وام مسکن در تحمل رها برای اولین بار از ماه مارس

برای اولین بار از زمان COVID-19 بحران آغاز شد تعداد زیادی از مالکان به دنبال رهایی از پرداخت وام مسکن خود را د

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

برای اولین بار از زمان COVID-19 بحران آغاز شد تعداد زیادی از مالکان به دنبال رهایی از پرداخت وام مسکن خود را در حال سقوط است. با توجه به وام مسکن و فن آوری اطلاعات ارائه دهنده شوالیه سیاه, 4.7 میلیون وام خانه بودند در تحمل این معنی وام گیرندگان را کاهش یا تاخیر در پرداخت های ماهانه خود را — همانطور که از ژوئن 2, در مورد 34,000 از یک هفته قبل.

که هنوز هم تقریبا 9 درصد از برجسته وام مسکن اما کاهش نشان می دهد که بیشتر مردم در حال رفتن به محل کار آنها نیز برگشت به پرداخت صورتحساب آن.

بسیاری از کسانی که برای امضا امداد در ادامه به پرداخت و گفت: شوالیه سیاه اقتصاددان اندی والدن هر چند درصد کاهش یافته و از حدود 46 درصد از وام گیرندگان در مارس 22 درصد است.

"در حال حاضر ما در حدود 1 در 5 صاحبخانه در شکیبایی است که در ادامه به پرداخت وام مسکن خود را — هنوز هم تعداد قابل توجهی, اما نه کاملا به عنوان بالا به عنوان آن را در مه" او گفت:.

و 90 درصد از مالکان در تحمل برنامه باید حداقل 10 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه های خود گفت: حفاظت از آنها را از خطر سلب حق اقامه دعوی.

"اگر شما بیش از 10 درصد حقوق صاحبان سهام در خانه خود را و شما را تبدیل استرس به یک نقطه که در آن شما قادر به پرداخت هزینه خانه خود را بیش از دراز مدت, شما باید گزینه ای را برای بیرون رفتن و فروش خانه خود را از طریق بازار وام مسکن سنتی شیر را به هر موجودی شما به حال و نوع خود را تغییر دهید مالی" والدن گفت.

نه هر کسی که نیاز به تسکین ممکن است گرفتن آن. تنظیم کننده در حال دریافت شکایت در مورد وام گیرندگان در حال هدایت به دور از تحمل گفت: Mike Litt, مصرف کننده, مدیر مبارزات انتخاباتی ایالات متحده منافع عمومی گروه پژوهشی.

"خط پایین این است: اگر شما یک فدرال حمایت وام مسکن شما می توانید درخواست تحمل به توقف پرداخت تا 12 ماه" او گفت:. "شما servicer است که اجازه شما را به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی."

در اخیر یک بیانیه مشترک مصرف کننده حمایت مالی اداره و کنفرانس بانک دولتی سرپرستان املای قوانین است. کنندگان می توانید وام گیرندگان اثبات مشکلات مالی دریافت هزینه و یا نیاز به یکجا در پایان از منکر.

"ما فکر کردیم که لازم بود واقعا روشن شدن این برای هر دو وام گیرنده -- این است که به منظور محافظت از افراد در یک زمان باور نکردنی مشکلات و صنعت" گفت: John Ryan مدیر عامل شرکت از دولت ،

برای بسیاری از آمریکایی ها اگر چه سختی نیست شروع این بیماری همه گیر. با توجه به شوالیه سیاه, 1.4 میلیون صاحب خانه شدند و در حال حاضر پشت در پرداخت وام مسکن خود در ماه فوریه ،

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن