OSHA طول می کشد محدود نقش حفاظت از کارگران در همه گیر

سلامت و ایمنی بسیاری از کارگران ضروری است به سوال نامیده می شود توسط COVID-19 گیر با گوشت پردازش کارگران در کا

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

سلامت و ایمنی بسیاری از کارگران ضروری است به سوال نامیده می شود توسط COVID-19 گیر با گوشت پردازش کارگران در کانون به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه اعلام کسب و کار "زیرساخت های حیاتی." چندین بسته بندی گوشت و امکانات تبدیل شده اند coronavirus نقاط — هزاران نفر از کارگران را تبدیل به بیمار و 20 فوت کرده اند با توجه به ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه.

نگه داشتن نیروی کار امن است که به دستور اداره ايمنی و بهداشت شغلی اما این سازمان گرفته شده محدود نقش در طول بیماری همه گیر.

مهم ترین عملکرد OSHA با توجه به سابق خود را از سر دیوید مایکل که در خدمت دولت اوباما تنظیم استانداردهای — قوانین است که کارفرمایان باید به دنبال. برای مثال در اوج بحران ایدز سازمان صادر شده استاندارد پاتوژن bloodborne که شامل دفع ایمن از سوزن در امکانات مراقبت های بهداشتی.

"به عنوان یک نتیجه از که استاندارد هر اتاق بیمارستان هر مطب دارای یک نوک کانتینر" او با اشاره به امن جعبه برای دور انداخته سوزن.

اما معمولا طول می کشد سال مطالعه و بحث به آمده تا با این قوانین است. هنگامی که وجود دارد هیچ وقت به هدر مثل اضطراری برای بهداشت عمومی در سازمان دارای قدرت برای تنظیم موقت اورژانس استاندارد.

OSHA انجام نشده است که نشده است. در حالی که آن را قرار داده و از محل کار دستورالعمل ها است که اساسا می گویند به دنبال توصیه های مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن نیست و از نظر قانونی الزام آور مانند OSHA استاندارد معمولا گفت: دبی Berkowitz ملی قانون استخدام پروژه.

"CDC راهنمایی مشورتی است," او گفت:. "آن داوطلبانه است. کارفرمایان نیست و باید به دنبال آن است. آنها می توانید انتخاب کنید به آن را نادیده بگیرد."

بدون در نظر گرفتن استانداردهای خاص تحت قانون فدرال تمام کارفرمایان به طور قانونی موظف به ارائه یک محل کار "رایگان از خطرات شناخته شده" گفت: John Henshaw که رهبری OSHA در دوران جورج دبلیو بوش بود.

اما وقتی که می آید به COVID-19, او گفت:, "این است که همه جدید برای همه, پس از آن نوع سخت به استدلال می کنند آن را یک خطر شناخته شده و شما باید به انجام کاری درباره آن."

زمانی که کارفرمایان مظنون به نقض استانداردهای OSHA آنها موضوع را به بازرسی و سپس استناد. اما تعدادی از بازرسان که اجرای قوانین محدود است گفت: ان روزنتال سابق بالا وکیل برای آژانس.

"آن را 165 سال برای آنها برای رسیدن به هر محل کار در کشور," او گفت:.

بازرسی می تواند باعث کارمند شکایت. OSHA دریافت کرده است هزاران نفر از کسانی که پس از همه گیر آغاز شد اما صادر کرده است بدون استناد به کارفرمایان و تا کنون اعلام کرده است که آژانس خواهد بود محدود کردن بازرسی های به بالاترین خطر اولویت های مانند امکانات مراقبت های بهداشتی.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن