همه گیر ممکن است یک نقطه عطف برای کسب و کار نفت و مدیران و تحلیلگران می گویند

به عنوان کربن تولید گازهای گلخانه ای و آلودگی هوا شاقول نفوذ صنعت صداهای سوال که آیا ما به بازگشت به ما قبل از

توسط AKHBAREMAAAA در 21 خرداد 1399

به عنوان کربن تولید گازهای گلخانه ای و آلودگی هوا شاقول نفوذ صنعت صداهای سوال که آیا ما به بازگشت به ما قبل از COVID-19 رانندگی و پرواز عادات.

مدیر عامل شرکت شل گفت: در مصاحبه جدید که "ما یک هسته ای نقش اساسی در انتقال انرژی" به دور از نفت است. BP اجرایی گزارش گفته کارگران این بیماری همه گیر است "شتاب و تقویت" یک شرکت سازماندهی مجدد طرح به کاهش انتشار کربن. در مصاحبه با IHS Markit به عنوان بخشی از مشاوره CERAweek مکالمات سری کونوکو فیلیپس' رئیس و مدیر عامل شرکت گفت: "من احتمالا اگر من یک شرط بندی انسان امروز می گویند این امر می تواند بسیار دشوار است برای [ایالات متحده] به بازگشت به 13 میلیون بشکه در روز است."

است COVID-19 یک نقطه عطف برای صنعت نفت و گاز? مدیران و تحلیلگران در حال تماشای چند عامل کلیدی است که می تواند سرعت بخشیدن به تغییر در سوخت های فسیلی کسب و کار.

اول: تقاضای جهانی. بنابراین بسیاری از مردم در سراسر جهان مجبور شده اند برای یادگیری به کار و بازی بدون رانندگی یا پرواز. "آن را سخت به تصور کنید که چگونه صنعت حمل و نقل هوایی تا کنون به عقب می رود نرخ رشد ما دیده می شود در دو دهه گذشته گفت:" Mark Lewis, سر پایداری پژوهش در BNP Paribas مدیریت دارایی ها.

همه گیر مستند نشان داده است که "آسمان آبی و هوای پاک" در مکان هایی مانند چین و هند لوئیس گفت. "این را ترک خواهد کرد و تاثیر زیادی در روح و روان شهروندان در کشورهای در حال توسعه و [قرار داده] فشار اضافی بر روی سیاست گذاران است."

یکی دیگر از عوامل تقویت شده توسط pandemic: deglobalization. کشورها باید به دنبال واکسن تحقیقات خود به خود اعمال کنترل صادرات در ماسک صورت و هواکش و تحمیل ممنوعیت سفر. شرکت در پزشکی فضایی را متعهد به ایجاد زنجیره تامین بیشتر منطقه ای.

Deglobalization می تواند به معنای کمتر در جلسات بین المللی و کمتر پرواز و حمل و نقل.

"من فکر می کنم ما شاهد گسترده تر نیروهای deglobalization که آن هم شتاب COVID-19 بحران گفت:" علامت گذاری فینلی یک همکار در مطالعات انرژی در دانشگاه رایس و سابق اقتصاددان ارشد در BP.

صنعت نفت نیز تحت فشار از سرمایه گذاران با توجه به اینکه سوخت های فسیلی شده اند بازار سهام بدترین نمایشی بخش برای سال. لوئیس گفت: انرژی های تجدید پذیر سهام واکشی دو قیمت نفت سهام.

"و اگر سرمایه گذاران به شما می گویم که آنها می خواهم برای دیدن بیشتر انرژیهای تجدید پذیر سرمایه گذاری به جای نفت سرمایه گذاری, شما می دانید که نوشتن بر روی دیوار" او اضافه شده است.

حتی قبل از همه گیر بسیاری از شرکت های بزرگ نفتی در حال حرکت بودند به ارائه بیشتر سازگار با محیط زیست انواع انرژی از جمله گاز و باد. آیا این بیماری همه گیر است و غیرقابل تغییر سخت است می دانم فینلی اشاره کرد.

"برای هر کس در نیویورک یا سانفرانسیسکو که می خواهد به نشستن در خانه و محل کار از خانه," او گفت: "کسی در حال ظهور جهان که آرزوی داشتن یک ماشین است."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im