هزینه های اضافه برداشت در حال ضربه آسیب پذیر جوامع سخت ترین

گزارش این هفته از مسئول مرکز وام یافت که بانک شارژ بیش از 11 میلیارد دلار در هزینه های اضافه برداشت در سال 201

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

گزارش این هفته از مسئول مرکز وام یافت که بانک شارژ بیش از 11 میلیارد دلار در هزینه های اضافه برداشت در سال 2019. این گزارش همچنین نشان داد که افراد در معرض خطر جوامع پرداخت سهم عمده ای از این هزینه ها. و بود که قبل از همه گیر آغاز شده است.

به عنوان آمریکایی ها از دست داده اند شغل خود را در طول همه گیر گروه های محروم کرده اند نامتناسب ضربه زدن به حساب های بانکی خود را با توجه به اقتصاددان دیمون جونز در دانشگاه شیکاگو است.

"اگر شما لازم نیست که دارایی های مایع و پول نقد به عقب نشینی در شما بیشتر منفی تحت تاثیر قرار توسط این درآمد شوک" جونز گفت.

این مسئول مرکز وام یافت که بیش از 80% مردم از پرداخت هزینه های اضافه برداشت تا به حال به طور متوسط کمتر از 350 دلار در حساب های بانکی خود را.

تایرون راس یک مشاور مالی مستقر در نیوجرسی گفت: این هزینه ها می تواند خونریزی مردم خشک است.

"مثال: اجازه دهید فقط می گویند من اجاره است که به علت در روز دوشنبه. من پرداخت می شود در روز جمعه. من حساب 20 دلار در آن است. که چک را پاک نمیکند تا شنبه. من پرداخت اجاره آن را به پرش. در حال حاضر من رسید که با هزینه" راس گفت.

این یک مشکل است که باعث درد در جوامع اقلیت حتی در زمان عادی گفت: جثه Quiñonez مدیر عامل شرکت ماموریت دارایی صندوق یک گروه غیر انتفاعی است که ارائه کمک های مالی به خانواده های مهاجر در طول بیماری همه گیر. او گفت: بحران ساخته شده است که مشکل را بدتر می کند.

"این واقعا برای بازاندیشی که هزینه قرار دادن یک توقف به آن هزینه" Quiñonez گفت.

یک سخنگوی آمریکایی انجمن بانکداران گفت: بانک ها شده اند waiving برخی از هزینه ها و به تعویق انداختن پرداخت در طول این بیماری همه گیر. Quiñonez گفت: توقف هزینه های اضافه برداشت خواهد رفتن به یک راه طولانی برای کمک به آسیب پذیر جوامع است.

"ما نیاز به اجازه می دهد برای راه حل های خلاق به ميدان آمده چرا که درد مالی است رفتن به دریافت حتی عمیق تر در زندگی مردم است," او گفت:.

اما تا کنون راه حل های خلاق در حال نازک بر روی زمین است. با توجه به تحقیقات اخیر از دانشکده کسب و کار هاروارد, بانک درآمد از هزینه در حساب سپرده افزایش یافته است 3% تا کنون این سال است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن