NBCUniversal می پیوندد جریان نزاع با جدید طاووس خدمات

رسانه های بزرگ شرکت ها همچنان به مبارزه برای جلب توجه بسیاری از مردم پناه در خانه. این هفته NBCUniversal جدی ب

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

رسانه های بزرگ شرکت ها همچنان به مبارزه برای جلب توجه بسیاری از مردم پناه در خانه. این هفته NBCUniversal جدی با آن جریان ویدئو جدید از خدمات به نام طاووس در دسترس رایگان شروع شنبه به افرادی که برای پرداخت Comcast Xfinity اینترنت و یا تلویزیون. هر کس دیگری که علاقه مند می تواند در پیوستن به ماه ژوئیه با یک تنوع از گزینه های عضویت رایگان برای $9.99 در هر ماه.

طاووس خواهد شد از ویژگی های یک کتابخانه از NBCUniversal مطالب از خود نشان می دهد مانند "دفتر" به مانند فیلم "پارک ژوراسیک." کاربران همچنین می خواهد دسترسی سریع به اواخر شب نشان می دهد با جیمی فالون و Seth Meyers.

اما وقتی که می آید به محتوای اصلی "واقعیت این است که در حال حاضر طاووس ندارد بسیاری از پرهای جدید" گفت: Dominic Patten سردبیر ارشد و رئیس منتقد مهلت.

او می گوید: با توجه به تولید تاخیر ناشی از کوروناویروس برخی از نشان می دهد راه اندازی شده اند تحت فشار قرار دادند.

این سرویس نیز فاقد آن چه بوده است عمده نقطه فروش در این تابستان با به تعویق افتادن بازی های المپیک است.

اما طاووس می تواند به چیزی ناخواسته در این جریان سرویس با یک سنتی بسته کابل می گوید: مایکل پچر یک تحلیلگر با Wedbush اوراق بهادار.

"این رفتن به مهاجرت به کابل با یک اشتراک. این چیزی است که ما واقعا می خواهید" پچر گفت.

به دلیل دستکاری تمام کسانی که اشتراک و کلمه عبور کاهش به شراب خواری-مشاهده زمان و هزینه اشتراک اضافه می کردن.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن