همه گیر شیفت مردم احساسات خود را در مورد داشتن یک ماشین

داگ گوردون زندگی در بروکلین نیویورک. او هرگز واقعا دیدم نیاز به یک ماشین قبل از اینکه اما در حال حاضر او و خان

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

داگ گوردون زندگی در بروکلین نیویورک. او هرگز واقعا دیدم نیاز به یک ماشین قبل از اینکه اما در حال حاضر او و خانواده اش با توجه به گرفتن یکی برای فرار از شهر.

که بسیار تعجب آور تا زمانی که شما یاد بگیرند که گوردون میزبان از محبوب پادکست, همه چیز در مورد جنبه های منفی از اتومبیل.

"اگر کسی مثل من که به معنای واقعی کلمه میزبان یک پادکست به نام" جنگ در ماشین,' سرگرم کننده ایده گرفتن خودرو قطعا پس از آن افرادی که به عنوان به خوبی در بسیاری از مسائل و مشکلات اطراف خودرو استفاده از در شهرستانها آنها احتمالا فکر آن را بیش از حد" او گفت:.

وجود داده های جدید به که. یک نظرسنجی به دلیل سهشنبه از CarGurus, به نظر می رسد در تمایلات مصرف کننده در اطراف خودرو خرید.

مدیسون ناخالص مدیر بینش مشتری در CarGurus, و او گفت که قبل از همه گیر بسیاری از بحث در مورد پایان شخصی مالکیت خودرو.

"اما در حال حاضر تمام اطلاعات من این است که واقعا نشان می دهد در جهت مخالف که در آن ماشین ها بیشتر تکیه بر" او گفت:.

اعداد نشان می دهد که 39 درصد از مردم در حال برنامه ریزی برای خرید اتومبیل به دنبال جلوگیری از سوار-به اشتراک گذاری و 44 درصد از آنها می گویند آنها می خواهند برای کاهش و یا متوقف کردن حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

زمانی که مردم بازگشت به دفاتر این می تواند افزایش دهد. مایکل سیمون است از Elucd یک شرکت تحقیقاتی است که در نظر سنجی آمریکایی ها در حمل و نقل و بازگشت به کار.

"چهل و چهار درصد از افرادی که حمل و نقل عمومی به محل کار اشاره کرد که در واقع ذکر شده در حمل و نقل عمومی به عنوان نگرانی های بالای خود در مورد بازگشت به دفتر" او گفت:.

فقط برای اضافه کردن به شواهد سیمون دیگری است که قبلا ماشین-دانلود رایگان Brooklyn ساکن و او فقط اجاره یک ماشین.

اما ربکا Lindland شده است صنعت خودرو تحلیلگر برای مدت طولانی به اندازه کافی دیده اند روند قبلی آمدن و رفتن بود و در سال 2008 زمانی که مردم شروع به خرید کوچک سوخت اتومبیل.

"که تنها به طول انجامید دو تا سه ماه و سپس مردم رفت و برگشت به خرید یک وسیله نقلیه است که مناسب خود را می خواهد و نیاز دارد," او گفت:.

او افزود که اگر حمل و نقل عمومی شروع می شود به دنبال راحت تر و پارکینگ و ترافیک تبدیل به رابطه جنسی خشن پس از آن درخشش ممکن است محو شدن از خصوصی مالکیت خودرو.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im