وام مسکن هنوز ارزان اگر شما می توانید یک

Millie Ruiz-Wagner یک وام دهنده وام مسکن در منطقه شیکاگو. فقط هفته پیش یک 580 نمره های اعتباری از حداکثر 850 ب

توسط AKHBAREMAAAA در 2 اردیبهشت 1399

Millie Ruiz-Wagner یک وام دهنده وام مسکن در منطقه شیکاگو. فقط هفته پیش یک 580 نمره های اعتباری از حداکثر 850 بود خوب به اندازه کافی برای واجد شرایط برای وام مسکن. این روزها او را از دیدن بسیاری از وام های تایید شده زیر 640.

"من گرفتار شدم با افرادی که preapproved با نمرات اعتباری تحت 640 و من تا به حال به متوقف سازند کمک به آنها را تعمیر اعتباری خود را به طوری که آنها می توانید در بازار خرید," او گفت:.

مردم هنوز هم می خواهید برای خرید خانه و حتی بیشتر از مردم می خواهم به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن موجود به استفاده از نزدیکی-رکورد-نرخ بهره پایین است. همانطور که از هفته گذشته نرخ بهره به طور متوسط در 30 سال وام مسکن 3.31% با توجه به فردی مک.

اما جوئل کان اقتصادی پیش بینی در وام مسکن بانکداران انجمن گفت که سخت تر به انجام. این گروه اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص کاهش یافت و در ماه گذشته به پایین ترین سطح خود در پنج سال و آن را به احتمال زیاد به بدتر.

"ماه مارس تعداد آنها واقعا تنها بازتابی از محکم کردن در دو هفته گذشته از ماه" کان گفت. "با gloomier چشم انداز اقتصادی و یک ماه کامل را به ارزش داده ها در مارس, من فکر می کنم ما می توانیم انتظار بیشتر وام محافظه کار و در نتیجه کاهش اعتبار عرضه است."

با توجه به داده های شرکت شوالیه سیاه و سفید, نزدیک به 3 میلیون وام گیرندگان باید به تاخیر افتاد پرداخت وام مسکن خود را از طریق COVID-19-مربوط به تحمل برنامه های. که برگ دهندگان با پول کمتر و کمتر اعتماد به نفس — را به وام جدید گفت: مایکل نیل ارشد تحقیقات مرتبط با موسسه شهری.

برای وام گیرندگان بالقوه او گفت: "شما کمتر قادر به تضمین وام مسکن, و اگر شما, شما در حال رفتن به پرداخت یک مقدار بالاتر از نرخ وام مسکن." که می تواند به خصوص آزار اقلیت و جوان وام گیرندگان "از آنجا که آنها به طور معمول پایین تر نمره های اعتباری است."

این فقط نمرات اعتباری گرفتن نگاه نزدیک گفت: Lana Jern یک کارگزار در بالای شهر وام مسکن در دنور. وام دهندگان در حال رد برخی منابع درآمد و درخواست مدارک اضافی, او گفت:. یک وام دهنده به تازگی مورد نیاز یک مشتری ثابت کند که مستاجر خود را تا به حال پرداخت اجاره خود را در ماه مارس و آوریل چیزی Jern تا به حال هرگز دیده می شود.

"این خود حق, البته, اما برخی از آن من فکر می کنم یک کمی overreactive," او گفت:. "سپس دوباره از آن من نیست پول است."

تنگ تر اعتباری استاندارد هستند به احتمال زیاد به بیشتر کند فروش خانه در حال حاضر تحت فشار از اقامت در خانه سفارشات و نصب زیان کار است. مریلند-بر اساس سازنده جف کاروسو صاحب کاروسو خانه گفت: برخی از مشتریان خود را باید در اجرا به مشکل تامین مالی.

"من می گویند 8 تا 10 درصد در حال حاضر به دنبال در مسائل اعتباری تلاش برای افزایش نمره اعتباری خود را به دلیل این شرایط جدید," او گفت:. "که قطعا مؤثر بر خانه های ما تحت ساخت و ساز و فروش خانه های جدید."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im