قیمت نفت تیک بازگشت تا به عنوان اقتصاد بازگشایی اوپک گسترش تولید کاهش

روغن کارتل اوپک و کشورهای عضو اوپک-مجاور روسیه برگزار شد یک جلسه مجازی بیش از آخر هفته که در آن تصمیم به گسترش

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

روغن کارتل اوپک و کشورهای عضو اوپک-مجاور روسیه برگزار شد یک جلسه مجازی بیش از آخر هفته که در آن تصمیم به گسترش رکورد کاهش در تولید نفت از طریق جولای با هدف نگه داشتن قیمت نفت ، که نمی خواهد کمک به مصرف کنندگان در پمپ گاز, اما آن کمک خواهد کرد که ایالات متحده تولید کنندگان نفت.

تقاضای جهانی برای نفت به سقوط کردن یک صخره به عنوان کشور پس از کشور قفل شده است و در طول همه گیر. که به معنای کاهش قیمت گاز برای مصرف کنندگان اما زمان سختی برای تولید کنندگان نفت.

در حال حاضر که کشورهای در حال شروع به باز کردن تا قیمت نفت روند منعکس کننده تغییر دهید.

"کلید نقاط جهان بدست قیمت نفت تقریبا به 40 دلار در هر بشکه گفت: Robert Johnston با گروه اوراسیا. "و به یاد داشته باشید ما تا به حال منفی قیمت نفت ایالات متحده در ماه آوریل است. پس از آن دوباره یک راه طولانی. بنابراین سوال این است که آیا شما از اینجا بروم؟"

شاید که دور نیست می گوید لوئیس Dickson در Rystad انرژی است. او می گوید: روغن را بازیابی خواهد بود آهسته و کوتاه قد "تنها با نوع مطلق تاثیر اقتصادی کشور و اقتصاد از دست دادن تولید ناخالص داخلی. به طور کلی کاهش هزینه های خانوار کمتر سفر کسب و کار مردم کمتر خرید وسایل نقلیه جدید است."

هر بهبودی نیز بستگی دارد چه اتفاقی می افتد بعدی با این بیماری همه گیر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن