پیتزا شرکت ها با یکدیگر رقابت برای بزرگتر تکه COVID-19 ناهار خوردن در خانه کسب و کار

در پنج شنبه, domino's Pizza, گزارش درآمد در این سه ماهه اول COVID-19 اقتصاد است. رستوران کل صنعت خواهد بود. ام

توسط AKHBAREMAAAA در 3 اردیبهشت 1399

در پنج شنبه, domino's Pizza, گزارش درآمد در این سه ماهه اول COVID-19 اقتصاد است. رستوران کل صنعت خواهد بود.

اما نسبی است خوش بینی در مورد مهره های بازی دومینو و تحویل پیتزا و حتی در این دلتنگ لحظه.

حتی اگر درآمد برای فست فود و ساندویچ شرکت های در حال سقوط توسط دو رقمی درصد تحویل پیتزا درآمد انتظار می رود که مسطح یا کمی.

به خصوص مهره های بازی دومینو است که در حال اجرا یک آگهی در مورد چگونه تنها دست که لمس آن $6 پیتزا شماست همراه با تماس تحویل.

"به طور معمول ما مصرف کنندگان گله به ارزش گزاره ها در زمان عدم قطعیت" گفت: R. J. Hottovy یک تحلیلگر در مورنینگ. "با دومینو $6 لنگر نقطه قیمت است که سخت است برای مطابقت."

پیتزا زنجیره ای و بزرگ دیگر قدرت فن آوری است. شما می توانید سفارش از مهره های بازی دومینو برنامه توییتر, الکسا یا شل. و این روند در حال حاضر گفت: پیتر صالح یک تحلیلگر در BTIG.

"مردم تمایل به می خواهید به سفارش دیجیتالی آنلاین" صالح گفت. بنابراین مهره های بازی دومینو است که "اساسا راه اندازی بسیار خوبی برای استفاده از این محیط زیست است."

ضمن او گفت: رقیب Papa john's است که هنوز دوره نقاهت بعد از نژادی تهمت به زبان آمده توسط موسس آن دو سال پیش. او پا را به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

و Pizza Hut در برابر یک چالش به عنوان آن بستگی به مردم ناهار خوری ،

چه در مورد شخص ثالث تحویل مواد غذایی برنامه شرکت DoorDash و بارگذاری می خورد ؟ آنها می توانند به رقابت بپردازند و در مقابل مهره های بازی دومینو تحویل ؟ رستوران تحلیلگر جان گوردون در اقیانوس آرام مشاوره مدیریت مطمئن نیست.

"وجود دارد برخی از نگرانی و ناراحتی در مورد شخص ثالث تحویل عوامل" گوردون گفت.

هنوز هم وجود دارد یک پتانسیل ابر برای مهره های بازی دومینو. اندرو Custage در شرکت تحقیقات Sense360 می بیند نشانه هایی که مشتریان ممکن است را انتخاب کنید تا فقط خوردن در خانه.

"همانطور که بیشتر و بیشتر مردم در این اقتصاد در حال تبدیل شدن بیشتر نا امنی در مورد درآمد خود و تمرکز بر ارزش, ما فکر می کنم این چیزی است که همه رستوران ها را به نگه داشتن در ذهن" Custage گفت.

اما مهره های بازی دومینو به نظر می رسد اعتماد به نفس. آن را در وسط استخدام 10,000 رانندگان است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب