مردم هنوز هم خروج از کالیفرنیا به تگزاس با وجود COVID-19 افزایش

ماری بیلی رشد در اورنج کانتی, کالیفرنیا نقل مکان کرد و به دالاس کمی بیش از سه سال پیش. "ما نقل مکان کرد به دلی

توسط AKHBAREMAAAA در 7 تیر 1399

ماری بیلی رشد در اورنج کانتی, کالیفرنیا نقل مکان کرد و به دالاس کمی بیش از سه سال پیش.

"ما نقل مکان کرد به دلیل هزینه های زندگی" بیلی گفت. خانه او و همسرش متعلق به در اورنج کانتی خوب بود اما نه آنچه که او تا به حال همیشه در تصویر.

"من می خواستم یک خانه رویایی, شما می دانید ؟ آن را نمی باید به یک عمارت اما ما خیلی سخت کار کرده. من مشغول به کار او کار می کرد و من مثل این بود, " چه هستند که ما کار خیلی سخت ؟ "

پس از بیلی به تگزاس نقل مکان کرد او کردم او مجوز املاک و مستغلات در بر داشت و او تو رفتگی در دیوار جابجایی مردم از گلدن استیت.

او گفت: بسیاری از مردمی می اندیشند که در آن آنها می خواهم به زندگی می کنند به خصوص به عنوان آنها همچنان به کار از راه دور در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"که در سمت راست وجود دارد این است که واقعا هل دادن مردم به حرکت," او گفت:.

بیلی میانه های یک 18,000-عضو Facebook گروهی به نام "حرکت به تگزاس از کالیفرنیا!"

به عنوان موارد coronavirus سنبله در هر دو کشور او گفت: هیچ کس در گروه او ابلاغ با ابراز تاسف بیش از داشتن چپ کالیفرنیا به تگزاس و یا برنامه های خود را برای انجام این کار به زودی. او گفت: کسب و کار خود را کمک به مردم حرکت است در حال حاضر پر رونق تر از همیشه.

با توجه به اداره آمار ایالات متحده, Texas, خانه پنج از 10 سریعترین رشد شهرستانها در کشور است.

بیش از 86,000 افراد منتقل شده به دولت از کالیفرنیا در سال 2018 با توجه به اموال مدیریت شرکت Yardi Systems.

کوین برف عضو بیلی Facebook ، او و همسرش دبی نقل مکان کرد از سرو در نزدیکی لس آنجلس, فقط در خارج از Waco, Texas, سه سال پیش.

آنها را انتخاب وکو زیرا آنها romanced که HGTV نمایش "Fixer Upper" که در آن میزبان تراشه و جوانا گاینس نوتوانی خانه در زادگاه خود را.

"[دبی] قلاب کردم که ما شروع به تماشای آن چیزی که بعد از او مانند " خوب شما چه فکر میکنید در مورد رانندگی به وکو برای انجام یک سفر اکتشافی?' و ما و سقوط در عشق با این منطقه" برف گفت.

برف بازنشسته هستند و کشف آنها می توانند برای دریافت بیشتر برای پول خود را اگر آنها به سمت چپ کالیفرنیا.

با توجه به MIT در سال گذشته هزینه های مسکن در کالیفرنیا شد و نزدیک به 60 درصد بالاتر از در تگزاس است. و ساکنان تگزاس صرف حدود 5 درصد کمتر در هر چیز دیگری بیش از همتایان خود در سواحل غرب است.

"ما به فروش می رسد خانه ما در اورنج کانتی و ما خریداری سه در تگزاس" برف گفت.

یکی برای زندگی دو تا تلنگر.

اما این حرکت تا به حال چالش های آن. دبی برف 32 ساله پسر کامرون مبتلا به فلج مغزی که از نقل مکان با آنها. او را کور و نمی تواند صحبت می کنند و یا راه رفتن.

"یکی از اولین چیزهایی که ما در اولین بازدید ما بود و ما رفت و به بخش خدمات اجتماعی و شروع به پرسیدن یک سری سوالات" برف گفت. "و آنها مانند اوه آره ما همه چیز او استفاده می شود که او در کالیفرنیا شما می توانید از اینجا دریافت کنید پس فقط بیا پایین. که بود بزرگ, چاق, دروغ است."

تگزاس یک کم مالیاتی دولت, اما آن را نیز پایین-هزینه های دولت که به معنی شبکه امنیت اجتماعی محدود است.

برف گفت: در آن زمان بیش از یک سال همه چیز را در محل برای کامرون.

"من فکر می کنم اگر ما شناخته شده اند که آنچه که ما قرار بود برای اجرا به, ما باید به فکر دو بار برای مطمئن," او گفت:.

تگزاس شبکه امنیت اجتماعی است که به احتمال زیاد برای به دست آوردن حتی کوچکتر به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به چکش بودجه دولت است.

با وجود افزایش در موارد بیش از چند هفته گذشته اندی استیونس از ریورساید کالیفرنیا نمی باید هر گونه شک و تردید در مورد در حال حرکت با همسر و دو پسر به بسیار ارزان تر Weatherford, تگزاس — فقط در خارج از دالاس-فورت وورث در اوایل ماه جولای. او گفت: وجود دارد هیچ چیز او می تواند در مورد این ویروس پس از او بخار کامل پیش با حرکت می کند.

استیونس گفت: سیاست نقش بزرگ در خانواده اش تصمیم به ترک کالیفرنیا. او و همسرش میشل نظر خود را محافظه کاران است.

"ما قطعا احساس مانند انسان های عجیب و غریب در اینجا در کالیفرنیا," او گفت:. "و من همسر یک معلم بنابراین او از دیدن آن در محل کار و همچنین در خانه ما زندگی است. ما احساس نمی در خانه در اینجا دیگر هیچ."

تنها امتیازی را به طور چشمگیری بدتر شدن بیماری همه گیر است که به در نظر گرفتن جایگزین مسیرهای رانندگی برای خانواده حرکت می کند برای جلوگیری از ویروس نقاط داغ در طول راه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن