و اصل با دومی بودن مقدار که توسط آن شما کاهش تعادل وام مسکن خود را هر ماه.)

و این بدان معناست که برخی از وام است که وام دهندگان "انبار" (که در حال انتظار به فروش می رسد) می چرخد بد را قبل از آنها حتی رسیدن به بازار ثانویه به عنوان forbearances, تخلفات و پیش فرض ها شایع تر است.

امکان حذف پرواز

این مشکل به احتمال زیاد به دریافت تنها بدتر به عنوان بیکاری و بیکاری افزایش می یابد. در حال حاضر COVID-19 باعث شده است که بیش از 38.6 میلیون آمریکایی به از دست دادن شغل خود.

از همه کسانی که غیر بانکی وام دهندگان در حال حاضر سرچشمه بیش از نیمی از تمام مسکونی وام مسکن. اگر آنها پیدا کردن خود را با انبارهای پر از unsellable MBSs که می تواند آنها را بدون پول به قرض دادن به وام گیرندگان در آینده. و آن را عرضه جدید مسکن کاهش دهد.

در اواخر مارس فدرال تامین مالی مسکن آژانس (FHFA) اعلام کرد دو طرح که ممکن است کمک غیر بانکی وام دهندگان. و آنها ممکن است شروع به کار می کنند. دوشنبه گذشته در داخل وام مسکن امور مالی مجله اشاره کرد:

آیا فقط ما و یا هر کسی متوجه شده است که گریه می کند برای کمک به nonbanks با MBS پرداخت فروکش کرده حداقل در حال حاضر ؟ اعتبار مای Ginnie و آن عبور از طریق برنامه کمک و فدرال تامین مالی مسکن آژانس اعلام کرد که این GSEs [دولت با حمایت شرکت Fannie Mae و Freddie Mac] را بیش از MBS پرداخت تعهدات پس از چهار ماه اگر نیاز بود ...

نرخ بالاتر که بیارتباط به MBS قیمت

اما یکی دیگر از عرضه مسئله نیز اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند — و از جایی که قیمت بالاتر از ميانگين بازده پایین تر و نرخ.

وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را با جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. و در این راه ممکن است ما در حال حاضر دیده می شود نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت.

رکورد جاری پایین ممکن است ماشه دیگری مانند سونامی است.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

این همه بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

در آن اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص (MCAI) برای آوریل MBA نشان داد که چقدر spooked دهندگان بودند سفت کردن اعتبار مورد نیاز است. که شاخص کاهش 12.2% که در ماه است.

اخیرا وجود داشته اند نشانه هایی است که وام دهندگان در حال استراحت اعتبار خود را از محدودیت های کمی. به نظر می رسد آنها فکر می کنم آنها در حال گرفتن احساس برای تاثیر coronavirus را در کسب و کار خود را. اما آن باقی مانده است و حتی مهم تر از معمول به اطراف مغازه برای وام خود را و یا تشکیلات جدید بکار تجاری.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

در مه 21, realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل پیش بینی کاهش نرخ وام مسکن برای آینده قابل پیش بینی. البته بعید است او به معنای وجود خواهد داشت ادامه خط مستقیم است که تنها رفت و رو به پایین است. برخی از افزایش در طول راه هستند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

"ما انتظار داریم که نرخ وام مسکن به پایین ماندن و احتمالا لغزش پایین تر" هیل گفت. "ما لاس زدن با 3% آستانه در حالی که قبل از ما رفتن زیر آن است."

در واقع برخی از ردیف بالا وام گیرندگان از 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در حال حاضر می توانید پیدا کردن نرخ که شروع با 2. اما کسانی که باقی می ماند نادر است.

البته نه همه کارشناسان به اشتراک گذاری حال مشاهده. در آخرین پیش بینی منتشر شده در مارس 15, MBA اقتصاددانان پیش بینی کرد که این نرخ برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن را به طور متوسط 3.4 درصد بقیه از این سال است. خوب که بهتر از آنها فکر می کردند در ماه آوریل است. اما در این میان کمتر از پیش بینی های خوش بینانه.

Fannie Mae و Freddie Mac هر دو انتظار آنها به سر پایین بیشتر در خط با دانیل هیل پیش بینی. در واقع illnes انتظار است که رای به شیب به 2.9% در سراسر 2021.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد بسیار است.

نگرانی های اقتصادی

داخلی تهدید

در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) کاهش 4.8% با توجه به آمار رسمی. اما همه چیز به دنبال راه بدتر را برای سه ماهه جاری (1 آوریل-ژوئن 30).

در واقع در مارس 15, بانک فدرال رزرو آتلانتا در حال اجرا تولید ناخالص داخلی برآورد قرار داده و آن بدترین شرایط واقعی رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -42.8% — حتی بدتر از -34.9% آن را پیش بینی یک هفته قبل است.

در ضمن ممکن است 8 رسمی وضعیت اشتغال گزارش ماه آوریل نرخ بیکاری افزایش به 14.7% از 3.5% در ماه فوریه است. و در 20.5 میلیون تعداد کل مشاغل از دست رفته در ماه آوریل بود که یک رکورد است. در واقع آن را بیش از دو بار به عنوان بسیاری از که در یک ماه بیش از 8.7 میلیون که ناپدید شده در طول رکود اقتصادی ،

اما گلدمن ساکس است و پیش بینی بسیار بدتر از بیکاری است. این انتظار 25% رای در اوج.

پس از رکود اقتصادی برخی از مرتب کردن بر اساس به نظر می رسد غیر قابل اجتناب. اما چه آن را مانند نگاه ؟

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. اما روز گذشته بار مالی شامل تیتر "فقط یک در 10 مدیران صندوق انتظار V شکل بازیابی برای اقتصاد ما است."

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. برخی فکر می کنم W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. دیگران ترس L: یک سقوط ناگهانی و بدون بازیابی.

یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی. در مه 11, The Wall Street Journal زد تیتر "چرا بهبود اقتصادی خواهد شد و بیشتر از یک "Swoosh" از V-شکل گرفته است."

و آخرین پنج شنبه, CFA Institute, انجمن جهانی مدیریت سرمایه گذاری حرفه ای گزارش داد که در یک نظرسنجی از اعضای آن طرفدار هاکی چوب شکل: "... هر گونه بهبود آهسته خواهد بود و یا راکد در کوتاه مدت قبل از چیدن تا در نهایت در میان مدت ..."

آیا پیش بینی بیش از حد به طور جدی

البته پیش بینی چنین توجیه نگران کننده است و باید جدی گرفته شود. اما تصور نکنید که آنها در حال رفتن برای اثبات کاملا دقیق است.

یک تیتر در فایننشال تایمز در آوریل 20 خلاصه وضعیت در طول این بیماری همه گیر که کمی خاص است: "بانک ها پیش بینی در غریزه روده — درست مثل بقیه از ما."

و هرگز فراموش نکنید که سخن گفتن ساخته شده توسط مرحوم استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد John Kenneth Galbraith:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت

ما در بالا گفت که بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است. که البته قضاوت ارزش. اما آن سخت است برای دیدن چرا سهام S&P 500 شاخص شد تا نزدیک به 13 درصد در بهترین حالت آن ماهانه عملکرد در 33 سال.

که گیج کننده به خصوص با توجه به این که در مارس 1, تجزیه و تحلیل, شرکت FactSet محاسبه شده است که کاهش در درآمد برای S&P 500 شرکت در طول سه ماهه اول -13.7%.

در مه 15, The New Yorker زد تیتر که یک سوال مطرح شده بسیاری از درخواست:

حیله گر مانند یک روباه ؟ یا نه ؟

در آوریل 10, نیویورک تایمز ارائه یک توضیح ممکن برای بازارهای آشکار فرار از واقعیت است. سرمایه گذاران دیدن همان مرگ عوارض تولید ناخالص داخلی پیش بینی نرخ بیکاری اعداد و درآمد شرکت نتایج به عنوان بقیه از ما.

اما آنها امیدوارند دولت فدرال و فدرال رزرو توده پمپاژ تریلیون دلار به اقتصاد را ببینید شرکت های بزرگ که در آنها سرمایه گذاری ظهور تا حد زیادی صدمه ندیده و یا حتی قوی تر به عنوان رقبای کوچکتر به دیوار.

در واقع آنها درک تعداد زیادی از تازه بیکار آمریکایی در هر هفته به عنوان یک به علاوه. به دلیل سیاسی آن می تواند نیروی دولت و کنگره به پمپ در عین حال پول بیشتر.

این استراتژی موفقیت بستگی دارد بسیار سریع بهبود اقتصادی (V شکل رکود) هنگامی که COVID-19 تهدید می ریزید. و که ممکن است به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد فکر می کنم. شاید به احتمال زیاد توضیح برای بازار سهام اجراهای این است که سرمایه گذاران به سادگی چند دیگر مکان ها برای قرار دادن پول خود را.

اما شما ممکن است تعجب که آیا سرمایه گذاران باید شرط بندی خیلی بزرگ در بسیاری از ناشناختنی متغیر است. در ضمن ما همچنان به می گویند که آنها در حال untethered میکنند از واقعیت است.

گزارش های اقتصادی این هفته

که آخرین بخش توضیح می دهد که چرا بازارها را برای سال نادیده گرفته بسیار وحشتناک آمار و ارقام موجود در اقتصادی داخلی ، وقتی که می آید به اخبار اگر آن را متناسب نیست خود را شاد طرز فکر آن را برای آنها نیست.

بنابراین انتظار نداریم که اندازه و یا هر گونه واکنش به این هفته مهم گزارش که شامل روز جمعه اطلاعات شخصی درآمد و هزینه های مصرف کننده و تورم. دیگران که بازار باید به یاد داشته باشید برای مصرف کننده اعتماد به نفس (سه شنبه) و ضریب اطمینان مصرف کننده (جمعه).

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

این هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز — بازار بسته برای روز یادبود
 • شنبه: مارس فروش خانه های جدید (واقعی 623,000 جدید خانه های فروخته شده در یک نرخ سالانه; هوا 480,000). ممکن است شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (واقعی 86.6 شاخص امتیاز; پیش بینی 86.8).
 • چهار شنبه: هیچ چیز. بانک مرکزی خود را منتشر بژ کتاب* در 2 p. m. (ET).
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری به مارس 23 (هوا 2.14 میلیون ادعاهای جدید). به علاوه آوریل میزان سفارشات کالاهای بادوام (هوا -18.2%). همچنین دوم (سه) برآورد از تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه اول این سال (هوا -4.8%)
 • جمعه: مارس درآمد شخصی (هوا -4.3%), هزینه های مصرف کننده (هوا -13.0 درصد) و تورم (پیش بینی -0.3%). به علاوه ممکن است شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 73.4 شاخص امتیاز)

*فدرال رزرو توصیف آن بژ کتاب به این ترتیب است: "هر بانک فدرال رزرو جمع آوری اطلاعات حدیثی در شرایط اقتصادی فعلی در آن منطقه از طریق گزارش ها از بانک و شعبه مدیران و مصاحبه با کلید تماس های کسب و کار اقتصاد دانان و کارشناسان بازار و منابع دیگر."

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

قبل از آن ما به شما یاد آوری از John Kenneth Galbraith هشدار را به اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از حد جدی است. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. فردی (در حال حاضر یک گزارش سه ماهه تا کمتر پاسخگو به سرعت در حال وقایع) منتشر شد و در مارس و MBA و فنی را منتشر شدند در اواسط ماه مه:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
MBA 3.5% 3.4% 3.4% 3.4%

جالب است که در آن ممکن است 15 پیش بینی MBA پیش بینی نرخ های بالاتر برای بقیه این سال از هر فردی و یا فنی. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است.

اما توجه داشته باشید که اعداد بیشتر خوش بینانه از فردی در مارس 13 و فنی در مارس 13.

شکاف واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده در حالی که MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا 3.5% به صورت نیمه 2021. در واقع MBA فکر می کند آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و سال آینده نسبت 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.9 درصد به فردی مک.

بسته کمک ...

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

ارزیابی گاهی اوقات قابل اجتناب

بسیاری از وام دهندگان در حال حاضر اجازه می دهد "درایو" (بیرونی تنها) ارزیابی های خانه و یا حتی به طور کامل از راه دور آنهایی که بر اساس پژوهش میز.

در مارس 5, ملی, وام مسکن حرفه ای مجله گزارش داد که یک مارس 14 دولت فدرال ابتکار به گذشته برخی از بسته شدن مسائل بود که تمدید حداقل تا 30 ژوئن. مجله ذکر شده در زیر گلوله امتیاز:

 • جایگزین ارزیابی در خرید و نرخ اصطلاح تشکیلات جدید بکار تجاری وام
 • روش های جایگزین برای تایید اشتغال قبل از بسته شدن وام
 • انعطاف پذیری برای وام گیرندگان به ارائه اسناد و مدارک (به جای نیاز به بازرسی) اجازه می دهد تا نوسازی پرداخت (تساوی)
 • گسترش استفاده از قدرت از وکیل و آنلاین از راه دور notarizations برای کمک به وام closings

کسانی که به طور مستقیم اعمال می شود تنها به وام مسکن حمایت فنی می و فردی هر چند وام دهندگان فردی ممکن است در ساخت مقررات مشابه برای دیگر انواع وام.

... اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش می دهد:

عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس.

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات.

رای قفل توصیه

من پیشنهاد می کنم

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش داشته برجسته محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی رکورد یا نزدیک به رکورد پایین و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بررسی نرخ جدید (May 26th, 2020)

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب