"Parks and Rec" co-creator Michael Schur در بازآفرینی پونی از خانه

فردا شب لسلی Knope و خدمه در حال بازگشت به تلویزیون برای یک قسمت خاص از "پارک ها و تفریح و سرگرمی." بازار میزب

توسط AKHBAREMAAAA در 11 اردیبهشت 1399

فردا شب لسلی Knope و خدمه در حال بازگشت به تلویزیون برای یک قسمت خاص از "پارک ها و تفریح و سرگرمی." بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با Michael Schur co-خالق "پارک ها و Rec" و همچنین نشان می دهد مانند "دفتر" و "جای خوب" در مورد ساخت یک ویژه به طور کامل از صفحه اصلی.

ان بی سی پرسید که آیا بازیگران "Parks and Recreation" را دوباره برای یک جدول خوانده و Schur پیشنهاد آنها به جای انجام یک اصلی قسمت به عنوان یک جمع آوری کمک. "همه واقعا خوشحال بود به اصل داوطلب وقت خود را" Schur گفت. "من واقعا خوشحال هستم که ما قادر به انجام آن است و من حتی شادتر است که ما در حال انجام آن را برای یک علت خوب است."

به ویژه نویسندگان و خدمه شد همه کار از راه دور و بازیگران فیلم برداری خود را در خانه های مربوطه. Schur گفت: کل فرایند چالش برانگیز است.

"برای افرادی که استفاده می شود به کار در تلویزیون را نشان می دهد که عظیم تلاش های دسته جمعی که شامل صدها نفر از مردم در ده ها تن از بخش های مختلف آن را حتی یک گزینه واقعا" او گفت:. "نگاهی به آینده, آن را سخت به تصور کنید که چگونه ما را به چیزی واقعا...."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن