مردم در حال تنظیم به کار از خانه برای مسافت های طولانی

آن بوده است بیش از دو ماه پس از اقامت در خانه سفارشات ارسال میلیون ها نفر از کارگران خانه با بچه ها و همکاران

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

آن بوده است بیش از دو ماه پس از اقامت در خانه سفارشات ارسال میلیون ها نفر از کارگران خانه با بچه ها و همکاران تراکم خانه ها و مردمی تلاش برای مدیریت پراکنده تیم تحت شرایط چالش برانگیز. بازار شده است گفتن کارگران داستان از اوایل روز از قرنطینه و ما بررسی حمایت در این هفته به ببینید که چگونه همه چیز تغییر کرده است.

ما برای اولین بار به صحبت اریک Ciesielski در اواسط ماه مارس زمانی که حساب های اجرایی برای یک شرکت نرم افزاری در کلیولند بود کار از یک جدول کارت در زیرزمین playroom که فریادهای کودکان خود را غالبا در پس زمینه.

نه بسیار تغییر کرده است پس از آن. او هنوز هم ندارد یک میز حتی اگر او احتمالا رفتن به محل کار از خانه به طور دائم. شرکت او در حال انجام است اما آن را به برخی از آن فضای اداری است که می تواند همه چیز را از روی حیله و تزویر برای مدت زمان طولانی.

"بچه ها بسیار کمتر احترام از فضا," او گفت: — به خصوص خود را 1 ساله.

"من فکر می کنم او فقط آن را می بیند به عنوان پدر و در خانه پدر و نه رفتن به کار," او گفت:. "او به نوعی فقط از آن فکر می کند به عنوان یک تعطیلات بزرگ."

در برکلی کالیفرنیا و نویسنده مستقل آلیسون Landa شد سایش در شلوغ کاری پس از فقط هفته اول قرنطینه. شوهرش که با این نسخهها کار در تضمین کیفیت در بایر و او 4 ساله و پسر هر دو بسته بندی شده به خود را کوچک آپارتمان دو خوابه و در گلوی یکدیگر.

"ما نمی کشته یکدیگر و در عین حال که فوق العاده است," او گفت:. در واقع همه چیز را بدست خیلی بهتر است. هرج و مرج است او را مجبور به تبدیل شدن به بیشتر ذن در مورد وقفه مانند پارس سگ و یا گاه به گاه ویدئو کنفرانس رسوخ توسط یک pantsless کودک است.

"من استفاده می شود خیلی بیشتر مقید در مورد چیزهای شبیه به آن است," او گفت:. "در حال حاضر من فقط مرتب کردن بر اساس از خنده و من گفتم:" خوب دیدار پسر من است.'"

او لذت می برد داشتن ناهار و رفتن در ظهر پیاده روی با خانواده با هم آنها واقعا هرگز تا به حال قبل از.

و طبیعی ریتم کار شروع به بازگشت اریک ردی و تیم فروش در منابع انسانی شرکت نرم افزاری پاداش دروازه در بوستون.

در آوریل آنها تلاش منزوی بودن در خانه با چشم انداز ساخت و فروش زمین در طول یک بیماری همه گیر نیست و خیلی جذاب.

"است که یک مکان جالب برای قرار دادن یک فروشنده بگو هی به فروش نمی برای یک کمی'," او گفت:. اما کسب و کار برداشت تا پس از آن.

"من قطعا متوجه بهبود در تعامل و روحیه تیم," او گفت: "از آنجا که آنها قادر به مکالمات مردم در حال برداشتن گوشی های زمانی که آنها در حال دادن به آنها تماس بگیرید."

وضعیت او را مجبور به تبدیل شدن به یک بهتر ارتباط برقرار و او گفت که او احساس می کند بیشتر در ارتباط با تیم خود را به عنوان آنها از طریق برخی از زمان سخت با هم. او گفت: سه کارمند بود و به خاطر آنها پایین آمد با COVID-19. همه آنها بهبود یافتند و در بازگشت در محل کار در حال حاضر ... از صفحه اصلی است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن