پزشک وام مسکن وام: جلوگیری از, دکتر, خاص مانع

دقیقا همان چیزی است که یک پزشک وام وام مسکن ؟ اصطلاح "پزشک وام مسکن وام" باید مزایای ویژه برای پزشکان و سایر

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

دقیقا همان چیزی است که یک پزشک وام وام مسکن ؟

اصطلاح "پزشک وام مسکن وام" باید مزایای ویژه برای پزشکان و سایر متخصصان پزشکی.

یک پزشک وام مسکن ممکن است به شما پول صرفه جویی از طریق کاهش هزینه ها و هزینه های وام. یا آن را ممکن است آن را آسان تر به واجد شرایط برای وام مسکن, و تازه از دانشکده پزشکی با یک کار جدید و بدهی های دانشجویی.

برخی از پزشکان به خوبی انجام خواهد داد با یک متخصص وام مسکن وام در حالی که دیگران ممکن است بهترین شرط بندی سنتی برنامه وام. کشف آنچه در دسترس و انتخاب بهترین معامله را برای شما.

پیدا کردن وام مناسب برای شما (Jul 2, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


مزایای پزشک وام مسکن وام

برخی از افتراق بین پزشکان و جراحان. اما وام دهندگان وام مسکن نیست. هنگامی که آنها در مورد صحبت با پزشک مسکن وام برنامه آنها چیست آنهایی که برای پزشکان به طور کلی. برخی تعداد دامپزشکان ،

این وام می تواند در ارائه برخی امتیازات ویژه به کسانی که در این حرفه از جمله:

 1. هیچ بیمه وام مسکنحتی اگر پرداخت شما کوچک است و یا صفر
 2. کم هزینه در بسته
 3. دسترسی مقرون به صرفه به ادم تنومند و بدقواره وام مسکن — معمولا کسانی که بیش از $510,400
 4. تصویب مبتنی بر امضا قرارداد کار به جای پرداخت های اینترنتی
 5. کمتر زحمتی بیش از بدهی های دانشجویی
 6. ممکن است آسان تر برای به دست آوردن یک خود اشتغالی وام کوتاه مدت با سابقه کار

اما برخی از وام مسکن خودی هشدار می دهند وجود دارد منفی و همچنین جوانب مثبت. بنابراین در ادامه به کشف حقایق اساسی.

می توانید از پزشکان دریافت وام مسکن بدون دو سال سابقه اشتغال?

یک مسئله مشترک پزشکان هنگامی که در تلاش برای به دست آوردن یک وام مسکن است که عدم سابقه اشتغال.

این که آیا شما یک کارمند حقوق و مزایای و یا خود اشتغالی پیمانکار وام مسکن وام دهندگان به طور معمول می خواهید برای دیدن یک دو سال سابقه درآمد ثابت به شما واجد شرایط برای وام مسکن.

پزشکان تازه از دانشکده پزشکی و یا با نام تجاری جدید خود را به عمل نمی کرده اند که دو سال اسناد و مدارک به آنها را به عقب. این است که معمولا زمینه را برای انکار کسی که برای یک وام مسکن.

ممکن است به یک پزشک وام در قدرت از یک قرارداد و یا ارائه نامه ای به تنهایی و یا با عنوان کمی تا 6 ماه خود سابقه اشتغال.

که در آن دکتر, وام خانه در آمده است.

وام دهندگان اغلب به تایید پزشکان و متخصصین پزشکی دیگر با کمی سابقه اشتغال به لطف خود را به بالا و پتانسیل درآمد.

بنابراین ممکن است به یک پزشک وام در قدرت از یک قرارداد و یا ارائه نامه ای به تنهایی. و خود اشتغالی پزشکان ممکن است قادر به گرفتن یک وام مسکن بر اساس عنوان کمی تا شش ماه خود سابقه اشتغال.

آنچه که بانک ها ارائه می دهند پزشک برنامه های وام مسکن?

نمرات از بانک ها و اتحادیه های اعتباری در سراسر کشور باید با پزشک مسکن وام برنامه. برخی از آنها نسبتا کوچک اما با یک شماره بزرگتر هستند نام شما شنیده می شود.

در اینجا یک نمونه از بانک ها که ارائه ویژه برنامه های وام مسکن برای پزشکان است.

 • بانک مرکزی آمریکا
 • تاکستان Financial Credit Union
 • بانک شیمیایی
 • Fairway وام مسکن مستقل
 • Fifth Third Bank
 • اول بانک ملی
 • هانتینگتون بانک ملی
 • KeyBank
 • دریاچه میشیگان اتحادیه های اعتباری
 • loanDepot
 • مناطق بانک
 • ما بانک
 • SunTrust وام مسکن (از جمله BB&T بانک. در حال حاضر هم Truist بانک)
 • بانک TD
 • دانشگاه فدرال اتحادیه های اعتباری

شما خواهید دید آنها به ترتیب حروف الفبا. و دلیلش این است که ما در حال تلاش برای رتبه بندی آنها. اما لینک کلیک کنید برای وام دهنده نظرات ارائه شده که در آن در دسترس است.

واجد شرایط برای پزشک وام مسکن وام

اکثر پزشک برنامه های وام مسکن با هدف ساکنان هیأت همراهان و پزشکان مراقبت های اولیه. اما آن را تا به هر وام دهنده به تصمیم می گیرید که واجد شرایط. شامل بسیاری از دندانپزشکان و optometrists و برخی شامل دامپزشکان.

آن را نیز به وام دهندگان برای انتخاب معیارهای دیگر آنها را با استفاده از زمانی که تصمیم گیری که آیا برای قرض دادن و وام مسکن نرخ آنها را به اتهام.

بسیاری از وام دهندگان خواهد بود فوق العاده ملایم بر روی پزشکان — حتی کسانی که بدون سنتی دو سال سابقه اشتغال — چون خود را بالا درآمد بالقوه باعث می شود وام بسیار امن, چشم انداز.

برخی تخمین می زنند که پزشکان به طور پیش فرض بر روی وام در نرخ 0.2% در حالی که مصرف کنندگان به طور کلی انجام این کار حدود شش بار به عنوان اغلب.

اما به یاد داشته باشید درآمد تنها چیزی که مهم است.

قانون طلایی هنوز هم اعمال می شود: بالاتر به شما نمره اعتباری و پرداخت پایین و با ثبات تر امور مالی خود را بهتر معامله شما به احتمال زیاد ارائه شده است.

پیدا کردن وام مناسب برای شما (Jul 2, 2020)

نمره های اعتباری

برای دریافت بهترین نرخ, شما به احتمال زیاد نیاز به یک نمره اعتباری شمالی از 750.

اما نگران نباشید اگر شما لازم نیست که. وجود دارد یک فرصت معقول خود را پیدا کردن یک پزشک وام حتی اگر نمره خود را در 680 یا بیشتر. شما فقط پرداخت کمی بیشتر برای آن است.

دو عامل دیگر ممکن است به حساب گرفته شود اگر نمره خود را پایین تر از شما می خواهم:

 1. اگر بقیه درخواست خود را قوی است — اگر شما یک دلپذیری پرداخت و تعداد بسیار کمی از دیگر بدهی خود را به وام دهنده ممکن است کمتر نگران نمره خود را
 2. اگر نمره خود را پایین دلیل این که شما یک "نازک فایل" — در قرض دهنده صحبت می کنند یک "نازک فایل" مطرح می شود چرا که شما نمی قرض های زیادی را در گذشته ترک سابقه اعتباری خود را کمی پراکنده. که خیلی بیشتر بخشایش نسبت به خود داشتن "به دست آورده" خود را پایین نمره از طریق سوء مدیریت مالی

وام دهندگان وام مسکن ممکن است بیشتر زیاده وقتی که می آید به پزشکان است. اما آنها هنوز هم انتظار شما را به دیدار اولیه اعتبار مورد نیاز است.

پرداخت

آن را کاملا امکان پذیر است برای پیدا کردن دکتر, وام خانه است که نیاز به هیچ پرداخت در تمام. بله, شما ممکن است نیاز به برخی از پول نقد برای بسته شدن هر چند برخی اجازه می دهد تا شما را به رول هزینه های آن در وام خود را.

دیگران خوشحال هستند به شما قرض دادن 80%, 90%, 95% یا بیشتر از خانه را با ارزش ارزیابی.

اجتناب از وام مسکن بیمه در هنگام پرداخت شما کم و یا صفر است یکی از بزرگترین مزایای ارائه شده توسط پزشک وام مسکن, برنامه وام.

مهمتر پزشکان ممکن است دسترسی به این کم و یا صفر کردن وام و بدون وام مسکن بیمه.

که بیمه این است که یک بار برای غیر پزشک وام با پرداخت پایین. آنها می توانند تا پایان پرداخت صدها هزار دلار در هر ماه برای محافظت از وام دهندگان خود را از خطر خود قراردادی.

بنابراین اجتناب از وام مسکن بیمه در هنگام پرداخت شما کم و یا صفر است یکی از بزرگترین مزایای ارائه شده توسط پزشک وام مسکن, برنامه وام.

بدهی به نسبت درآمد

ما تحت پوشش دو سه چیز است که وام دهندگان وام مسکن نگاه نزدیک ترین زمانی که تصمیم گیری که آیا به شما پیشنهاد وام و چقدر خوب معامله شما با توجه.

سوم بدهی های خود را به نسبت درآمد یا "DTI."

DTI "یک فرد ماهانه بار بدهی نسبت به درآمد ناخالص ماهانه."

برای دریافت "بدهی" شماره شما اضافه کردن خود پرداخت بدهی های ماهانه (پرداخت حداقل بر روی کارت قسط وام پرداخت نفقه حمایت ...) به علاوه خود را غیر قابل اجتناب هزینه های مسکن مانند جدید پرداخت وام مسکن, مسکن, ارتباط هزینه ها و مالیات بر املاک.

چگونه یک تکه از خود pretax درآمد ماهانه می کند که نشان دهنده?

اگر آن را کمتر از 43 درصد بیشتر وام دهندگان فکر می کنم که خوب است. اگر آن را بیشتر از بسیاری از وام گیرندگان مشکل دارند هر چند برخی از وام دهندگان اجازه می دهد تا 50 درصد برای انواع خاصی از وام های مسکن. هنوز پزشکان ممکن است برخی از اضافی راه گریز.

پرداخت کمک برای پزشکان

وجود دارد هزاران نفر از برنامه های کمک پرداخت (DPAs) در سراسر کشور است. اکثر این طراحی شده است برای کمک به کاهش درآمد و یا محروم خریداران خانه بسیار بالا-درآمد پزشکان ممکن است واجد شرایط برای کمک.

اما اگر شما به آن نیاز دارید, شما ممکن است واجد شرایط برای اعطای یا کم و یا صفر-بهره وام برای کمک به شما پرداخت. و برخی از وام بخشایش پس از شما صرف برخی از زمان در محل اقامت (اقامت در خانه نه بیمارستان).

همچنین بررسی "پرستار در کنار درب" برنامه است که به پزشکان و همچنین پرستاران و کادر پزشکی و کارکنان پشتیبانی. این ارائه می دهد کمک های مالی تا 6000 $و پرداخت کمک به یک کمی بیش از $10,000.

جنبه های منفی از یک پزشک وام

اگر شما به عنوان خوانده شده در اطراف موضوع از پزشک وام خانه شما پیدا کردن بعضی از هشدار دادند. که آیا آنها باید زحمت شما بستگی به شرایط شخصی شما و قرض دهنده و برنامه شما را انتخاب کنید.

در زیر برخی از چیزهایی که برای نگاه:

پتانسیل برای افزایش نرخ بهره

از آنجا که شما یک کم خطر قرض دهندگان باید قادر به ارائه شما یک معامله خوب بدون شما پاره کردن. اما ممکن است برخی امیدوارم که شما بهتر است در دارو و یا عمل جراحی از پول است.

بنابراین مراقب برای نرخ های بالاتر از حد نرمال است. شما ممکن است دریابید که برخی از وام دهندگان ارائه به ظاهر کم هزینه بسته شارژ شما بیشتر در هر ماه در طول عمر وام خود را.

و فکر می کنم با دقت در مورد اینکه آیا یا نه قابل تنظیم (یا متغیر) نرخ وام مسکن برای شما مناسب است.

بسیاری از پزشکان بهره مندی از این اگر آنها می دانند که آنها در حال حرکت به یک کار جدید در چند سال. و بسیاری از وام گیرندگان دیگر را نجات داد و از طریق تنظیم نرخ وام مسکن' (اسلحه) نرخ پایین در طول دهه گذشته یا بیشتر. اما شما نیاز به پاک کردن آنها برای شما کار می کنند.

تعویق انداختن وام های دانشجویی می تواند شما را

شرایط وجود دارد که این یک نگرانی مشروع است. فرض کنید شما تازه از مدرسه پزشکی و وام های دانشجویی خود را هنوز در خود مهلت.

بسیاری از پزشک مسکن وام برنامه چشم پوشی از بدهی های دانشجویی خود را. بنابراین شما می تواند قرض گرفتن بزرگ است. اما تنها راه برای نگه داشتن در بالای وام مسکن خود را به بردبار در وام های دانشجویی خود را در طول اقامت خود را.

و این بدان معناست که شما جمع آوری بهره در وام های آن و همچنین پرداخت بهره در وام مسکن خود را. این می تواند گران قیمت در دراز مدت است.

خرید در حال حاضر و یا ذخیره یک بزرگتر پرداخت ؟

اگر شما صبر کنید تا زمانی که شما 20 درصد پایین پرداخت ذخیره شده شما پرداخت کمتر بهره در طول عمر وام مسکن خود را. که مسلم است.

با همان منطق اگر شما صبر کنید تا زمانی که شما ذخیره کرده اید را 100 ٪ از قیمت خرید شما نمی پرداخت هر گونه علاقه. اما آنچه شما را پرداخت کرده اند این است که توده ای از اجاره.

یک نظر باید نقش مهمی در تصمیم خود را به صرفه جویی و یا خرید در حال حاضر. و این چیزی است که اتفاق می افتد به قیمت خانه در این محل شما می خواهید برای خرید.

اگر آنها در حال افزایش شدت (و شما فکر می کنم آنها را ادامه خواهیم داد) شما ممکن است بخواهید به خرید به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با استفاده از یک پایین-پایین-پرداخت وام مسکن و یا پزشک از برنامه های وام مسکن. که راه شما سود از تورم است.

اما اگر قیمت خانه راکد و یا در حال سقوط, شما ممکن است به دست آوردن کمی از بازیگری به سرعت. شما نیاز به وزن گزینه های خود را. و شما می توانید استطاعت به انجام آن در اوقات فراغت خود.

فراموش نکنید که برای مقایسه فروشگاه

با تمام معنی اتمام وام مسکن وام دهندگان ارائه ویژه وام خانه برای پزشکان است. اما آیا کسانی که وام دهندگان خود را تنها گزینه است.

وام دهندگان مختلف ارائه می دهند بسیار متفاوت نرخ وام مسکن و معاملات. و همان قرض دهنده می تواند ارائه دهد به طور قابل توجهی بهتر یا بدتر ارزش در زمان های مختلف و به وام گیرندگان با تنها کمی پروفایل های مختلف.

اگر شما به عنوان یک پزشک در حال خرید گران تر از خانه بیشتر شما را به صرفه جویی حتی بیشتر رای خرید.

فدرال تنظیم کننده و مصرف کننده حمایت مالی دفتر (CFPB) reckons, " ... عدم خرید مقایسه هزینه های وام مسکن, متوسط homebuyer حدود 300 دلار در هر سال و هزاران دلار بیش از زندگی از وام."

و است که به طور متوسط. اگر شما به عنوان یک پزشک در حال خرید گران تر از خانه بیشترین ضرر و زیان خود ایستاده بود و حتی بیشتر.

استفاده از وام خود را تخمین می زند

راه آسان برای بررسی معاملات مختلف شما ارائه شده است به جانبی توسط سمت مقایسه وام برآورد از حداقل چهار وام دهندگان مختلف. این در حال حاضر استاندارد با همان اطلاعات و طرح. پس از آن آسان است برای آنها را مقایسه کنید.

در خصوص نگاه در صفحه 3 که در آن شما پیدا کردن آنچه شما پرداخت کرده اند پس از پنج سال. در اینجا یک نمونه از CFPB وب سایت:

جایگزین به پزشک مسکن وام برنامه

فقط به خاطر اینکه شما واجد شرایط برای یک ظاهر سخاوتمندانه برنامه به طور خودکار آن را بهترین شرط بندی شما.

سنتی ' وام مسکن در دسترس همه, ممکن است در نهایت خود را مقرون به صرفه ترین گزینه زمانی که نرخ ها و هزینه ها در حال شمارش است.

منطبق و وام ادم تنومند و بدقواره

اگر شما در حال حاضر 20 درصد خود را پرداخت شما به فروشگاه برای هر نوع از وام مسکن.

و شما ممکن است دریابید که شما جامد امور مالی و اعتبار شما می توانید یک معامله است که به خوبی یا بهتر از هر ارائه شده توسط دکتر, وام خانه.

که ممکن است به ویژه درست است اگر شما در حال خرید در بازار وام ادم تنومند و بدقواره — برای خانه های بیش از منطبق با محدودیت وام از $510,400. بیشتر شما صرف بر روی صفحه بیشتر شما در منافع پرداخت. بنابراین شما می خواهید به بررسی گزینه های خود را فوق العاده با دقت.

مطمئن شوید که به در نظر گرفتن تمام گزینه های خود را, تحقیقات امیدوار کننده ترین و قاطعانه عمل کند.

بررسی نرخ جدید (Jul 2, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب