NBA تصویب طرح به بازگشت; هیچ معامله در چشم برای MLB

زمانی که ما می توانیم ورزشی بازگشت با خیال راحت در طول زمان از coronavirus? Pro basketball فقط آمده تا با تصوی

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

زمانی که ما می توانیم ورزشی بازگشت با خیال راحت در طول زمان از coronavirus? Pro basketball فقط آمده تا با تصویب یک طرح. NBA فصل شروع خواهد شد در آخرین روز از ماه ژوئیه با میلیاردها دلار در خطر است.

اما آنچه در مورد بیس بال ؟ بازار را Nova Safo کرده است. او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چه برنامه ای برای حرفه ای بسکتبال ؟

نوا Safo: آنها در حال رفتن به بازی در یک حباب اساسا quarantining هر کس درگیر در فلوریدا با تست منظم. آنها بازی همه بازی ها در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو با طرفداران در حضور. این بازی برگزار خواهد شد برای تلویزیون تنها و کشش به ماه اکتبر است. لیگ است که هنوز هم بدانند از آنها چه می خواهید انجام دهید اگر کسی تست مثبت برای coronavirus.

Brancaccio: NBA معلق بازی در تاریخ 11 مارس و این اولین بار بود که ورزش حرفه ای لیگ برتر به انجام این کار. آیا ما می دانیم اقتصادی درد آنها تحمل کرده اید?

Safo: بازیکنان توافق به 25% کاهش پرداخت با مفاد چنگ می زنند برخی از این پول بعدا. لیگ است که از دست دادن میلیاردها دلار درآمد.
فقط به شما یک ایده: NBA TV قرارداد به ارزش 24 میلیارد دلار. و آن را گزارش می کند 40 درصد از درآمد خود را از طرفداران در عرصه. که میلیاردها دلار است که در آینده نه هر زمان به زودی

Brancaccio: و آنچه در مورد بیس بال ؟ آن را حتی نمی کنید برای شروع آن فصل به طور منظم? آن را باید یکی است ؟

Safo: بیس بال وجود ندارد و در عین حال. بازیکنان و صاحبان نمی تواند به نظر می آیند و شروع به بازی. آنها صحبت کرده ام برای چهار هفته است.

تام Ricketts صاحب توله شیکاگو رفت و در ESPN شنبه و گفت: این مقیاس از ضرر و زیان است "کتاب مقدس." در فصل گذشته لیگ اصلی بیس بال در آورده تقریبا 11 میلیارد دلار با توجه به فوربس. Ricketts می گوید درآمد در حال حاضر $0.

هر دو طرف می خواهید بیس بال عقب. بازیکنان می خواهند دیگر برنامه است. صاحبان می خواهید کوتاه شده و آنها می خواهند یک دسته از کاهش پرداخت. در یک نقطه وجود دارد صحبت از شروع در ماه ژوئیه اما تا کنون هیچ معامله.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن