نوازندگان هستند بدانند چه کنسرت مانند نگاه در طول همه گیر

Coldplay کریس مارتین برای هزاران نفر از طرفداران در ماه گذشته ... on Instagram. با توجه به COVID-19 اجرای برنا

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

Coldplay کریس مارتین برای هزاران نفر از طرفداران در ماه گذشته ... on Instagram.

با توجه به COVID-19 اجرای برنامه مانند است که ممکن است همه مخاطبان دریافت کنید در حالی که برای. شهرستانها از جمله لس آنجلس گفته اند که آنها ممکن است ممنوعیت کنسرت ها و گردهمایی های زیادی تا 2021.

جف Dorenfeld که می آموزد کسب و کار موسیقی در کالج موسیقی برکلی گفت: طنز این است که اجراهای زنده شد پیش بینی کرد به 12 میلیارد دلار در این سال بیش از رکورد فروش.

"این شبیه بزرگترین سال تا کنون," او گفت:. "هر نوع از موسیقی تا به حال عمده headliners. بنابراین همه آنها می تواند از فروش عرصه و همه آنها می تواند تیتر جشنواره است."

اجتماعی فاصله اتحادش را تغییر همه که. در حال حاضر بسیاری از نوازندگان در حال پخش از صفحه اصلی. ستاره مانند لیدی گاگا و John Legend مطرح شده بیش از 120 میلیون دلار در اوایل این ماه برای کمک به مبارزه با COVID-19 با جریان کنسرت.

"زیبایی از این کنسرت های زنده است که شما می دانید شما را به دیدن هنرمندان مورد علاقه خود را در لباس خواب خود را و رسیدن به دیدار با سگ خود را در اتاق نشیمن خود را و پیانو واقعی است که آنها هر روز بازی گفت:" صوفیه Rei که می آموزد اجرای صوتی در NYU تیش دانشکده هنر.

در حالی که مشهور مثل افسانه شده اند برای بازی خیریه کوچکتر فرفره نوازندگان را تبدیل آنلاین به صورت درآمد. اما آنها نمی توانند در قرعه کشی همان اندازه digital جمعیت.

"در حالی که livestream کنسرت یک راه سرگرم کننده برای ارتباط با طرفداران خود را جایگزین هر وسیله" گفت: René Kladzyk یک نوازنده در ال پاسو. "و این توانایی را به هر گونه درآمد واقعی آن را فقط آن را در همه قابل مقایسه است."

این روزها او شده است ارسال موسیقی خود را به یک هنرمند متعلق به پلت فرم به نام Ampled که در آن طرفداران می تواند کمک به حمایت از نوازندگان.

هیچ کس نمی داند دقیقا زمانی که نوازندگان انجام خواهد شد در فرد دیگر. اما به احتمال زیاد برای شروع به کوچک.

"من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که رفتن به اتفاق می افتد زمانی که این شروع می شود به آرامی بازگشت به تا حدودی طبیعی آنها در حال رفتن به برنامه هنرمندان محلی" Rei گفت.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب