مردم در سراسر اکثر گروه های با درآمد بیشتر نگران اقتصاد در طول COVID-19

نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها به ما بگویید که آنها در حال از دست دادن خواب بیش از فعلی خود و وضعیت مالی. ناام

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها به ما بگویید که آنها در حال از دست دادن خواب بیش از فعلی خود و وضعیت مالی. ناامنی غذایی در حال تبدیل شدن به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته تجربه با 44 درصد گفت: آنها در حال حاضر نگرانی بسیاری و یا برخی در مورد پرداخت برای مواد غذایی.

اینها فقط برخی از یافته های ما در آخرین بازار-ادیسون تحقیقات نظرسنجی که ما شده ایم با استفاده از آهنگ آمریکایی' مالی ترس پس قبل از آخرین انتخابات ریاست جمهوری است. اقتصادی ما اضطراب شاخص® شروع به پریدن کرد 25 درصد از بهار سال گذشته است. این بیشترین افزایش از هر رای گیری انجام داده ایم.

اما داده ها در پشت این شاخص نشان می دهد چیزی گفتن به خصوص در مورد اقتصاد: کاهش درآمد مردم در حال حاضر بسیار مضطرب و قبل از هر کسی گفت که کلمات "رمان coronavirus."

کسانی که درآمد کمتر از $25,000 یک سال به بالا اضطراب حتی در اقتصاد قبل از COVID-19 رسید. و آنها هنوز هم انجام دهید.

"بسیاری از این مشاغل متمرکز در مرتب کردن بر اساس از کاهش درآمد ردیف, رستوران ها و خرده فروشی" گفت: Curt طولانی از انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری.

که یکی از دلایل همه گیر امداد چک و مزایای بیکاری بسیار مهم است می گوید: دانشگاه شیکاگو اقتصاددان کنستانتین Yannelis. او در حال مطالعه چه مقدار از این پول صرف شده حق دور.

"ما بسیار بزرگتر پاسخ برای افرادی که کمتر از 500 دلار در حساب خود و در واقع پیدا کردن پاسخی برای افرادی که $3,000 یا بیشتر" Yannelis گفت.

کسانی که درآمد 100.000 دلار و بالاتر نیز اضطراب به طور قابل توجهی بیشتر از قبل از همه گیر.

بررسی کامل نتایج نظرسنجی اینجا و اینجاو جزئیات بیشتر در مورد روش های زیر:

بازار-ادیسون بررسی تحقیقات ملی نظرسنجی از آمریکایی ها 18 سال و بالاتر. در مجموع 1,018 پاسخ دهندگان به مصاحبه با 500 مصاحبه های انجام شده با تلفن و 518 مصاحبه های انجام شده آنلاین. مصاحبه انجام شد و از آوریل 23-28, 2020.

داده بود وزن به بازی های اخیر ایالات متحده آمریکا با جمعیت تخمین می زند از دفتر سرشماری ایالات متحده برای سن و جنس و نژاد و درآمد منطقه از کشور است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن