همه از کار با توجه به COVID-19 محسوب می شود به عنوان بیکار

به 5.2 میلیون ادعاهای جدید دولت برای بیمه بیکاری منتشر شد پنج شنبه صبح منعکس کننده یک مقدار عظیم از دست دادن ش

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

به 5.2 میلیون ادعاهای جدید دولت برای بیمه بیکاری منتشر شد پنج شنبه صبح منعکس کننده یک مقدار عظیم از دست دادن شغل برای خانواده های آمریکایی وقتی در یک دوره کوتاه از زمان. فقط چهار هفته پیش 22 میلیون مردم بیشتر مشغول به کار بودند. در حال حاضر یکی در هفت آمریکایی که مشغول به کار قبل از همه گیر را از دست داده اند شغل خود را به دلیل COVID-19.

این هفته initial jobless claim اعداد گزارش شده توسط دولت به وزارت کار را به کل نرخ بیکاری داستان — آنها به احتمال زیاد درک و سطح واقعی بیکاری است.

برخی از مردم فقط نمی تقاضا برای مزایای بیکاری. نگاهی به داریوش برت Windley.

"[در] فوریه 5, من شروع به رسیدگی نوار و انتظار جداول در یک رستوران خانوادگی در حدود 11 مایلی جنوب جایی که من در هستم," او گفت:.

که در شمال شرقی نبراسکا که در آن Windley و همسرش, راه اندازی یک مزرعه کوچک و تولید ایستاده است. کار در رستوران بود به ارائه درآمد اضافی — تا زمانی که آن را shut down در اواسط ماه مارس. Windley استفاده می شود یک اتحادیه ironworker و او را در بیکاری قبل از.

"این چنین بدون هیچ زحمتی," او گفت:. "من می خواهم و نه نگاهی به ضرب و شتم از سعی و رفتن را از طریق بیکاری دوباره بر روی یک سیستم است که شکسته شده و فقط کار نمی کند." او را نمی توان در میان بیکار.

مهاجران بدون مجوز به کار نمی واجد شرایط برای مزایای بیکاری. Yannan کالینز 28 است و در اصل از چین و در حال حاضر در تگزاس زندگی می کند; برنامه خود را برای گرین کارت در حال بررسی است. او مشغول به کار بود برای منابع انسانی شرکت به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل اما این شرکت تعطیل.

"من نمی باید درآمد و من نمی توانم درخواست بیکاری," او گفت:.

برخی از مردم کار نمی کند و یا درآمد درآمد اما از آنها شغل خود را از دست. Nate ادواردز مدیر ملی شرکت اجاره ماشین در سنت لوئیس بود furloughed در اوایل ماه آوریل همراه با بسیاری از همکاران او. همسر او است که هنوز هم کار به عنوان یک شرکت وکیل.

"ما به اندازه کافی ذخیره شده [و] ما می تواند پوشش هزینه های ما برای چند ماه" ادواردز گفت. او نمی خواهد اعمال بیکاری مگر اینکه خود کردند تبدیل به دائم اخراج.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن