دفاتر آماده شدن برای ارسال ویروس-بازگشت به کار

ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد هر چه زودتر در برخی از م

توسط AKHBAREMAAAA در 4 اردیبهشت 1399

ما در حال شروع به دیدن نشانه هایی از برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد هر چه زودتر در برخی از مکان های بیش از دیگران است. اما کسب و کار احتمالا نگاه بسیار متفاوت است: رستوران جداول فاصله 6 فوت از هم جدا گسترده ماسک و touchless سیستم های پرداخت. برای دهها میلیون نفر از آمریکایی ها که در میز کار و شغل و فضای اداری می تواند تبدیل شده است.

رامون پرالتا سر خود را خلاق آژانس پرالتا طراحی در شلتون, کانکتیکات و همیشه گرفته شده غرور خود را شیک ستاد.

"شما می دانید, زیبا دفتر پردیس, شیشه, اتاق کنفرانس, تمام امکانات," او گفت:. البته این محبوب باز طرح طبقه است که به تازگی آغشته با احساس خطر است.

"ما ممکن است در نظر برخی پلکسی گلاس تقسیم و یا نوع سرفه, سپر," او گفت:.

ایستگاه های کاری رو به هر یک از دیگر ممکن است تبدیل به غیر از بازی سرگرم کننده اتاق repurposed به انفرادی و کل فضا خواهد شد بیشتر و عمیق تر شستشو زمانی که تیم خود را در نهایت می گرداند.

برخی از کارگران در حال حاضر بازگشت به دفاتر در چین اجرا توسط تجاری املاک و مستغلات شرکت Cushman و ویکفیلد. Despina Katsikakis کمک شده است کنار هم قرار دادن بهترین شیوه برای آن دفاتر با استفاده از این تجربه در چین به عنوان یک مدل.

"ما در حال کار برای تست زیادی از دست رایگان, تکنولوژی," او گفت: از جمله خودکار مادون قرمز متوسط چک صورت به رسمیت شناختن و یا کد QR به نوشته ها و صدای فعال آسانسور.

ساختمان ها نیز نیاز به بهبود جریان هوا گفت: یوسف G. Allen, استاد بهداشت محيط در دانشگاه هاروارد و نویسنده کتاب "سالم ساختمان."

"شما را در هوای بیرون و شما رقیق هر چیزی که هوای داخل ساختمان," او گفت:. "و البته اگر شما یک شریک است که با پیشرفته تصفیه در واقع شما می توانید ضبط ویروس ذرات و ذرات دیگر است."

اگر ویندوز را می توان آنها را باید گفت. اگر نه سیستم های تهویه باید تنظیم شود را در هوا به عنوان بسیاری از آنها در حال حاضر مجموعه ای به رعایت استانداردها در راستای بهره وری انرژی به جای سلامت.

اما شاید بزرگترین تغییر خواهد بود کارگران که نمی خواهید به بازگشت به دفتر حداقل به طور منظم. آژانس خلاق مدیر پرالتا در حال آماده شدن برای آن است.

"اگر آنها احساس نمی راحت در آینده آنها نمی خواهد که به" او گفت:.

البته نه همه شرکت ها می تواند با کارگران خانه ماندن طولانی مدت و وجود دارد مقدار زیادی از کارگران که به استقبال بازگشت به محل کار رایگان از چالش های اصلی.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im