همه گیر مرگ و میر ممکن است undercounted محققان می گویند

این COVID-19 تلفات در حال افزایش است در امریکا است. و یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

این COVID-19 تلفات در حال افزایش است در امریکا است. و یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله انجمن پزشکی آمریکا نشان می دهد که ممکن است آن را بالاتر از ما فکر می کنم با کمی.

پس چه هستند این مفاهیم چگونه دولت و بیمارستان ها به صورت همه گیر در حال حرکت رو به جلو ؟

جای تعجب نیست در مارس طریق ممکن است وجود دارد بیشتر مرگ و میر در ایالات متحده بیش از حد معمول اطراف 122,000 بیشتر. اما تنها 95,000 از آنها رسما نسبت به COVID-19.

در حال حاضر محققان می گویند بسیاری از باقی مانده و میر — تا 28% بیشتر — ممکن است مربوط به COVID-19. هر چیزی از افرادی که اجتناب از رفتن به بیمارستان برای حملات قلبی به کسانی که هرگز به درستی تشخیص داده شد.

"معلوم شد بسیاری از افراد در حال مرگ در خانه از حملات قلبی در اوج COVID در شهر نیویورک از شما می اید انتظار می رود," گفت: دکتر فرزاد Mostashari یکی از نویسندگان این مطالعه است.

این است پیامدهای جدی برای بیمارستان است.

"آنها ممکن است بخواهید برای مقدار صحیح از ونتیلاتورهای مکانیکی و یا وسایل حفاظتی شخصی و یا پرسنل که آنها ممکن است نیاز," دکتر گفت: Amesh Adalja با دانشگاه جانز هاپکینز.

به عبارت دیگر او می گوید: underreporting ترجمه می تواند به underprepared.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن