مسن داوطلبان یک بخش کلیدی از مواد غذایی بانک اقتصاد

تقاضا برای خدمات ارائه شده توسط بانک های مواد غذایی در سراسر کشور افزایش یافته است در این بیماری همه گیر. برای

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

تقاضا برای خدمات ارائه شده توسط بانک های مواد غذایی در سراسر کشور افزایش یافته است در این بیماری همه گیر. برای بسیاری از بانک های مواد غذایی, مسن, داوطلبان نقش کلیدی داشته باشد. زمانی که بازار میزبان کای Ryssdal صحبت کلر Babineaux-Fontenot, مدیر عامل شرکت گرسنگی-امداد خیریه تغذیه امریکا در ماه آوریل او گفت Ryssdal که "اکثر ما 2 میلیون داوطلب در زمان عادی بیش از 70 سال است."

او توضیح داد که او هرگز نمی خواهم یک داوطلب به خطر سلامت خود را در طول بیماری همه گیر در می آیند اما از دست دادن بسیاری از قدیمی تر داوطلبان باعث شد "اضافی باد مخالف برای ما است."

جویس Idema است که 86 سال سن بازنشسته ساکن Sante Fe, New Mexico, که شروع به کار داوطلبانه برای او غذای محلی بانک های مواد غذایی و انبار در طول بیماری همه گیر. Idema گفت که او با انگیزه به انجام این کار پس از خواندن در روزنامه های محلی است که "تقاضا برای مواد غذایی در Sante Fe بسیار عظیم بود که آنها نمی تواند نگه دارید تا با تهیه و توزیع مواد غذایی است."

او تصمیم گرفت که از او "در سلامت کامل" این "چیزی خوب," او می تواند انجام دهد. در ماه مارس مواد غذایی انبار توزیع بیش از 1 میلیون پوند از مواد غذایی به مردم در شمال نیومکزیکو است که بیش از دو برابر نرمال ماهانه توزیع میشود. Idema شده است داوطلبانه چند روز در هفته و برنامه های آینده نگه دارید. او احساس بسیار امن در بانک مواد غذایی به عنوان داوطلب قادر به فاصله اجتماعی پوشیدن ماسک و دستکش و ایستگاه های کاری به طور معمول مقادیر است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن