نیویورک را یک شبه مترو خاموش شدن برگ کارگران ضروری رشته

مثل شهری که هرگز نمی خوابد نیویورک سیستم حمل و نقل است 24/7 عملیات. حداقل آن بود. همانطور که از شب گذشته مترو

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

مثل شهری که هرگز نمی خوابد نیویورک سیستم حمل و نقل است 24/7 عملیات. حداقل آن بود. همانطور که از شب گذشته مترو تعطیل شبانه بین 1 و 5 صبح برای تمیز کردن. که سوار مترو طول آن ساعت ؟ کارگران ضروری: پرستاران سرایداران و فروشگاه رفاه کارگران که به نگه داشتن کسب و کار رفتن.

یک شبه کارگران مانند بابی Daubert خالی کردن کامیون ها و restock قفسه. Daubert زندگی در بروکلین و با این نسخهها کار در یک بازار هشت مایل از خانه خود را. او معمولا طول می کشد مترو برای 30 دقیقه.

او در زمان اتوبوس که 26 متوقف می شود. اتوبوس به طور کامل با هیچ جایی برای اجتماعی فاصله. سپس او تا به حال به راه رفتن نیمی از یک مایل. رفت و آمد در زمان یک ساعت و بدون آموزش آن را تنها راه او می تواند به کار. Daubert بررسی بارگذاری این فقط در مورد کرایه $بود 35. با خطر پرداخت او باعث می شود 18 دلار در ساعت است.

"منظورم این است که اگر آن را برای حمل و نقل عمومی من نمی خواهد که یک کار در حال حاضر" Daubert گفت.

سازمان حمل و نقل می گوید: 11,000 مردم شده اند سوار قطار در ساعات اولیه صبح در طول اقامت در خانه سفارشات. طول مترو خاموش کردن آن را به کارگران ضروری است که می تواند دسترسی به اتوبوس های رایگان شبانه سوار ماشین.

اما در حال حاضر Daubert و افرادی مانند او را مجبور به پیدا کردن راه های دیگر برای رسیدن به شغل خود.

"و کسانی که ضروری هستند و کارگران به خصوص طولانی و دشوار است رفت و آمد گفت:" دنی Pearlstein سیاست و ارتباطات مدیر در سواران داد. او گفت: اکثر افرادی که سوار مترو اواخر هستند "سوپر-مسافران" — کارگران که سفر 90 دقیقه یا بیشتر. و این که در طول زمان عادی.

"نیویورک را سازماندهی زندگی ما در اطراف این واقعیت است که شما می توانید در هر نقطه از شهر در هر زمان از روز یا شب با حمل و نقل عمومی" Pearlstein گفت.

این شهر عظیم اقتصاد بستگی به مترو. و سارا کافمن مدیر دانشیار در دانشگاه نیویورک رودین مرکز حمل و نقل گفت: بنابراین آیا این هویت شهر.

"در حال حاضر با داشتن یک مترو که اجرا نمی کند 24/7 به ارمغان می آورد که به سوال" Kaufman گفت.

او گفت: این می تواند مردم را سوال که آیا نیویورک نیازهای 24 ساعته مترو حتی در یک پست-همه گیر جهانی است. و بدون آن اواخر شب سواری برخی از صنایع که لنگر نیویورک مانند شب زنده داری را تغییر دهید بیش از حد.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن