NBKC وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

بررسی اجمالی با وجود اینکه یک جامعه کوچک بانک فقط با 300 کارکنان NBKC است که مجاز به ارائه وام های مسکن در ت

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

بررسی اجمالی

با وجود اینکه یک جامعه کوچک بانک فقط با 300 کارکنان NBKC است که مجاز به ارائه وام های مسکن در تمام 50 ایالت. و به نظر می رسد دستیابی به موفقیت در این زمینه است.

NBKC است که به شدت در بررسی مشتری سیستم عامل و نشان داد رقابتی نرخ وام مسکن در مقایسه با. این شهر همچنین دارای درجه اول ابزار دیجیتال است که می تواند صفحه اصلی وام فرایند بسیار ساده تر است. که گفت: NBKC تنها چهار شاخه. و همه آنها در داخل یا اطراف شهر کانزاس. بنابراین اگر شما می خواهید برای مقابله با کسی که چهره به چهره, گزینه های محدود هستند. NBKC نیز کمی کمتر رقابتی برای کاهش اعتبار وام گیرندگان و ارائه نمی USDA وام. اما برای مردم نه در آن شرایط NBKC می تواند یک انتخاب خوب. آن را به ارزش گرفتن یک شخصی رای از NBKC وب سایت برای دیدن اگر این وام دهنده به شما ارائه می تواند یک معامله خوب وام مسکن خود را.

مقایسه NBKC نرخ وام مسکن

NBKC باعث می شود آن را آسان تر برای پیش نمایش خود را در نرخ وام مسکن از بسیاری از وام دهندگان دیگر. شما نمی خواهد می دانم که شما دقیق رای دادن تا زمانی که شما صحبت کردن با یک افسر وام, اما شما می توانید یک برآورد شخصی در ثانیه است. فقط پاسخ به چند سؤال کلی از جمله:

  • دولت که در آن شما در حال خرید
  • شما به احتمال زیاد نمره های اعتباری
  • نوع و قیمت خانه
  • پرداخت مبلغ

شما به طور معمول پنج نرخ های مختلف برای هر نوع وام. این نرخ بر اساس چگونه بسیاری از "امتیاز وام مسکن" شما می خواهید — به معنی چقدر اضافی شما می خواهم به پرداخت در صف مقابل برای یک نرخ پایین تر در وام مسکن خود را.

30 سال ثابت نرخ وام مسکن برآورد در بانک ها

 
NBKC وام مسکن
Quicken Loans
ولز فارگو
تعقیب و گریز
نرخ بهره1
3.375% 3.375% 3.375% 3.0%
APR2
3.456% 3.617% 3.49% 3.093%
امتیاز وام مسکن3
1.0 1.875 0.375 1.0
ماهانه P&I, پرداخت
$884 $884 $884 $843

نرخ های نشان داده شده در اینجا در حال حاضر به عنوان از 05/07/2020. ماهانه اصل و پرداخت سود بر اساس قیمت از 250.000 دلار و پرداخت 20 درصد برای یک خانه واقع در واشنگتن است.

این اعداد به یک تصویر لحظهای به معنای برای مقایسه کلی تنها. خود را در هزینه های وام مسکن متفاوت خواهد بود بسته به وام خود را به امور مالی خود را به اقتصاد و عوامل دیگر.

بررسی نرخ جدید (May 8th, 2020)

NBKC وام دهنده وام مسکن بررسی برای سال 2020

برخی از وام دهندگان وام مسکن باید بارهای از مشتریان ناراضی و برخی نسبتا کمی. NBKC است که در گروه دوم است.

در همه جا شما نگاه کنید برای مشتری آنلاین, بررسی NBKC طرفداران در نیروی. آن فرمول برنده ممکن است به ترکیبی از تکنولوژی های موثر و قوی انسانی و پشتیبانی. قطعا بسیاری اشاره کرده اند که کارایی و مفید از NBKC افسران وام.

NBKC Mortgage Satisfied Customers, NBKC Mortgage Review from The Mortgage Reports

NBKC نقل از بررسی های فوق العاده را در سایت خود و ما قادر به تایید کسانی که ادعا می کند در سیستم عامل های مختلف

این وام دهنده نمی باید بیش از حد بسیاری از اشکالاتی. اما شایان ذکر است که NBKC ممکن است مفید باشد اگر شما از sub-par اعتباری. این بانک به طور کلی تنها می پذیرد وام گیرندگان وام مسکن با 620 نمره های اعتباری و یا بالاتر.

و اگر شما می خواهید به صحبت کردن با یک وام مسکن حرفه ای چهره به چهره, شما ممکن است از شانس. NBKC تنها شاخه در کانزاس سیتی.

NBKC هزینه استاندارد منشاء هزینه از $675 در کنار دیگر شخص ثالث هزینه های اختتامیه. اما آن waives که هزینه برای مشتریان که واجد شرایط برای وام.

و با توجه به بازاریابی در برخورد این بانک با خرده فروش Costco دومی اعضا می توانند دریافت تخفیف های قابل توجهی که در هزینه. چقدر اعضای صرفه جویی خواهد شد بستگی به وضعیت عضویت خود را.

کار با NBKC

اگر شما راحت با تکنولوژی کار با NBKC باید آسان باشد. آن را به نظر می رسد سیستم های شهودی و آسان برای استفاده و بسیار موثر است. و آنها با تمام قابلیت های شما می خواهم انتظار از دیجیتال وام دهنده.

NBKC دارای یک برنامه برای دستگاه های تلفن همراه, الکترونیکی, امضا, قابلیت ثبت اسناد از راه دور و پیام رسانی امن.

این سیستم در حال حمایت فعال افسران وام که در دسترس هستند از طریق تلفن به ارائه اطلاعات مشاوره و راهنمایی.

اگر شما ترجیح می دهند شما می توانید با تماس با یک افسر وام از سمت راست شروع. او خواهد شد و سپس شما ارسال فرم درخواست وام را برای شما به صورت کامل و بازگشت. و شما می توانید انجام تمام مراحل از طریق تلفن و ایمیل.

فقط کسانی که زندگی می کنند نزدیک به کانزاس سیتی به احتمال زیاد دسترسی به یک آجر و ملات محل.

خدمات مشتری و وام خدمات

NBKC است معتبر کسب و کار با اداره کسب و کار بهتر. و بعد ما بررسی می شود, آن را تا به حال بالاترین امتیاز وجود دارد (A+).

که نمی شدید غیر معمول برای یک وام دهنده خوبی است هر چند مقدار زیادی سقوط کوتاه است. آنچه که نادر است که NBKC نیز پنج-خارج-از-پنج-ستاره امتیاز در بخش نظرات مشتری در BBB.

و آن را فقط به BBB سایت که در آن NBKC می درخشد. این می شود همان رتبه بالا در Zillow و اعتباری سرنوشت وب سایت. آن را حتی می شود چهار نفر از پنج ستاره در Yelp از.

متاسفانه, آن را غیر ممکن است برای ما به رتبه NBKC رضایت مشتری در یک سمت-توسط-جانبی اساس با وام دهندگان دیگر. چرا که آن را بیش از حد کوچک به نظر می رسد در J. D. Power را 2019 وام مسکن منشاء بررسی.

شرکت
وام مسکن Originations4
CFPB شکایت5
شکایت در هر 1000 وام مسکن6
2019 JD قدرت امتیاز7
NBKC وام مسکن
11,500 0 0.0 Not rated
Quicken Loans
396,000 170 0.43 880/1,000
ولز فارگو
312,000 419 1.34 837/1,000
تعقیب و گریز
155,000 202 1.30 850/1,000

هیچ شکایات مشتریان در NBKC?

یک جستجو از مصرف کننده شکایت پایگاه داده های اجرا شده توسط مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) کشف صفر شکایت تحت نام "NBKC," NBKC بانک" و یا "بانک ملی کانزاس سیتی است." نیز وجود دارد هیچ بازدید تحت "عامری-شرکت ملی" که بانک تابعه.

برای یک مشتری تنها از هزاران بسیاری را ساخته اند یک شکایت به CFPB باور نکردنی به نظر می رسید.

بنابراین ما در بررسی با NBKC. و یک سخنگو تایید کرد که او غافل از هر. بنابراین ما باید فرض کنیم که این وام دهنده است که واقعا قابل توجه (و احتمالا منحصر به فرد) در این رابطه است.

وام محصولات در NBKC

اگر NBKC دارای تخصص آن را احتمالا وام. و وام های مسکن در دسترس هستند برای جانبازان و زمان خدمات اعضا و ارائه صفر پرداخت و نرخ های رقابتی.

اما NBKC دارای مجموعه ای دیگر از وام های رهنی بیش از حد. شانس هستند که شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن آنچه شما می خواهید در میان آنها است.

NBKC کامل نمونه کارها وام مسکن وام شامل:

  • نرخ ثابت وام — NBKC ارائه می دهد نرخ ثابت وام مسکن (FRMs) که آخرین 10, 15, 20 و یا 25 سال — به عنوان به خوبی به عنوان محبوب ترین انتخاب از 30 سال
  • تنظیم نرخ وام — قفل در نرخ بهره پایین تر از استاندارد نرخ بازار برای چند سال اول. پس از آن نرخ بهره خود را می توانید افزایش یا کاهش در هر سال. بسیاری از افراد قفل برای مدت پنج سال به عنوان شناخته شده 5/1 بازو
  • وام و حمایت توسط وزارت امور کهنه سربازان این صفر-پایین-پرداخت وام ها در دسترس واجد شرایط اعضای نظامی و جانبازان
  • FHA وام — با حمایت اداره مسکن فدرال FHA وام انعطاف پذیر تر اعتبار مورد نیاز است اما اغلب از نیاز شما را به پرداخت وام مسکن بیمه
  • ادم تنومند و بدقواره وام — قرض دهید بیش از بسیاری از وام های مسکن اجازه می دهد. حد فعلی غیر از ادم تنومند و بدقواره وام $510,400

کسانی که فاقد شرایط لازم برای وام و اما چه کسی باید نسبتا کوچک پس انداز ممکن است پیدا کردن یک FHA وام جذاب است. این دولت تضمین وام مسکن نیاز به پرداخت به عنوان کمی تا 3.5 درصد از قیمت خرید.

و برای خریداران است که واجد شرایط برای وام های معمولی (یک حمایت فانی می و فردی مک) NBKC ارائه می دهد و این استاندارد نرخ ثابت یا قابل تنظیم نرخ وام مسکن. مدت طول 10 تا 30 سال در دسترس هستند و NBKC نرخ وام مسکن اغلب رقابتی است.

NBKC ارائه نمی کند وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن. این وام با حمایت وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه می دهد پرداخت صفر در واجد شرایط روستایی و مناطق حومه. در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند یک مناسب برای شما, شما باید با دیگر وام دهندگان وام مسکن.

ببینید چه برنامه وام شما واجد شرایط برای امروز (May 8th, 2020)

کاستکو برنامه وام مسکن و NBKC

NBKC یکی از تعداد انگشت شماری از وام دهندگان در Costco برنامه های وام مسکن. این برنامه در دسترس به Costco اعضای اساسا مانند یک سایت مقایسه نرخ وام مسکن. این اجازه می دهد تا شما در اطراف مغازه با چند وام دهندگان مختلف در یک بار به مقایسه نرخ ها و هزینه ها.

بزرگترین سود به کاستکو برنامه های وام مسکن است که برای اجرایی و ستاره طلا, اعضای, که پرداخت کاهش دهنده هزینه فقط $350 و 650 دلار بود.

بنابراین اگر شما یک رده بالا Costco عضو به دنبال NBKC وام مسکن, آن را به ارزش چک کردن کاستکو سایت برای دیدن اینکه آیا شما می توانید دسترسی NBKC از طریق آنها و صرفه جویی در برخی از پول در جدول بسته. شما حتی می توانید بررسی نرخ از چند وام دهندگان دیگر به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله در حالی که شما وجود دارد.

NBKC وام مسکن پرسش های متداول

چه NBKC برای ایستادن ؟

NBKC مخفف "بانک ملی کانزاس سیتی است." همانطور که از نام آن پیداست NBKC تنها مکان فیزیکی محلی به شهر کانزاس. اما وام مسکن مشتریان می توانند با دریافت وام از NBKC در هر حالت با استفاده از آنلاین یا از طریق تلفن.

است NBKC FDIC بیمه?

NBKC شده است FDIC بیمه شده از زمان تاسیس آن در سال 1999. FDIC بیمه محافظت از مشتری سپرده در بانک ها مانند NBKC در مورد بانک باید همیشه شکست.

است NBKC بانک حلال است ؟

آن را ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای دریافت وام مسکن از بانک ملی از کانزاس سیتی" اگر شما زندگی می کنند در هر نقطه دیگر از کانزاس است. اما NBKC است که ارزش یک نگاه بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند. این مجوز را به من قرض بدهید در تمام 50 ایالت و دارای شهرت بسیار عالی برای خدمات به مشتریان و نرخ مقرون به صرفه. NBKC خوب است به خصوص برای افرادی که فن آوری آن را به عنوان بزرگ دیجیتال قابلیت بانکی و وام به مشتریان.

چه خوب است نرخ وام مسکن در حال حاضر ؟

امروز نرخ وام مسکن در حال نوسان بسیار بیشتر از حد معمول است. اما به طور کلی آنها بوده است معلق در هوا در نزدیکی یا پایین تاریخی. در این محیط مهم این است که دانستن زمانی که به قفل. اگر شما می خواهید برای پیدا کردن پایین ترین نرخ نگه داشتن چشم در اخبار خود به نقل از میزان در یک روز زمانی که به طور متوسط پایین هستند. سپس انتخاب بهترین نقل قول ها و قفل کردن با وام دهنده.

چه نقاط در یک وام مسکن ؟

امتیاز وام مسکن نیز به نام "امتیاز تخفیف" یا "امتیاز وام مسکن" اجازه دهید به شما خرید کردن نرخ بهره خود را. یک نقطه معمولا هزینه 1 ٪ از مبلغ وام پرداخت شده در بسته و خود را کاهش می دهد نرخ وام مسکن در حدود 0.25%. بنابراین برای مثال اگر NBKC ارائه شده شما 3.5 درصد نرخ وام مسکن در 250.000 دلار وام شما ممکن است قادر به خرید یک نقطه برای 2500 دلار و کاهش نرخ خود را به 3.25%.

است Costco وام مسکن خوب است ؟

کاستکو وام مسکن برنامه نمی کند در واقع ارائه وام. آن را کمک می کند تا وام گیرندگان مقایسه نرخ از چند وام دهندگان مختلف در یک بار از جمله NBKC, CrossCountry وام مسکن متقابل اوماها آزادی وام مسکن و چند نفر دیگر. واجد شرایط Costco اعضا می تواند صرفه جویی در هزینه های وام خود را به عنوان Costco محدود کردن مقدار وام دهندگان می تواند به عنوان بخشی از برنامه خود را.

که در آن شما می توانید یک وام مسکن با NBKC?

بانک ملی, کانزاس, شهرستان NMLS ID: 409631

شما می توانید درخواست برای یک NBKC وام مسکن در هر نقطه در امریکا است. این مجوز در تمام 50 ایالت.

اما شما تنها قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک وام مسکن در فرد اگر شما زندگی می کنند در فاصله قابل توجه از شهر کانزاس. که تنها جایی NBKC عمل فیزیکی محل شعبه.

NBKC وام مسکن محل شعبه

NBKC Branch Locations, NBKC Mortgage Lender Review from The Mortgage Reports

NBKC — که قبلا در بانک ملی از کانزاس سیتی — تنها محل شعبه در آن خانه شهرستان

در غیر این صورت شما باید برای استفاده از هر دو فن آوری های آنلاین و یا تلفنی و خدمات پست الکترونیکی. خوشبختانه که فن آوری های آنلاین بسیار عالی است. و آن را حمایت همان مفید افسران وام شما را با معامله در تماس — مهم نیست که چگونه شما اعمال می شود.

است NBKC بهترین وام دهنده وام مسکن برای شما ؟

ما همیشه به دنبال هر دو جوانب مثبت و منفی هنگامی که ما بررسی یک وام دهنده وام مسکن. اما این نادر است که ما می توانیم کمی به انتقاد همانطور که در این NBKC وام دهنده وام مسکن بررسی است.

مگر اینکه شما مصمم به یک فرد وام گرفتن از تجربه و زندگی نمی کنند در نزدیکی شهر کانزاس وجود دارد یک تغییر خوب NBKC می تواند خوب وام دهنده وام مسکن برای شما.

اما همیشه به یاد داشته باشید به مقایسه نرخ شخصی از چند وام دهندگان مختلف قبل از انتخاب. همانطور که شما در بالا می بینید هر وام دهنده به اتهام نرخ های مختلف برای همان نوع وام.

پیدا کردن خود را در نرخ پایین با استفاده از لینک زیر.

بررسی نرخ جدید (May 8th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن