گالری ملی خود را بدست می آورد برای اولین بار عمده نقاشی توسط یک بومی آمریکایی هنرمند

گالری ملی هنر در واشنگتن دی سی مانند بسیاری از موزه ها بسته شده است در طول بیماری همه گیر. هنگامی که آن را باز

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

گالری ملی هنر در واشنگتن دی سی مانند بسیاری از موزه ها بسته شده است در طول بیماری همه گیر. هنگامی که آن را بازگشایی آن را شامل این مجموعه برای اولین بار نقاشی روی بوم توسط یک بومی آمریکایی هنرمند. Jaune سریع-برای-دیدن اسمیت عضو Confederated Salish و Bonner قبایل مونتانا. او 11-پا بلند mixed-media قطعه "من با دیدن رنگ قرمز: هدف" از سال 1992 به بررسی بهره برداری تجاری از فرهنگ بومی.

در سن 80 اسمیت می پیوندد امثال جاسپر جانز و اندی وارهول در گالری ملی هنر پاپ ، کاتلین خاکستر Milby یک متصدی هنر بومی آمریکا در موزه هنر پورتلند تعجب: چه در زمان ،

"آنچه که واقعا نامطلوب به طور خاص در مورد گالری ملی است که قرار است به نمایندگی از ملت ها و آمریکایی های بومی هنر است که بخش بزرگی از آن را," او گفت:.

"I See Red: Target," by Jaune Quick-to-See Smith, National Gallery of Art
"من با دیدن رنگ قرمز: هدف" توسط Jaune سریع-برای-دیدن اسمیت خواهد شد بر روی صفحه نمایش در گالری ملی هنر.

این موزه دارای عکس و آثار بر روی کاغذ توسط هنرمندان بومی آمریکا. با ورود مدیر Kaywin فلدمن در اواخر 2018, گالری حال کار بر روی یک استراتژی فراگیر گفت: Anabeth اکلاهما ارشد ارتباطات است.

"به منظور تحقق ماموریت ما و به نمایندگی از امریکا, ما نیاز به بهتر منعکس کننده امریکا در منابع," او گفت:.

"این نمی تواند فقط یک" گفت: Sascha اسکات یک استاد که می آموزد هنر بومی آمریکایی در دانشگاه سیراکوس. "وجود دارد به نمایندگی بهتر و من فکر نمی کنم که یک چالش داده شده که چگونه بسیاری از هنرمندان استثنایی در حال کار امروز است."

اسکات به تازگی لیستی از جمله هنرمندان برای دانش آموزان از جمله دینه عکاس خواهد Wilson, هنرمند چند رشته ای Edgar پشته از پرندگان چینن و Arapaho قبایل و چروکی نقاش کی WalkingStick.

به طور سنتی و حتی معاصر بومی هنرمندان برجسته شده است در موزه مردم شناسی یا فرهنگ بومی آمریکا گفت: لایحه Anthes یک استاد از هنر در Pitzer کالج در کالیفرنیا است. که تغییر اخیر با سرمایه گذاری توسط نهادهای دیگر مانند موزه متروپولیتن در نیویورک است.

"این واقعا جالب لحظه ای که در آن ما در حال شروع به رسمیت شناختن است که کسانی که به هنرمندان تعلق دارند در بیشتر تاریخ هنر نه در یک تو رفتگی در دیوار" Anthes گفت.

که به رسمیت شناختن خواهد شد و به احتمال زیاد با قیمت های بالاتر برای آثار هنری است که او گفته اند کم ارزش.

"نه به آن قرار داده crassly اما آنها بوده است نوع یک خرید خوب برای جمع," او گفت:. "من فکر می کنم که شروع به تغییر با این موج جدید توجه کنید."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن