جدید زنجیره تامین در طول بحران همه گیر: به اندازه کافی قوطی مواد غذایی

در جهان مدرن از پایین-موجودی و تولید غیر منتظره افزایش تقاضا به ارمغان آورده بحرانی کمبود در COVID-19 تست کیت

توسط AKHBAREMAAAA در 4 مرداد 1399

در جهان مدرن از پایین-موجودی و تولید غیر منتظره افزایش تقاضا به ارمغان آورده بحرانی کمبود در COVID-19 تست کیت هواکش و در حال حاضر قوطی برای مواد غذایی است. عمده فروشی تولید کنندگان و توزیع کنندگان در حال اجرا هستند از قوطی های خالی برای بسته nonperishable مواد غذایی است که بسیاری از آمریکایی ها در حال خرید به صورت فله.

"به خصوص در آماده به خوردن وعده های غذایی مانند فلفل قرمز, سوپ و گوشت های آماده" گفت: James Kwon, مدیر عامل شرکت فناوری و لجستیک شرکت ePallet. "قوطی در تامین کوتاه مدت هستند."

به طور خاص, مواد اولیه مانند فولاد و قلع از چین کمیاب به عنوان ساخته شده در چین-برچسب که در قوطی های مواد غذایی. تکواندو گفت: یک تولید کننده مواد غذایی تا به حال برچسب ارسال توسط هواپیما به جای کشتی به آنها را به سرعت. هنوز کنسرو موارد است که به طور معمول ممکن است در دسترس نیست و فقط برای یک یا دو هفته در حال حاضر با تاخیر برای ارائه چالش به خطر جمعیت است که بستگی به مواد غذایی کنسرو شده.

"شهروندان ارشد schoolkids که نیاز به این مواد غذایی اضطراری بسته و به تازگی بیکار" Kwon گفت. "در انتظار یک ماه به سه ماه است که فقط غیر واقعی است."

و به همه گیر بدتر نظرسنجی ها نشان می دهد تقاضا برای nonperishable مواد غذایی است که خونتان دوباره. تجزیه و تحلیل ترافیک شرکت جمهوري اسلامي ايران می گوید: به طور کلی فروشگاه مواد غذایی خرید تا 13 درصد بیش از سال گذشته اما سوپ فروش 25 درصد بالاتر است.

"من نمی خواهد کاردانی با اوج تابستان به هنگامی که مردم می خواهم به خرید چیزهایی مانند سوپ شیر تغلیظ شده یا کنسرو چیلی" گفت: جوآن Driggs جمهوري اسلامي ايران معاون رئیس جمهور. "اما سطح فروش برای این محصولات هستند به طور قابل توجهی."

هنوز از منظر کسب و کار ممکن است حس را برای سوپ و می تواند شرکت ها را به سرمایه گذاری مقدار زیادی از پول به افزایش تولید با توجه چیزهایی که ممکن است بازگشت به حالت عادی شاید یک سال.

"همه ما می خواهیم آن را به بازگشت به راه آن بود گفت:" رودی Leuschner زنجیره تامین مدیریت استاد در دانشگاه راتگرز. "من هم فکر نمی کنم که این همه بیش از آن که مردم در حال رفتن به نگه داشتن احتکار هفته از غذا در خانه خود را."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن