نیویورک مشخص شده است در یک برنامه برای بازگشایی. آنچه در آن است ؟

ایالت نیویورک تنظیم شده است برای شروع تدریجی بازگشایی ماه آینده. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو مشخص محتاط طرح یکش

توسط AKHBAREMAAAA در 8 اردیبهشت 1399

ایالت نیویورک تنظیم شده است برای شروع تدریجی بازگشایی ماه آینده. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو مشخص محتاط طرح یکشنبه.

بازار را نانسی مارشال-Genzer زیر است جزئیات این طرح است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

  • شمال ایالت نیویورک خواهد بازگشایی اولین احتمالا پس از مه 15.
  • شهر نیویورک را در یک جدول زمانی کندتر.
  • ساخت و ساز و شرکت های تولیدی خواهد بود که برای اولین بار کسب و کار برای بازگشایی شده است.
  • هیچ بخشی از دولت اجازه خواهد داشت برای باز کردن جاذبه های است که می رسم بسیاری از بازدید کنندگان خارج.

در زیر یک ویرایش متن مارشال-Genzer گفتگو با بازار را کیمبرلی Adams.

نانسی مارشال-Genzer: رژیم صهیونیستی است. کومو روز یکشنبه گفت که نیویورک را بازگشایی در مراحل. ساخت و ساز و شرکت های تولیدی خواهد بود که برای اولین بار کسب و کار برای باز کردن چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد به گسترش ویروس. مرحله دوم شامل شرکت هایی است که بیشتر ضروری است و کسانی که با کم خطر عفونت در محل کار. کسب و کار باید به آمده تا با برنامه ای برای محافظت از مشتریان و کارگران و کاهش خطر ابتلا به عفونت.

کیمبرلی Adams: و آنچه در مورد شهر نیویورک است که تا به حال در بسیاری از موارد در ایالات متحده آمریکا تا کنون ؟

مارشال-Genzer: آن را برای رفتن به یک کندتر جدول زمانی. مقدار زیادی بستگی به بستری شدن در بیمارستان و عفونت نرخ. و رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید او برای هماهنگ کردن چیزهایی مانند حمل و نقل عمومی و بازگشایی پارک ها و سواحل با کشورهای همسایه.

آدامز: و چه زمان در اینجا برای بقیه از دولت ؟

مارشال-Genzer: رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید ایالت جوامع می تواند باز دوباره تا پس از مه 15. هنگامی که یک منطقه از دولت می بیند دو هفته کاهش بستری برای COVID-19 آن می توانید شروع تدریجی دوباره باز کردن. اما کومو می گوید وجود خواهد داشت دو هفته در بین هر فاز به مطمئن شوید که وجود ندارد افزایش نرخ ابتلا به عفونت و بستری شدن در بیمارستان.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب