NBCUniversal راه اندازی طاووس جریان خدمات

Netflix گزارش نتایج آن در آخرین سه ماهه پس از بسته شدن بل پنج شنبه اما با شروع چهارشنبه این حال یکی دیگر از رق

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

Netflix گزارش نتایج آن در آخرین سه ماهه پس از بسته شدن بل پنج شنبه اما با شروع چهارشنبه این حال یکی دیگر از رقیب جدید. NBCUniversal جدید, جریان, خدمات طاووس است راه اندازی به طور گسترده ای پس از اجرای محدود در ماه آوریل است.

وجود دارد سه ردیف عضویت: یکی که کاملا رایگان و پشتیبانی شده توسط تبلیغات آگهی پشتیبانی عضویت در حق بیمه با گسترش محتوا برای 4.99 $در ماه و آگهی رایگان عضویت در حق بیمه برای $9.99 در ماه است.

این سرویس می پیوندد رو به رشد و فزاینده ای گیج کننده فهرستی از برنامه های در جریان با کسانی که جدید HBO Max Quibi و دیزنی+ رقابت در برابر Netflix, Hulu و Amazon Prime.

"آنها در اصل برنامه ریزی شده بود به استفاده از بازی های المپیک و برخی از دیگر حوادث زندگی می کنند که قرار بود از تلویزیون پخش شود در ان بی سی به بازار آن گفت:" eMarketer تحلیلگر راس Benes. "است که باعث می شود راه اندازی [از طاووس] نوع دشوار است."

همه گیر نیز متوقف شده تولید اکثر محتوای اصلی برنامه ریزی شده برای این سرویس هر چند آن راه اندازی خواهد شد با تعداد کمی از جدید تیتر نشان می دهد مانند "دنیای جدید است." از همه مهمتر گفت: Benes آن خواهد آمد با بسته بندی کتابخانه قدیمی ان بی سی جهانی و محتوا.

در حالی که "دوستان" بود مجوز برای HBO حداکثر و عناوین مانند "دفتر" "E. T." و "بازگشت به آینده" باقی خواهد ماند در Netflix بکشد در کوتاهمدت طاووس خواهد باید "ژوراسیک پارک" "پدرخوانده" سه گانه "Parks and Recreation" و هزاران ساعت کلاسیک محتوا در راه اندازی.

تحلیلگر Wedbush مایکل پچر گفت که با مردم به تماشای آنقدر محتوای بیشتر در این بیماری همه گیر تر وجود دارد اتاق را برای بازیکنان جدید برای دریافت toehold, حتی به عنوان بازیکنان بزرگ مانند Netflix گسترش رسیدن به خود را.

"من به پایان رسید Netflix بکشد. من انجام می شود. من تماشا کرده ام همه چیز را," او گفت:. "بنابراین ما در حال شروع به شعبه."

در ماه های اخیر مصرف کنندگان افزایش تعداد پخش آنلاين اشتراک آنها پرداخت و گفت: Steve Nason مدیر پژوهش با Parks Associates.

"اما وجود خواهد آمد که نقطه شکستن در برخی از نقطه," او گفت: با توجه به ادامه چالش های اقتصادی بسیاری از آمریکایی ها در صورت. "آنها در حال رفتن به شروع به وزن است که خدمات را به نگه داشتن آنهایی که به ریختن."

طاووس می تواند یک مزیت با قیمت های حساس به مصرف کنندگان خود را با سرویس رایگان هر چند در ابتدا آنها باید قادر به پیدا کردن آن است. با توجه به ادامه مذاکرات قرارداد نرم افزار نیست و در عین حال در دسترس در Roku یا آمازون آتش دو محبوب ترین جریان دستگاه در امریکا است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن