هیچ توده-پرداخت مبلغ مورد نیاز در COVID وام مسکن تحمل برنامه: FHFA

FHFA روشن: $17k+ یکجا پرداخت شد هرگز در نظر گرفته شده وام مسکن تحمل است ناگهان یک موضوع برای ایالات متحده مالک

توسط AKHBAREMAAAA در 15 اردیبهشت 1399

FHFA روشن: $17k+ یکجا پرداخت شد هرگز در نظر گرفته شده

وام مسکن تحمل است ناگهان یک موضوع برای ایالات متحده مالکان است.

این کمی استفاده می شود کوتاه مدت است و در حال حاضر یک معامله بزرگ برای میلیون ها نفر از وام گیرندگان وام مسکن که از دست رفته یک یا چند پرداخت های ماهانه.

بیش از 3.5 میلیون وام مسکن وام گیرندگان خواسته بود برای تحمل که از اواخر ماه آوریل با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

و در عین حال هنوز هم وجود دارد برخی از عدم قطعیت به عنوان به چگونه تحمل فرایند در واقع کار می کند.

خواهد مالکان مدیون یک مبلغ یکجا از بازگشت پرداخت در سال 30 — در مورد $17,000 در یک 300.000 دلار وام ؟

آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) گام خود را به آدرس سردرگمی در این هفته با تبیین چگونه تحمل بازپرداخت قصد دارد کار را برای صاحب خانه.

شما نمی خواهد که به بازپرداخت تمام پرداخت های از دست رفته در یک بار

به یاد داشته باشید و تحمل معنا نیست بدهی های وام مسکن کاهش می یابد. تمام پول بدهکار به وام دهنده است که هنوز هم بدهکار است. چه تغییر برنامه بازپرداخت.

"تحمل معنا نیست که پرداخت خود را ببخشند یا پاک شده" توضیح می دهد که مصرف کننده حمایت مالی اداره است. "شما هنوز هم نیاز به بازپرداخت هر از دست رفته و یا کاهش می یابد پرداخت در آینده است."

راه های مختلفی وجود دارد برای بازپرداخت وام پس از تحمل به پایان می رسد.

 • برنامه پرداخت. شما در بازپرداخت وام با ساخت بزرگتر پرداخت ماهانه یک بار تحمل به پایان می رسد
 • تغییرات وام. وام دهنده تغییرات شرایط وام. شاید نرخ بهره را می توان کاهش می یابد, وام بلند مدت طولانی و یا هر دو. شما می تواند به کاهش پرداخت های ماهانه خود را در دسترس نباشد در حالی که هنوز پرداخت برترین مبلغ
 • مبلغ یکجا بازپرداخت. شما می توانید اگر شما انتخاب بازپرداخت کل از دست رفته و مقدار را به عنوان یک مبلغ یکجا یک بار COVID تحمل دوره است ،

بسیاری از صاحب خانه ها می ترسید آنها را مدیون تا به ارزش 12 ماه از پرداخت در پایان مدت وام. این بدان معناست که در سال 30 از 30 سال ثابت 300.000 دلار وام شما نیاز به آمده تا با نزدیک به $17,000 یا از دست دادن خانه خود را.

یکجا بازپرداخت ممکن است مورد نیاز تحت عنوان "عادی" شرایط. اما آن را به سختی به یک راه حل عملی برای وام گیرندگان که گذاشته شده و یا قرار دادن بر کاهش پرداخت با توجه به COVID-19.

خوشبختانه وام گیرندگان نمی خواسته می شود را یکجا بازپرداخت خود را برای coronavirus شکیبایی گفت: FHFA در دوشنبه 27 آوریل ، حداقل نه وام گیرندگان که وام های معمولی با حمایت فنی می و فردی مک.

"اگر شما صاحب خانه به دنبال تحمل و فردی مک [یا Fannie Mae] صاحب وام خود را, شما هرگز نیاز به پرداخت های از دست رفته در یکجا."

"به سادگی قرار داده و گفت:" فردی مک مدیر عامل دیوید Brickman در مه "اگر شما صاحب خانه به دنبال تحمل و فردی مک صاحب وام خود را, شما هرگز نیاز به پرداخت های از دست رفته در یکجا."

این خبر خوبی برای وام گیرندگان. این بدان معنی است که آنها باید دسترسی به جایگزین طرح بازپرداخت — که آیا آنها را قبول بزرگتر ماهانه پرداخت پس از COVID-19 رسیده است و یا بازسازی وام خود را به ترکیب از دست رفته مقدار و نگه داشتن پرداخت کم است.

در حرکت نزولی FHFA اعلام نمی وضوح چه کسانی جایگزین طرح بازپرداخت به کار خواهد کرد. اگر وجود دارد این است که یک استاندارد فرایند FHFA نکرده روشنی اطلاعیه در مورد آن نشده است.

بنابراین در حال حاضر وام گیرندگان هنوز هم نیاز به کار با وام کنندگان یک بر یک به آمده تا با یک طرح بازپرداخت آن را حس برای وضعیت منحصر به فرد خود.

>> مرتبط: چگونه به درخواست وام مسکن تحمل تحت coronavirus مراقبت عمل

هیچ وضوح در تحمل برنامه ریزی برای وام های دولت و در عین حال

این FHFA اعلام تنها به وام مسکن وام متعلق به Freddie Mac و Fannie Mae. هنوز هیچ بیانیه روشن در مورد آنچه اتفاق می افتد به دولت-حمایت وام در تحمل; از جمله وام حمایت FHA VA و کشاورزی ایالات متحده است.

تصویر: شوالیه سیاه

FHFA مدیر علامت Calabria را "تشویق همه وام دهندگان وام مسکن به اتخاذ یک رویکرد مشابه" با توجه به تحمل. اما گزینه های خود را بستگی به نوع وام شما را که صاحب آن است.

در حال حاضر صاحبخانه با دولت حمایت و متعلق به بخش خصوصی وام مسکن باید به دنبال به طور کلی بهترین شیوه در هنگام درخواست coronavirus وام گويد:

 • FHA VA و USDA دارندگان وام تضمین شده حق مسکن تحمل تحت مراقبت در عمل برای 180 روز به علاوه 180 روز تمدید در صورت لزوم (تا یک سال)
 • اگر شما نگران هستید شما نمی قادر خواهد بود به پرداخت تماس با وام مسکن خود را servicer به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به بحث در مورد گزینه های (شما می توانید پیدا کردن خود را servicer اطلاعات تماس بر روی وام مسکن خود را اظهارات)
 • مطمئن شوید که شما بحث در مورد برنامه بازپرداخت قبل از اینکه شما توافق می کنید برای وام تحمل
 • هنگامی که شما در رسیدن به یک توافق در مورد چگونگی از دست رفته پرداخت خواهد شد و بازپرداخت آن را در نوشتن

>> مرتبط با: Coronavirus برنامه های امداد برای مالکان مستاجرها و بیکار

چه چیزی باید وام را به وام دهنده کمک کند ؟

برای دریافت وام مسکن شکیبایی شما باید تماس خود را وام servicer. شماره را می توان در خود را پرداخت بیانیه و یا آنلاین.

شما می توانید بپرسید برای به اندازه 180 روز (شش ماه) از منکر. هنگامی که شما یک مثال از برنامه شما می توانید درخواست وام دهنده برای یک مدت 180 روز تمدید.

هر چه زودتر با شما تماس ،

 • توضیح دهید که چرا پرداخت خواهد شد دیر و یا از دست رفته
 • باید اسناد و مدارک برای حمایت از ادعای خود را
 • درخواست کمک
 • سند تماس خود را و که شما با صحبت

چه نوع از منکر می تواند شما را دریافت کنم ؟

وجود دارد یک زن و شوهر از راه های مختلف به ساختار تحمل نظر دارد.

 1. بهره تنها. قرض دهنده را کاهش می دهد هزینه های ماهانه با پذیرش بهره تنها پرداخت برای یک دوره معین می گویند شش ماه
 2. جست و خیز خود را پرداخت. قرض دهنده اجازه می دهد تا وام گیرنده به جست و خیز پرداخت در دسترس نباشد برای چند ماه

به یاد داشته باشید در طول زمان وام خود را در تحمل وام دهنده نمی تواند مسئول هر گونه هزینه های اواخر و یا شروع به تحمل رسیدگی است. و نمره اعتباری خود را تحت تاثیر قرار از دست رفته پرداخت.

چه وام مسکن تحمل چیست ؟

وام مسکن است که یک قرارداد بین قرض دهنده و قرض. وام دهنده موافقت خود را با ارائه کمک های مالی و وام گیرنده وعده به بازپرداخت بدهی های با بهره. تحمل اتفاق می افتد زمانی که یک وام دهنده تصمیم می گیرد برای به اجرا درآوردن این قرارداد.

به طور معمول اگر وام گیرنده نتواند پرداخت وام مسکن(ع) وجود دارد عواقب جدی. این شامل هزینه های اواخر و در موارد شدید — سلب حق اقامه دعوی.

اما وام دهندگان به درک که مالکان گاهی اوقات تحت موقت مشکلات. که در آن تحمل می آید.

تحمل یک راه حل برای وام گیرندگان که نمی تواند پرداخت وام مسکن برای یک زمان کوتاه — معمولا به دلیل رویدادهای مالی مانند از دست داده و کار بزرگ و یا صورتحساب های پزشکی.

در جهان امروز COVID-19 سقوط تحت رده از "موقت سختی" برای میلیون ها نفر از مالکان است.

در زیر یک مثال از طرح صاحب خانه رها از پرداخت وام مسکن به صورت مجموعه ای از تعداد ماه.

زمان مراقبت در عمل قوانین دولت است که اکثر مالکان می تواند تحمل برای یک سال (180 روز با فرمت ممکن است از 180 روز در صورت لزوم).

در آن زمان وام دهنده نمی تواند اجرا هزینه های اواخر و یا شروع به سلب حق اقامه دعوی علیه مالکان است.

علاوه بر این مراقبت در حکم عمل است که تحمل نظر دارد در طول coronavirus نمی تواند تحت تاثیر قرار دهد صاحب خانه اعتباری. بنابراین شما در حال محافظت از کسانی که "دیر یا گم شده" پرداخت شمارش در برابر نمره خود را.

این COVID-19 همه گیر و تحمل وام مسکن

تا coronavirus آمد, بازار مسکن انجام شد قابل ملاحظه ای هست.

در ماه فوریه با توجه به ATTOM داده ها راه حل وجود دارد تنها 48,004 براده سلب حق اقامه دعوی در سراسر کشور (تعریف شده به عنوان پیش فرض اعلامیه برنامه ریزی مزایده و یا بانک repossessions ).

این بود که "کمترین تعداد کل براده سلب حق اقامه دعوی ثبت پس از [ATTOM] شروع ردیابی در آوریل 2005."

با بیش از 25 میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی در نرخ بیکاری خطوط شما ممکن است انتظار می رود افزایش عظیم در سلب حق اقامه دعوی اعداد.

اما این اتفاق افتاده است و در عین حال — و آن را ممکن است رخ می دهد — به دلیل تحمل روند.

ساخت آن را یک قاعده است که هر کسی با یک معمولی و یا مورد حمایت دولت وام مسکن می تواند درخواست شکیبایی کنگره به طور موثر محافظت تقریبا تمام ایالات متحده مالکان از سلب حق اقامه دعوی با توجه به COVID-19.

البته کسانی که تحمل برنامه را تنها حمل مالکان تا کنون.

هنگامی که آمریکا شروع به رفتن به کار, وام مسکن وام دهندگان انتظار بازپرداخت از وام گیرندگان. و کسانی که نمی توانند بازپرداخت از دست رفته مقدار هنوز هم می تواند در صورت سلب حق اقامه دعوی یک بار COVID-19 رسیده است.

به همین دلیل FHFA اعلام مهم است. تحمل طرح بازپرداخت است که نه نیاز به یکجا خواهد شد بسیار عملی تر برای وام گیرندگان بیرون آمدن از COVID بحران اقتصادی.

صاحب خانه خواهد شد به مراتب کمتر در معرض خطر از سلب حق اقامه دعوی اگر آنها می تواند به بازسازی خود پرداخت و برنامه های سرسام آور را تحمل بازپرداخت به جای داشتن به آن دست بیش از همه در یک بار.

چرا یک وام دهنده ارائه تحمل?

وام مسکن سرمایه گذاران به دنبال یک جریان ثابت درآمد.

شارژ هزینه های اواخر و تهدید به سلب حق اقامه دعوی کمک نمی قرض با مشکلات مالی به طور موقت. و سلب حق اقامه دعوی چیزی است که وام دهندگان می خواهید برای جلوگیری از. سلب حق مالکیت می تواند به معنای بزرگ وام دهنده هزینه ها و شاید بیشتر موشکافی توسط تنظیم کننده.

یک گزینه بهتر است برای کمک به وام گیرنده دریافت از طریق دوره های دشوار ناشی از از دست, کار, اورژانس های پزشکی, آسیب و یا از یک فاجعه طبیعی مانند طوفان و آتش سوزی و سیل و یا زلزله.

به همین دلیل تحمل در وهله اول وجود دارد.

با تشکر از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) وام گیرندگان آسیب دیده از لحاظ اقتصادی با کروناویروس در حال حاضر دسترسی آسان به تحمل.

مراقبت عمل "را ممنوع دهندگان و کنندگان از آغاز قضایی یا غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی علیه شما و یا از نهایی سلب حق اقامه دعوی قضاوت و یا فروش در این دوره از زمان" با توجه به مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB).

آنچه که در نظر بگیرید قبل از درخواست COVID وام مسکن تحمل

اگر قرض دهنده جونز می گوید قرض اسمیت می تواند به کاهش و یا جست و خیز پرداخت های ماهانه برای چندین ماه است که معنی بزرگ صرفه جویی در پول نقد به اسمیت. که یک مزیت بزرگ برای وام گیرنده.

اما تحمل حل برخی از مشکلات, اما نه همه.

 • طرح پرداخت است که بزرگتر نیاز به پرداخت های ماهانه ممکن است صدای خوب در حال حاضر, اما ممکن است خوب در آینده است. اگر وام گیرنده است که با داشتن مشکل با پرداخت امروز پس از آن بزرگتر و پرداخت در چند ماه ممکن است باعث شود یک خریدار به re-به طور پیش فرض. این یک خاص نگران امروز با بسیاری از مردم به طور ناگهانی از کار می کنند.
 • با توجه به VA "هیچ گزینه ای برای حل و فصل پرداخت های از دست رفته آغاز می شود با توانایی خود را به طور منظم و ماهانه پرداخت وام مسکن" در آینده است. بنابراین تصمیم خود را در مورد تحمل برنامه بازپرداخت باید در نظر بگیرید که چه شغلی خود را مانند پست-COVID-19
 • تحمل ممکن است کمک وام مسکن اصل و سود این وام را جداگانه تعهدات به پرداخت مالیات بر املاک, اموال, بیمه و هزینه ها

خط پایین: تحمل است خیلی خیلی بهتر از سلب حق اقامه دعوی. این یک ابزار است که ممکن است کمک به وام گیرندگان گذشته بار دشوار است.

اما هنوز خطرات وجود دارد که با وام مسکن شکیبایی — به خصوص وقتی که می آید به بازپرداخت وام خود را پس از تحمل دوره به پایان می رسد.

برای اطلاعات بیشتر و جزئیات صحبت با وام دهنده خود را به عنوان به زودی به عنوان دیر یا پرداخت های از دست رفته به نظر می رسد به احتمال زیاد. مطمئن شوید که شما به طور کامل درک آنچه شما در حال گرفتن به قبل از امضای قرارداد برای وام تحمل.

بررسی نرخ جدید (May 4th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب