قبایل بومی آمریکا رو COVID-19 موج, نیاز, بیشتر, پزشکی, کمک های مالی

قبایل بومی آمریکا در حال دست و پنجه نرم کردن با موجی از COVID-19 موارد است. ملت ناواهو در جنوب غربی است یکی از

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

قبایل بومی آمریکا در حال دست و پنجه نرم کردن با موجی از COVID-19 موارد است. ملت ناواهو در جنوب غربی است یکی از بدترین شیوع بیماری در کشور است.

دولت فدرال ارسال میلیاردها دلار کمک این هفته اما قبایل می گویند این کافی نیست و خود را محدود زیرساخت در حال غرق شده است.

در مبارزه با coronavirus قبایل بومی آمریکا صورت چالش های منحصر به فرد.

"ما زندگی می کنند در مواد غذایی بیابان" گفت: Allie جوان از ملت ناواهو که واقع شده است در بخش هایی از ایالت یوتا و نیومکزیکو و آریزونا. "سی درصد از مردم ما ندارد و آب در حال اجرا. چهل درصد از مردم ما ندارد و برق است."

جوان راه اندازی یک کمپین مردمی به نام نویسی پزشکی و کمک های مالی. گروه او می گوید وجود دارد فقط 13 تخت ICU در رزرو برای یک جمعیت 175,000 مردم ساکن در یک منطقه بزرگتر از, West Virginia.

"روی تخت بیمارستان هستند" جاناتان نيز رئيس جمهور از ملت ناواهو. "ما تا به حال برای باز کردن سه جایگزین امکانات مراقبت. کسانی که سالن ها مجهز."

COVID-19 موارد در نوجو زمین انتظار می رود به اوج در هفته آینده یا دو. هشتاد و پنج نفر در حال حاضر مرده است.

این هفته دولت فدرال منتشر شد نزدیک به 5 میلیارد دلار در کمک های اولیه, با 3 میلیارد دلار در دسترس است. اما یک گروه حمایت برآورد قبایل نیاز 20 میلیارد دلار برای مقابله با بیماری همه گیر.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن