کمک های متقابل در محبوبیت رشد می کند در طول اعتراضات و همه گیر

در طول هفته گذشته, تماشای تظاهرات در سراسر این کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید, Lydia ماسون احساس ناتوان در

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

در طول هفته گذشته, تماشای تظاهرات در سراسر این کشور خواستار عدالت برای جورج فلوید, Lydia ماسون احساس ناتوان در نشستن در خانه در بروکلین.

او شده است یک فعال سیاسی با موضوع زندگی پس از او در دبیرستان در لوئیزویل, کنتاکی, اما این بار او احساس می کند مانند او نمی تواند در خارج وجود دارد.

"من شده اند قادر به دریافت تا آنجا که من می خواستم به خاطر COVID-19 و خطرات بهداشتی که در برخواهد داشت به من و مردم من زنده ام" گفت: میسون در حال حاضر یک دانش آموز در دانشگاه نیویورک. "من احساس می کنم انجام نمی دهد به اندازه کافی."

او اهدا شده به برخی از وثیقه بودجه برای حمایت از معترضان اما پس از آن دیدم پیام از سازمان که آنها را مطرح کرده و مقدار زیادی از پول, بنابراین او شروع به تشویق مردم در رسانه های اجتماعی برای کمک به کمک های متقابل وجوه به جای. پیام ویروسی رفت.

"وثیقه بودجه ها تنها بخش کوچکی از یک راه برای حمایت از یک جامعه در حالی که کمک های متقابل وجوه می تواند در بسیاری از راه های مختلف, آیا آن را در کمک به مردم با مواد غذایی و یا کمک به مردم برای پرداخت صورتحساب های پزشکی و یا کمک به کسی که خود را اجاره" میسون گفت.

بسیاری از جوامع از رنگ مهاجران و فعالان سیاسی شده اند و به دنبال هر یک از دیگر در این راه برای سال اغلب از ضرورت است. اما این ایده از کمک های متقابل و بلند مدت خود را تبدیل به بسیار گسترده تر از همه گیری آغاز شد. ده ها تن از گروه های جدید ظهور کرده اند تا در سراسر کشور فقط در چند ماه گذشته و کسانی که در حال حاضر وجود دارند دیده می شود افزایش حمایت از. تظاهرات آورده اند افزایش توجه و کمک های مالی به کمک های متقابل از شبکه های بیش از حد بسیاری از آن مطرح کرده اند ده ها هزار دلار است.

چوپان Seibert تا به حال هرگز شنیده اصطلاح کمک های متقابل قبل از همه گیر. اما زمانی که شهر نیویورک شروع به خاموش کردن او آموخته است که یک دسته از همسایگان خود در کوئینز بودند با هم متحد شدند برای پیدا کردن راه هایی برای حمایت از جامعه — خرید و تحویل مواد غذایی چیدن نسخه و انجام دیگر کارهای برای کسانی که مسن هستند و یا ضعف سيستم ايمنی و او شروع داوطلب بلافاصله.

این روزها او صرف مقدار زیادی از وقت آزاد خود اتصال مردم در محله خود که نیاز به کمک دارید با کسانی که قادر به آن را از طریق Astoria کمک های متقابل شبکه.

"من فکر می کنم همه گیر نشان داد به بسیاری از افرادی که تا به حال امتیاز از آگاه نبودن از قبل از این شکاف ها در مراقبت در جامعه که ما زندگی می کنند و شکاف در حمایت از افرادی که بیشتر در معرض خطر در این جوامع" گفت: Seibert که بزرگ شد در Astoria.

با بیش از 100 ، 000 نفر مرده از COVID-19 بسیاری از کشور تعطیل هفته و حدود 40 میلیون نفر بیکار بسیاری از افراد در آمریکا شده است یا شخصا تحت تاثیر این بیماری همه گیر و یا می دانم کسی است که ساخته شده است که بسیاری می خواهم برای کمک به.

"در حال حاضر بیشتر از همیشه من فکر می کنم مردم متوجه می شوند که حمایت جامعه واقعا لازم" میسون گفت. "دولت ما فقط به مردم یک $1,200 بررسی به نحوی پایان می رسد دیدار پس از این همه گیر آغاز شده و با وجود این واقعیت است که میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست و لازم نیست یک راه برای پایان می رسد دیدار. هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم در راه است که شما شروع به درک که این تنها راهی است که ما در حال رفتن به قادر به دریافت از طریق این طریق ابتکارات مبتنی بر جامعه مانند کمک های متقابل وجوه."

همه گیر نیز تأکید بسیاری از عمیق سیستمیک نابرابری است که همیشه وجود داشته اند در ایالات متحده است. سیاه و قهوه ای مردم هستند احتمال بیشتری برای بیمار و مرگ از COVID-19. آنها احتمال بیشتری برای کار های ضروری شغل. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد که گذاشته شده.

Thahitun مريم دیده است و همه از آن دست اول در برانکس که در آن او زندگی می کند. در اوایل او را دیدم همسایگان بیمار شدن از دست دادن شغل خود و در تلاش برای پرداخت اجاره.

بنابراین در مه, او شروع برانکس کمک های متقابل شبکه با یک زن و شوهر از دوستان. از آن پس این گروه رشد کرده است که شامل بیش از 100 داوطلب و مطرح شده بیش از $30,000.

"در آن متولد شد و از ضرورت" گفت: مریم در یکی از سازمان جامعه.

رایج ترین درخواست داوطلبان دریافت است برای کمک به با مواد غذایی. دوم شایع ترین درخواست برای کمک با اجاره و آب و برق. مریم می شنود و تمام وقت از شخص داوطلب است که آنها را قادر به کمک به مردم به طوری که به طور مستقیم و بلافاصله.

Thahitun مريم ارائه مواد غذایی به کشورهای همسایه در برانکس که رسیده به محلی کمک های متقابل شبکه برای کمک به. (حسن نیت ارائه میدهد Thahitun مریم/برانکس کمک های متقابل شبکه)

"همه آنها فقط واقعا انرژی به دلیل این واقعیت است که آن است که تاثیر مستقیم آن را به عنوان می شود," او گفت:. "آن را به عنوان مردمی به عنوان آن می شود ... ما می تواند به طور مستقیم کمک مالی, و من فکر می کنم گاهی اوقات با سازمان های آنها ممکن است برخی از محدودیت ها در انجام این نوع از کار."

کمک های متقابل در نقاط مختلف شده است یک "عمده بخش عمده ای از تاریخ آمریکا" گفت: Erik Loomis یک کار مورخ در دانشگاه رود آیلند.

در قرن 19 و اوایل قرن 20 جدید مهاجران به ایالات متحده اغلب به تشکیل جوامع کمک های متقابل به مراقبت از یکدیگر. بنابراین جنبش کارگری است. و در 1960s و 70s سیاه پلنگ پا و در ارائه کمک های متقابل به سیاه و جوامع در سراسر کشور تغذیه و آموزش کودکان و نوجوانان ارائه مراقبت های پزشکی رایگان و کمک به مردم با دیگر نیازهای اساسی.

برای دیدن بسیاری از مردم تبدیل به کمک های متقابل در حال حاضر در طول همه گیر و تظاهرات Loomis گفت: هر دو دلگرم کننده و دلسرد کننده است.

"افزایش کمک های متقابل در زمان های اخیر است که از نزدیک مربوط به این واقعیت است که شما باید یک جامعه که یک بار دیگر شکست شهروندان است. که در آن یک شبکه امنیت اجتماعی در حال کاهش که در آن مردم احساس نمی مانند آنها را در هر نقطه آنها می توانید به جایی که آنها احساس نمی مانند این است که دولت به ارائه آنچه در آن یک بار بود," او گفت:. "آن راه است که من می توانم ابراز همبستگی به خصوص در جهانی که در آن من قرار نیست به ترک خانه."

آن را نیز تبدیل به یک راه برای مردم برای ابراز همبستگی با معترضان اگر آنها احساس نمی راحت با توجه به خیابان ها خود را در میان یک بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم بسیاری از این گفتگو این است که اگر شما می توانید نشان می دهد تا برای اعتراض در مقابل خطوط که کاملا OK اما حمایت از کار کسانی که در خدمت جوامع رنگ و واقعا ارائه مستقیم خدمات و کمک در این زمان" مريم گفت. "و کمک های متقابل کار است که قطعا."

Chanelle راس لوئیزویل, کنتاکی انجام شده است کمک های متقابل کار تمام زندگی خود را هر چند او نیست همیشه به نام آن که. رشد کاتولیک و با یک مادر بزرگ که یک مددکار اجتماعی, آن را فقط همیشه یک بخشی از جهان خود را.

در حال حاضر در نقش خود به عنوان یک سازمان منجر سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در لوئیزویل کمک های متقابل و فعالیت دست به دست.

"ما همیشه انجام این کار بسیاری از ما که در خیابان با ما مردمی," او گفت:. "ما همیشه در ساخت مطمئن شوید که آنها را به آنچه آنها نیاز دارند و جمع آوری پول در راه های مختلف."

به محض این که این بیماری همه گیر شروع به او کمک کرد راه اندازی یک coronavirus خاص کمک های متقابل شبکه برای لوئیزویل. و او را متوجه سنبله در سراسر هیئت مدیره در نیاز کمک های مالی و داوطلبان.

"من نمی خواهم مردم فقط به اهدا" راس گفت. "من می خواهم شما را قادر به قرار دادن در آن کار بیش از حد."

در طول چند ماه لویی کمک های متقابل بوده است و توزیع کیت به مردم در جامعه با مواد غذایی, پزشکی, تمیز کردن لوازم و آب. آنها هدف برای دریافت کتاب و اسباب بازی برای خانواده ها با کودکان. و آنها بوده است و از دادن وعده های غذایی روزانه در جامعه بیش از حد. اما در چند هفته گذشته کمک های مالی متوقف شده است, به طوری که آنها نمی تواند استطاعت به انجام این کار دیگر.

سپس تظاهرات شروع شد و بیشتر مردم در سراسر کشور آغاز شده به دنبال راه هایی برای حمایت از جامعه سیاه پوستان و کمک های متقابل گروه رو خیلی بیشتر توجه در رسانه های اجتماعی و در مطبوعات. در طول حدود یک روز در این هفته لویی کمک های متقابل بیش از 80.000 دلار در کمک های مالی.

با توجه زیادی در حال حاضر در صندوق های کمک راس گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که مردم فکر کردن و صحبت کردن در مورد مسئله بزرگتر — چرا لازم است در وهله اول.

"ما در حال مراقبت از مردم ما به دلیل حاد زیرساخت نقص," او گفت:. "این سیستم به طور کامل ... وجود ندارد. آن از بین رفته است. آن شکسته است ... آن را به طور کامل از بین رفته اند."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن