یک نفر در هر دو طرف مستأجر تقسیم

که میلیون ها نفر از تازگی بیکار و بیکار مردم با یک ماه دیگر اجاره پرداخت مردم در شهرستانها در سراسر کشور تماس

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

که میلیون ها نفر از تازگی بیکار و بیکار مردم با یک ماه دیگر اجاره پرداخت مردم در شهرستانها در سراسر کشور تماس برای اجاره اعتصاب.

بسیاری از مستاجران می گویند که آنها نمی توانیم به پرداخت هزینه اجاره این ماه به دلیل coronavirus بحران و به دنبال رهایی از خود صاحبخانه اما بسیاری از صاحبخانه ها (به خصوص کوچکتر) صورت های مالی عدم قطعیت به عنوان به خوبی.

سارا Frier یک نفر که نشسته در دو طرف مستأجر تقسیم. او صاحب دو خواص اجاره — یکی در شیکاگو و یکی در آستین تگزاس که در خانه در مجموع از هشت مستاجران — اما او همچنین یک مستاجر خودش.

"من چرا نفرت مردم صاحبخانه و خیلی تند و سوزنده آنلاین در مورد آن" Frier گفت: بازار است. "اما به نظر من اگر شما در کسب و کار پناه مردم و سپس شما باید در کسب و کار پناه مردم و شما باید آن را انجام دهد به درستی."

Frier قادر به توقف پرداخت یک وام مسکن, بنابراین او کاهش اجاره بها برای مستاجران.

"من می دانم که من مستاجران ندارد و ماه و سال و ماه اجاره را نجات داد" او گفت:. "من درخواست مردم برای 500 در ماه است. اگر وجود دارد یک نقطه که در آن آنها نمی کرده اند که من قصد ندارم به از آنها بخواهید برای هر چیزی من قصد ندارم به هر کسی پا زدن در خارج از خانه خود را."

Frier می تواند همدردی با آنچه که برخی از مستاجران در حال رفتن را از طریق از آنجا که او به تازگی بیکار بیش از حد. او نمی تواند کار او کمک به مردم عوض کردن حمام و سرویس بهداشتی تا زمانی که او می تواند با خیال راحت به داخل خانه های مردم دوباره.

در ضمن او هنوز پرداخت اجاره به موجر که صاحب آپارتمان خود و پرداخت یک وام مسکن.

"من نمی باید 401(k) من اصلا یک طرح بازنشستگی هر راه دیگر" او گفت:. "آیا دولت قدم به عقب به ما کمک می کند در زمان بحران؟"

به ما بگویید در مورد ماجراجویی خود را در مسکن های زیر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن