Oprah Magazine آخرین زنان عنوان برای قرار دادن به طور منظم نسخه قابل چاپ به رختخواب

شما چند ماه برای خداحافظی به, O, the Oprah Magazine. ناشر هرست اعلام کرده است که این سال را به شماره دسامبر خو

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

شما چند ماه برای خداحافظی به, O, the Oprah Magazine. ناشر هرست اعلام کرده است که این سال را به شماره دسامبر خواهد بود و آخرین آن به طور منظم نسخه قابل چاپ.

این آخرین در یک خط طولانی از glossies که یا متوقف چاپ و نشر در دسترس نباشد — Redbook و برق و یا "مکث" انتشار. که چه عرض چند ماه به عقب.

این glossies شد و در حال حاضر تلاش. پس از آن آمد COVID-19 بیماری همه گیر.

"این می تواند نهایی نی که برخی از آنها ممکن است تحت" گفت: Camilla Yanushevsky یک تحلیلگر در CFRA.

بسیاری از خرده فروشان که هنوز خرید فضای تبلیغاتی در مجلات زنان در حال تغییر به دیجیتال به دلیل این که در آن مردم خود را صرف زمان و پول خود را.

Thomai Serdari یک استراتژیست در لوکس بازاریابی و برندسازی با استرن دانشکده بازرگانی دانشگاه نیویورک گفت: این مجله مجبور به تغییر درست مثل صنعت آنها بستگی دارد.

"در گذشته مجلات بودند عملکرد در اصل راه یک نام تجاری مد توابع" Serdari گفت.

در حال حاضر با کمتر مد نشان می دهد و بیشتر دیجیتال راه اندازی و تکیه بر رسانه های اجتماعی شخصیت یک مجله که به رختخواب ماه پیش را ندارد که حس بسیار.

راه مردم خرید مجلات اتحادش را تغییر بیش از حد. لیزا Pecot-هبرت یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی آننبرگ مدرسه گفت: زنان به عنوان وابسته به مردم چیدن مسائل در اینجا وجود دارد و مانند قبل از سوار شدن به هواپیما.

"ما در حال پرواز تا مردم نیست و در فرودگاه خرید مجلات" Pecot-هبرت گفت. "ما قطعا نمی خواهید به دکه های روزنامه فروشی و فقط حلق آویز کردن و به دنبال در مجلات را انتخاب کنید چرا که از COVID-19. ما حتی در فضاهای که در آن ما در حال خرید آن مجله."

و ما در حال حلق آویز کردن در پزشکان اتاق انتظار و سالن که در آن ما ممکن است تلنگر از طریق یک کپی که فقط نشسته وجود دارد.

فرهنگ تغییر کرده است هم گفت: Gavin Brown, استاد, مجله, اخبار دیجیتال و روزنامه نگاری در دانشگاه سیراکوس. مجله زنان ارائه باریک ایده آل از زیبایی است.

"این مشکل است و من مطمئن هستم که مخاطبان واقعا به دنبال که نمی," او گفت:.

براون گفت: او را از دست برخی از این کار این مجله انجام داده اند مانند خود کار پیشگام سلامت زنان.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن