نفت و اطلاعات: چگونه برای صاف خام منحنی

صنعت نفت نیاز به پهن کردن خود منحنی. یک صنعت جدید از تصاویر ماهواره ای مکان جغرافیایی و اطلاعات دیگر هوش مصنوع

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

صنعت نفت نیاز به پهن کردن خود منحنی. یک صنعت جدید از تصاویر ماهواره ای مکان جغرافیایی و اطلاعات دیگر هوش مصنوعی ابزار بریدن به ارائه سریع اطلاعات مستقل که در آن نفت خام در جهان است.

روغن جدید داده ؟

در بد روز, اطلاعات, بر, حفاری, فروش, حمل و نقل و ذخیره سازی نفت پس از این واقعیت است; شما تا به حال صبر کنید یک ماه یا شش دولت ها برای شما بگویم.

و گاهی اوقات آنها دروغ گفتن است.

متقلب گاهی اوقات رستگار

"تاریخچه اوپک در معاملات است که آنها را در سهمیه و کشورهای تقلب" به گفته دیوید گلدوین بین المللی انرژی مشاور در Goldwyn استراتژی جهانی. "1986: ونزوئلا بود که شدیدا در آن سهمیه. آنها گفت: آنها نیست و آن را از بازار تاثیر آنها بودند."

اما در حال حاضر داده های بزرگ در نفت خیالات خود را در زمان واقعی BS آشکارساز. یک مثال: نقشه های ماهواره ای از نیتروژن-دی اکسید آلودگی ناشی از خودروها و کارخانه ها مربوط به نفت و استفاده کنید. توجه داشته باشید این GIF از تجزیه و تحلیل داده های شرکت OilX در مقایسه با ایالات متحده آلودگی در سال گذشته به این سال است.

NO2 آلودگی در سال گذشته v. در حال حاضر

آسمان روشن اما نه انرژی زیادی استفاده کنید. این GIF برای هند مشابه به نظر می رسد.

"هند بوده است عقب مانده کمی [در] گسترش coronavirus" فلوریان تالر از بنیانگذاران OilX گفت. "اما در حال حاضر ما ببینید واقع شده است وجود دارد قابل تغییر است."

سقوط در استفاده از نفت به معنی یک whole lotta خام است فشار به مخازن ذخیره سازی در سراسر جهان است. در اینجا یک مخزن مزرعه در کوشینگ اوکلاهما.

مخزن ذخیره سازی نفت مزرعه, کوشینگ OK 4/21/20

با دقت نگاه کنید: ذخیره سازی مخازن سقف شناور که بالا و پایین رفتن بنابراین شما می توانید نقطه خالی ، آنها شبیه نیمه خالی سبز-لوبیا قوطی که در آن شما می توانید تمام راه را به پایین.

تالر می بیند مخازن پر کردن سریع در مکان هایی مانند کوشینگ و روتردام در هلند. "روتردام بیش از دو هفته گذشته ما شاهد افزایش قابل توجهی در سهام وجود دارد," او گفت:.

یکی دیگر از روغن تجزیه و تحلیل شرکت Kayrros تبدیل عکس ماهواره ای به cool 3D تصاویری. مانند این نمایندگی از بحرانی Kiire تاسیسات ذخیره سازی نفت در غرب ژاپن. بله پر کردن.

قرار دادن آن همه با هم و نفت رفتن به ذخیره سازی ramping تا.

اما آنچه در مورد مسطح?

بنابراین در اینجا که در آن مسطح در می آید. فقط به عنوان جهان در تلاش است برای پهن کردن COVID-19 منحنی برای جلوگیری از در حال اجرا را از ظرفیت پزشکی (تخت بیمارستان و پزشکان و هواکش) نفت تولید کنندگان در حال تلاش برای اجرای خارج از ظرفیت ذخیره سازی.

اگر که اتفاق می افتد قیمت خواهد سقوط تحلیلگران می گویند. و حفاری را تعطیل چاه در برخی موارد برای همیشه لطفا برای. اگر شما توقف پمپاژ چاه قدیمی شما می توانید از دست دادن زیرزمینی فشار به فشار خام به بالا را توضیح می دهد نفت محقق امی مایرز Jaffe در شورای روابط خارجی.

"برخی از مردم گمان می کنند که اگر روسیه به تعطیل در تولید آن ... آنها نمی خواهد بود قادر به بازگشایی آنها."

امی مایرز Jaffe, شورای روابط خارجی

تالر از OilX فکر می کند جدید اوپک+ توافق — که در آن عربستان سعودی و روسیه و نروژ و کلیدی دیگر تولید کنندگان متعهد در یکشنبه عید پاک برای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز — اجازه خواهد داد که یک "خانم نزدیک" پس از ذخیره سازی اجرا کند. در اینجا نمودار خود را دوباره:

یکی از راه های اجتناب از آنچه صنعت خواستار "استین" است stashing نفت در تانکرهای. که اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگ با توجه به این OilX نقشه لود شده با تانکر ثابت در سراسر جهان است.

محل "شناور سازی" تانکر نفت

و در نهایت به سطح شیب دار منحنی پایین چین برگرد اقتصاد خود را به سوزاندن بیشتر نفت است. نشانه هایی وجود دارد. در اینجا NO2 آلودگی نقشه چین قبل از و در حال حاضر.

در Kayrros بنیانگذاران آنتوان Halff می بیند چینی فعالیت های صنعتی افزایش و همچنین با استفاده از تصاویر ماهواره ای و ناشناخته خواهد ماند و منطقه جغرافیایی داده ها از تلفن های همراه.

"ما شده است, مشاهده ترافیک در مراکز خرید بوده ایم به تماشای جاده ها, ترافیک کارگران در های مختلف کارخانه" Halff گفت. "و ما دیده ایم و به تدریج با راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در چین است."

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن