NFL اذعان به این اشتباه بود در بازیکن تظاهرات

پنج روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس, NFL کمیسر راجر Goodell وزن در برای اولین بار. "معترض

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

پنج روز پس از کشته شدن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس, NFL کمیسر راجر Goodell وزن در برای اولین بار.

"معترضان' واکنش ها به این حوادث منعکس کننده درد و خشم و سرخوردگی است که بسیاری از ما احساس" او گفت:.

برخی از بازیکنان و NFL منتقدان به نام بیانیه ای که ریاکارانه است.

"وجود دارد نوع از هیچ حرکت مناسب برای راجر Goodell را در این وضعیت. اما رک و پوست کنده خود او را در آن محل و NFL قرار داده و خود را در آن محل" گفت: Kavitha, Davidson, ورزشی, نویسنده و پادکست میزبان برای ورزشی.

Khezri شد صورت مسئله در سال 2016 زمانی که او شروع به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به کشتار مردم توسط پلیس است.

که در سال Kaepernick شروع شد کارفرمایی برای San Francisco 49ers. پس از شروع به زانو در طول سرود ملی, تیم خود را قطع او را سست در پایان فصل است.

"واضح است khezri پرداخت قیمت نهایی از نظر حرفه ای او" گفت: Charles K. راس استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات در دانشگاه می سی سی پی و نویسنده کتاب "خارج از خط: آفریقایی-آمریکایی ها و ادغام در لیگ ملی فوتبال."

در نهایت صاحبان تیم دیدم Kaepernick به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز با توجه به اختلاف نظر او تولید شده و آنها در حال آنهایی که نوشتن چک. راس گفت که قدرت پویا در NFL باقی مانده است.

"زمانی که شما احساس می کنید مانند شما می توانید نوع از فشار خود را از نیروی کار در اطراف و شما هنوز هم باید کنترل, چرا شما باید به نگرانی در مورد ، شما انجام آنچه شما می خواهید به انجام," او گفت:.

چه لیگ و تیم احساس می کنید مجبور به انجام در حال حاضر نشان دادن حمایت برای مبارزه علیه خشونت پلیس.

ریچارد Lapchick مدیر موسسه برای تنوع و اخلاق در ورزش در دانشگاه مرکزی فلوریدا می گوید پس از سال 2016 NFL آغاز شده و عدالت اجتماعی برنامه های آموزشی.

"هنگامی که من شنیده ام راجر Goodell می گویند این من احساس نمی انتقادی از این همه من فکر کردم آن بود که بخشی از آنچه آنها انجام شده است," او گفت:.

پس از جورج فلوید مرگ NFL به نظر می رسد بیشتر آگاه از نیاز به حفاظت از درآمد خود و تصویر خود را تغییر دهید. در روزهای اخیر یک گروه از بازیکنان برجسته تبدیل شده تا فشار بر Goodell و لیگ به می گویند ، Goodell پاسخ با انتشار یک ویدئو بیشتر به شدت محکوم نژاد پرستی و ظلم و ستم از آمریکایی های سیاه و سفید.

"ما در لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض" Goodell گفت.

در مماشات با کسانی که بازیکنان Goodell به راه رفتن در یک خط خوب گفت دیویدسون است.

"ترس همیشه خاموش کردن آن دلار تبدیل کردن افرادی که شما مشاهده به عنوان بسیاری از نظر مالی با ارزش به پایه فن خود را," او گفت:.

Goodell گرفتن برخی از ستایش برای انجام بیشتر, اما در بیانیه اخیر خود به او اشاره نمی khezri با نام. 32 ساله و کارفرمایی آغاز شده که در یک سوپر باول است که هنوز هم از کار.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب