پدر و مادر نوبت به "غلاف" به کودکان مدرسه

کار پدر و مادر در یک نقطه سخت این روزها — دستکاری کودک, مراقبت از خانه تحصیل و کار تمام وقت. وضعیت بحرانی تبدی

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

کار پدر و مادر در یک نقطه سخت این روزها — دستکاری کودک, مراقبت از خانه تحصیل و کار تمام وقت. وضعیت بحرانی تبدیل شده که بسیاری از مناطق آموزش و پرورش اعلام کرده اند که به طور کامل سر کلاس های حضوری پاییز امسال به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش است. بنابراین پدر و مادر خلاق شدن تشکیل "غلاف" با خانواده های دیگر برای به اشتراک گذاشتن هزینه و بار از تحصیل در خانه است.

مراقبت از دوقلو 9 سال دختران تبدیل شده است تقریبا یک کار تمام وقت برای واشنگتن عکاس Delane از خواب بیدار شدن. همسر خود را در حال کار ساعت های اضافی به عنوان یک وکیل قرارداد, پس از او گرفته شده و اکثر بچه, وظیفه, کار تنها دو روز در هفته است. اما خانواده نمی خواهد فرستادن بچه ها به مدرسه در پاییز.

"مهم نیست که چقدر شما یاد بگیرند که اگر شما زنده نیست درست است ؟" گفت: از خواب بیدار شدن.

او شروع به دیدن نگرانی های مشابه از دیگر پدر و مادر در Facebook "و فکر چگونه می تواند ما را در این کار چیزی اما شاید نداشتن به مسئول آموزش به صورت پنج روز در هفته؟"

او به دنبال تشکیل یک غلاف, با این ایده که مورد اعتماد خانواده ها با خیال راحت می توانید جمع آوری همراه با یک معلم آنها می خواهم استخدام و به اشتراک گذاری هزینه های.

سابق معلم ریاضی و مدرس جفری هان است و تبلیغات خدمات خود را به عنوان یک غلاف مدرسه خود را در محله بروکلین فروم. خود را در نرخ پایه برای pod-آموزش $250 جلسه, و او گفت: او در حال حاضر گرفتن علاقه.

"این خوب است چرا که کودکان می توانند با بچه های دیگر فعال باشد و نه فقط تنهایی," او گفت:. "آن را مفید به پدر و مادر به این دلیل که پدر و مادر خود را مشغول آن می دهد پدر و مادر فرصتی برای زمان خود است."

مایک Teng اجرا می شود نوسان آموزش و پرورش یک شرکت است که مسابقات جایگزین معلمان به مدارس در کالیفرنیا و چند ایالت دیگر و در حال حاضر استخدام معلمان به صورت خصوصی آموزش غلاف.

"آن را به پایان می رسد که قیمت در یک محدوده نزدیک به آنچه مهد کودک خصوصی یا خصوصی مراقبت از کودکان ممکن است مانند نگاه," او گفت:.

هزینه نگرانی در مورد حقوق صاحبان سهام. این بیماری همه گیر در حال حاضر گسترده تر و نابرابری در سیستم آموزش و پرورش ما گفت: Matthew کرافت, یک استاد اقتصاد و آموزش و پرورش در قهوه ای.

دسترسی نابرابر به اینترنت با سرعت بالا کامپیوتر و دستگاه ها و یا مکان های آرام در خانه به مطالعه در حال حاضر محروم بسیاری از دانش آموزان کم درآمد از رنگ.

"من نمی تقصیر پدر و مادر برای تلاش به خلاق," او گفت:. "اما چرا ما نمی توانیم ارائه آن نوع از فرصت ها برای همه دانشجویان است؟"

او گفت: فدرال سرمایه گذاری می تواند کمک به مطابقت با دانشآموختگان و دانشجویان و یا مربیان که کار از دست داده اند به ارائه غلاف سبک تدریس خصوصی برای همه خانواده ها.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن