همه گیر مواضع برخی از شرکت ها به انجام بهتر از دیگران

عملکرد شرکت در این بحران اقتصادی نمی تواند یکنواخت وحشتناک است. توییتر اعلام کرد روز پنج شنبه آن را شاهد افزای

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

عملکرد شرکت در این بحران اقتصادی نمی تواند یکنواخت وحشتناک است. توییتر اعلام کرد روز پنج شنبه آن را شاهد افزایش روزانه کاربران فعال. غول مواد غذایی کرافت هاینز گزارش درآمد بالاتر در سه ماهه اول. Comcast تا به حال یک نه بزرگ گزارش درآمد اما آیا بهره مندی از بسیاری افراد بیشتری ثبت نام برای پهنای باند. معلوم وجود دارد کسب و کار برندگان و بازندگان در COVID-19 واقعیت است.

افزایش تقاضا برای مواد غذایی و کالاهای اساسی به معنی فروش بالاتر برای شرکت کلاگ که روز شنبه گزارش قوی تر از انتظار می رود درآمد. جان استانتون استاد از مواد غذایی بازاریابی در دانشگاه گفت: مردم در حال کردن در مواد غذایی با قفسه زندگی مانند تغذیه-دانه Grapetastic صبحانه میله های زندان.

"اگر شما دست پاچگی و به شما می گویند 'من نمی دانم اگر من می توانید به فروشگاه است که اغلب. من قصد دارم برای خرید بیشتر از این محصولات' شما خیلی بیشتر احتمال دارد به استفاده از آنها را" استانتون گفت. "و هنگامی که شما رفتن به فروشگاه شما خرید دوباره آنها را."

اما ما حفظ خرید Pop-Tarts و Eggo وافل بعد از مستندات هستند ؟ نیکلاس Rossolillo رئیس جمهور و مشاور سرمایه گذاری در Concinnus مالی فکر می کند ما ممکن است — حداقل برای مدتی به عنوان افراد جدید توسعه عادات خرید و فروش اقامت بالا.

"اگر شما در حال رانندگی به گراند کانیون شما باید برای بالا رفتن از کوه برای اولین بار و پس از آن شما رفتن به پایین کوه. اما شما در حل و فصل بر روی این ارتفاع فلات" Rossolillo گفت. "من فکر می کنم که چه فروش برای بسیاری از این کالاهای اساسی شرکت ها در حال رفتن به انجام."

آن را فقط به شرکت های مواد غذایی. آمازون و گوگل و مایکروسافت و Netflix نیز دیدن برخی از مزایای از مردمی ماندن در خانه. Facebook گفت: آن آگهی درآمد تثبیت شده است. و دانیال ایوس مدیر عامل و ارشد تحقیقات حقوق صاحبان سهام تحلیلگر در Wedbush اوراق بهادار اشاره می کند که در روز پنج شنبه, توییتر, گزارش رشد روزانه کاربران فعال.

"آنها می تواند یک شبکه ذینفع حتی اگر وجود دارد قطعا headwinds در کسب و کار خود" ایوس گفت.

توییتر ممکن است بیشتر کاربران اما این شرکت همچنین فاش کرد که درآمد تبلیغات کاهش یافته است 27 درصد از 11 مارس تا 31 مارس به عنوان همه گیر بدتر شده است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن