محله ای که فروشگاه ها نابود شدند تبدیل به مواد غذایی بیابان یک شبه

در بسیاری از محله ها که دیده اند غارت و خرابکاری در طول هفته گذشته ساکنان در حال حاضر سمت چپ با چند — اگر هر —

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

در بسیاری از محله ها که دیده اند غارت و خرابکاری در طول هفته گذشته ساکنان در حال حاضر سمت چپ با چند — اگر هر — فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و دیگر ضروری کسب و کار. که ساخته شده است حتی سخت تر توسط این واقعیت است که بسیاری از فروشگاه ها نیز بسته به دلیل بیماری همه گیر.

وجود دارد 6-مایل طولانی راهرو تجاری در جنوب مینیاپولیس به نام دریاچه و آن نابود شده است.

"ما دیگر داروخانه ها در جامعه ما" گفت: ZoeAna مارتینز که با این نسخهها کار برای دریاچه خیابان, شورای انجمن کسب و کار. "ما دیگر ایستگاه های گاز نیز هست. ما بزرگترین فروشگاه های مواد غذایی نیز از بین رفته اند" مارتینز گفت. "در حال حاضر جامعه ما زندگی می کنیم در یک غذا کویر که یک شبه اتفاق افتاده."

در مینیاپولیس و سنت پل صدها نفر از کسب و کارهای آسیب دیده اند و یا به زمین سوخته. همان اتفاق در شهرستانها در سراسر کشور.

"تقریبا نیمی از یک شهر بلوک به طور کامل سوخته یکشنبه شب گفت:" Bea سوار موقت مدیر اجرایی جدید کنزینگتون توسعه جامعه Corp. یک محله در فیلادلفیا. داروخانه bodegas, لباس, فروشگاه, چک-تجاری لکه — همه از بین رفته اند. و این زیان صدمه گروه های خاص بیش از دیگران است.

"خانواده های کم درآمد که underbanked به طوری که آنها با تکیه بر بررسی-تجاری کسب و کار آنها قطعا احساس تنگنا" سوار گفت.

همچنین افرادی که نمی باید ماشین را به درایو به یک دست نخورده فروشگاه در حومه شهر. و سالمندان که ممکن است به اطراف مشکل و که به احتمال زیاد به نیاز به نسخه پر شده است.

"این همه در پس زمینه به عنوان بیماری همه گیر است که هنوز هم بسیار با ما و برخی از کسب و کار تا به حال محدود درجه خاصی از عملیات آنجا که گفت:" تابیتا Montgomery, مدیر اجرایی Powderhorn پارک محله ارتباط در مینیاپولیس.

گروه های اجتماعی و کلیساها در حال تلاش برای پر کردن شکاف با اهدا لوازم, اما, که در کوتاه مدت حل کنند. و مونتگمری گفت که او فکر می کند این محله را زخم این لحظه برای چند دهه و حتی یک فروشگاه در حال بازسازی است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن