بانک فدرال فیلادلفیا جمهور در بازگشایی اقتصاد: "این رفتن به گرفتن برخی از زمان"

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل برای بازگشایی این کشور به ایالات گسترده انحراف در تصمیم گیر

توسط AKHBAREMAAAA در 30 فروردین 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستورالعمل برای بازگشایی این کشور به ایالات گسترده انحراف در تصمیم گیری زمانی که و چگونه کسب و کار خود و فضاهای عمومی می توانید شروع روند.

انتظار نداریم که فوری اقتصادی ارتجاعی می گوید: پاتریک Harker, رئيس جمهور و مدیر عامل بانک فدرال رزرو فیلادلفیا. اما او با احتیاط خوش بینانه در مورد کشور تابآوری.

"ما در حال رفتن به ضربه پایین و ما احتمالا اقامت وجود دارد برای در حالی که کمی. بنابراین من نه در اردوگاه تفکر این است که یک [V شکل recovery]," هارکر گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. "از سوی دیگر من فکر می کنم اگر ما بازگشایی اقتصاد با دقت و تاکید می کنم به دقت — که با جغرافیا توسط بخش از اقتصاد که در آن ما می تواند اطمینان از ایمنی از کارگران و دیگر مصرف کنندگان — من فکر می کنم ما می توانیم شروع به صعود از این است."

"وجود دارد برخی از مناطق, برخی از بخش های آن را برخی از زمان" هارکر هشدار داد. "اما من فکر می کنم ترکیبی از بودن محتاطانه و دقیق و با داشتن فن آوری پزشکی آمده به خرس برای کمک به ما این اقتصاد را به بالا و در حال اجرا — من فکر می کنم که کاملا امکان پذیر است در مدت زمان نسبتا کوتاه مدت است. اما دوباره آن را نمی خواهد کوه در می رم سوئیچ نور اند. آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان."

یک بازیابی موفق را شامل حمایت از افرادی است که زندگی و معیشت بوده است به خصوص تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. فدرال ریزرو فیلادلفیا منتشر شد تحقیقات دوشنبه تایید شده است اتفاق می افتد بر روی زمین در حالی که برای در حال حاضر — که کاهش دستمزد کارگران به طور نامتناسبی از دست دادن درآمد و اشتغال و بیمه بهداشت و درمان در طول این زمان.

وقتی که می آید برای حمایت از کسب و کارهای کوچک هارکر گفت: "به وضوح وجود دارد یک نیاز برای این کار را در اقتصاد در حال حاضر" مرجع $350 میلیارد چک حفاظت برنامه که از پول پنج شنبه فقط 13 روز پس از آن آغاز پذیرش برنامه های کاربردی. "من فکر می کنم بیشتر وجود دارد که می تواند انجام شود وجود دارد."

"ما نیاز به نگه داشتن دست نخورده به اندازه ما می توانیم زیرساخت های اقتصادی این کشور است. و بسیاری از این زیرساخت های اقتصادی این کسب و کارهای کوچک — از جمله کسب و کارهای کوچک" او گفت:. "ما نمی باید پاسخ نهایی در این, اما آن چیزی است که در دستور کار ما."

هارکر همچنین با اشاره به تغذیه نقش تامین نقدینگی به عنوان مهم است در حال حاضر به طوری که بانک ها قادر به وام در وهله اول.

"ما آموخته درس ما از بحران مالی -- و این است که بسیار عمیق تر از بحران مالی در نظر تاثیر آن بر جامعه آمریکا است. ما یاد گرفتیم به سرعت وارد عمل شده و به عمل جامع برای ساخت برنامه هایی که ایجاد نقدینگی در سراسر طیف" او گفت:.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن